VEDOUCÍ ZÁVODU - 80000 až 120000 Kč/měsíc - Břeclav

Pracovní náplň: • Vedení samostatného výrobního stanoviště v České republice s asi 250 zaměstnanci včetně rozpočtového, personálního a investičního plánování • Zodpovědnost za výsledek stanoviště ve všech záležitostech • Zodpovědné vedení a řízení výrobních procesů • Profesní vedení, motivování a cílevědomý osobní rozvoj všech zaměstnanců stanoviště • Podávání zpráv na vedení závodu (mateřské společnosti) ohledně výrobního výkonu, efektivnosti, stavu vývoje inovačních průběhů • Iniciování a doprovázení nových metod a výrobních technologií a zlepšování výrobních zařízení a optimalizace nákladů • Vyhodnocování, rozbor a zlepšení norem kvality a optimalizace organizace procesu ke zvýšení produktivity norem • Dosažení cílů kvality, snížení zmetkovitosti a zajištění spolehlivosti dodávek • Řízení výroby a kvality při zohlednění a zajištění požadovaných norem a nákladů na bezpečnost práce a životního prostřední • Pověření: Osoba pověřená řízením kvality a životního prostředí • Řízení a koordinace managementu kontinuálního procesu zlepšování • Podpora vedení společnosti (závod/mateřská společnost) ohledně strategického stanovení cíle • Kontrola a dodržování zákonných popř. úředních předpisů Požadavky: • Zkušený diplomovaný inženýr - strojírenství, technologie • Víceleté profesní zkušenosti jako vedoucí výroby závodu v sériové výrobě s více výrobními linkami, pokud možno z automobilového dodavatelského průmyslu • Průkazně fundované zkušenosti ve vedení a rozvoji personálu • Rozsáhlé znalosti v řízení kvality, životního prostředí a energie - ISO 9001, ISO 14001 • Fundované znalosti v plánování celkového rozpočtu včetně osobního a investičního plánování • Schopnost konverzace v angličtině a němčině • Velmi dobré znalosti s běžným MS Office a použitím ERP • Jistý v přesvědčování a v prosazování věcí a senzibilní k jiným kulturám • Analytický, zodpovědný a podnikatelsko samostatný způsob práce • Velká schopnost týmové práce, komunikace a jednání • Odolnost vůči stresu, zatížení a vysoká orientace výkonu Nabízíme: Firemní auto, telefon, PC, stravenky, roční prémie, 25 dnů dovolené

ID inzerátu : 41008

Kontaktní informace

Email : komfort.brno@post.cz
Název společnosti : Comfort Job Agency s.r.o.

Požadované dosažené vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Města působnosti

Břeclav

Obory

Výrobní ředitel

Požadované znalosti jazyků

Německy (Aktivní)

Jak zvýraznit tento inzerát ?