Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Blansko

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Blansko
Plný úvazek

Účetní / administrativa - správa nemovitostí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNISTAV a.s., poskytující profesionální služby ve správě nemovitého majetku s důrazem na důvěru, spolupráci a vážnost…

Zadáno 19.09.2017
Blansko
Plný úvazek

Obchodně technický zástupce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně a zabývá se prodejem průmyslových snímačů, průmyslových značících…

Zadáno 07.09.2017
Blansko
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Boskovice (OZZ/ČID)

Požadavky - bezúhonnost - flexibilitu - spolehlivost - čistý trestní rejstřík Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený…

Zadáno 13.09.2017
Blansko

Úklid Rájec Jestřebí

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: SEEIF CERAMIC Rájec Jestřebí …

Zadáno 08.09.2017
Blansko
Částečný úvazek

Operátor výrobní linky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je významná společnost se zahraniční účastí v oblasti automotive hledá nového kolegu na plný úvazek pro provoz výroby…

Zadáno 07.09.2017
Blansko
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Boskovice (OZZ/ČID)

Požadavky - bezúhonnost - flexibilitu - spolehlivost - čistý trestní rejstřík Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený…

Zadáno 07.09.2017
Blansko

Regionální obchodní zástupce – region Brno, okolí Brna, Jižní Morava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je významná česká výrobní a obchodní společnost v oblasti FMCG – FOOD. Náplň práce: - budování a rozvíjení vztahů u…

Zadáno 01.09.2017
Blansko
Plný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Blansko
Plný úvazek
Nabídka práce Blansko