Web programátor senior/PHP programátor

Náplň práce: • údržba a tvorba webových aplikací • orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu • vývoj a aktualizace aplikací • návrhy řešení a jejich implementace Požadujeme: • velmi dobrou znalost PHP – objektové programování, vícevrstvá architektura, návrhové vzory, konfigurace PHP • minimálně roční praxi v oboru • orientaci ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu • znalost SQL (znalost Oracle databáze a jazyka PL/SQL výhodou) • znalost CSS a HTML • znalost Javascriptu, ideálně frameworku JQuery • znalost práce se SOAP nebo REST webservices • znalost verzovacího a distribučního nástroje Git a manažeru závislostí pro PHP Composer • znalost webserveru Apache a jeho konfigurace • schopnost orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky • schopnost týmově i samostatně pracovat, logické myšlení a chuť programovat Výhodou: • znalost knihoven Nette, Dibi, Doctrine2 • znalost vyhledávacích serverů Apache Solr nebo Elasticsearch • znalost OS Linux Nabízíme: • motivující platové ohodnocení, bohatý systém benefitů, 2x ročně bohaté odměny • zázemí stabilní a prosperující společnosti • prostor pro seberealizaci, možnost profesního růstu • mobilní telefon, notebook k osobním účelům • dovolenou 5 týdnů v kalendářním roce • pružnou pracovní dobu - 37,5 hod/týdně

ID inzerátu : 42238

Kontaktní informace

Email : blodkova@billancpartners.com
Název společnosti : BILLANC PARTNERS

Požadované dosažené vzdělání

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Města působnosti

Praha

Obory

Programátor

Požadované znalosti IT

HTML, PHP

Jak zvýraznit tento inzerát ?