SERVISNÍ TECHNIK profesionálních espresso kávovarů

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: • kvalifikovaná oprava, údržba a servis profesionálních pákových a plnoautomatických espresso kávovarů (zejména značky LaCimbali) • práce probíhá v terénu u našich zákazníků (kavárny, hotely, restaurace) ---- POŽADUJEME: • střední odborné vzdělání s elektro zaměřením nebo víceletou praxi v oboru • odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78Sb. na el. zařízeních • profesionální a slušné vystupování s důrazem na reprezentaci firmy • samostatnost, pečlivost a celkovou manuální zručnost • zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám i ke svému zaměstnání • časovou flexibilitu • velkou výhodou je znalost technické stránky kávovarů ---- NABÍZÍME: • zaměstnání v silné a stabilní společnosti • práci na plný úvazek s možností nástupu ihned • finanční bonusy po zapracování (osobní ohodnocení, 13. plat, příspěvky na dovolenou apod.) • služební vůz a mobilní telefon • příspěvek na stravování formou 100,- Kč stravenek • balíček zaměstnaneckých benefitů (různé společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro vás a vaše děti, horké nápoje zdarma a nákup surovin za zvýhodněné ceny, apod.) • zařazení v divizi www.lcdc.cz ---- MÍSTO VÝKONU PRÁCE: • práce je v terénu se základnou Vestec u Prahy. Ze strategických důvodů požadujeme bydliště jih Prahy, okres Říčany, Benešov nebo Příbram.

ID inzerátu : 45009

Kontaktní informace

Email : tajcova@delikomat.cz
Název společnosti : DELIKOMAT s.r.o.

Požadované dosažené vzdělání

Střední bez maturity

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Města působnosti

Praha

Obory

Servisní technik

Jak zvýraznit tento inzerát ?