Seřizovač - robotik

Náplň práce: - primárně údržba, opravy a uvádění do provozu výrobních zařízení (hydraulické lisy, elektrické a plynové pece jejich periferie, montážní stanice) - optimalizace výkonu a kvality na robotických pracovištích - nastavování a seřizování výrobních strojů - jednoduché úpravy programů robotů ABB - minimalizace prostoje strojů Požadujeme: - vzdělání zaměřeno elektrotechnickým směrem - elektrotechnik, elektronik - min. §5 vyhl. 50/1978 Sb - všeobecnou znalost automatizace a řídicích systému - schopnost analyzovat a řešit problém - VÝHODOU - základy hydrauliky, mechaniky, pneumatiky Nabízíme: - 13. plat - stravenky v hodnotě 123 Kč - příspěvek na dopravu - stabilizační bonus - příplatek za přesčas 50%, příplatek za víkend 25% - extra bonus za přesčas - benefit systém (lékárny, slevomat, sport) - příspěvek na životní nebo penzijní pojištění - sick day

ID inzerátu : 49432

Kontaktní informace

Email : zigmundova@hanwhacz.cz
Název společnosti : Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.

Požadované dosažené vzdělání

Střední bez maturity

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Města působnosti

Frýdek - Místek

Obory

Elektronik

Jak zvýraznit tento inzerát ?