Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

Vývojář robotických a CNC řídicích systémů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost B+R, významný inovativní výrobce automatizační techniky a globální lídr v průmyslové automatizaci. Loni se…

Zadáno 22.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Pracovník technické podpory

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost B+R, významný inovativní výrobce automatizační techniky a globální lídr v průmyslové automatizaci. Loni se…

Zadáno 22.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Servisní technik / programátor – automatizace, robotizace

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 22.02.2018
Blansko
Plný úvazek

International Support Engineer – technická podpora inženýrů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost B+R, významný inovativní výrobce automatizační techniky a globální lídr v průmyslové automatizaci. Loni se…

Zadáno 22.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Skladník – vhodné i pro absolventy - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 22.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Kuchař / kuchařka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • příprava jídel •…

Zadáno 19.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Projektant (pozemní stavby) / architekt - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LT PROJEKT a.s., projektová společnost působící na trhu více než 25 let. Společnost se specializuje téměř výhradně na…

Zadáno 15.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Asistent / asistentka prodeje kojeneckého zboží

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Baby Direkt s.r.o., působící v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízí kompletní sortiment pro děti a pohodlí…

Zadáno 14.02.2018
Blansko
Plný úvazek

Zahradník, pracovník údržby zeleně

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 13.02.2018
Blansko
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Blansko
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Blansko