Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

Skladník - prodejce náhradních dílů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost patřící k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v ČR. Náplň práce: • vyhledávání…

Zadáno 21.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Auditor / auditorka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SILMOS-Q s.r.o. • Certifikační orgán pro certifikaci systémů managementu • Certifikační orgán pro výrobky…

Zadáno 21.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Manažer / manažerka nákupu - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ASIO spol. s.r.o. - podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek…

Zadáno 18.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Motomechanik / motomechanička - možnost i zkráceného úvazku - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PEMM Brno, s r.o. Pro další rozvoj autorizovaného servisu motocyklů YAMAHA, hledá kvalitního…

Zadáno 15.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Prodejce YAMAHA - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PEMM Brno, s r.o. - pořádá opakované výběrové řízení na pozici asistentka prodeje. Společnost byla…

Zadáno 15.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Asistentka obchodního zástupce pro prodej nástrojů na obrábění kovů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Náplň práce: • tvorba poptávek, nabídek, objednávek a faktur • telefonická…

Zadáno 14.02.2019
Blansko
Plný úvazek

Obchodního zástupce - prodej nástrojů na obrábění kovů - Brno, Olomouc a Svitavy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Požadujeme: • vzdělání min.: SOU / SŠ • znalosti technologie obrábění kovů •…

Zadáno 14.02.2019
Blansko
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Blansko

Montér elektro / slaboproud, silnoproud / - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Synett s.r.o., Hudcova 532/78b, Brno. Náplň práce: • montážní práce elektro v průmyslových či domovních…

Zadáno 11.02.2019
Blansko
Plný úvazek
Nabídka práce Blansko