Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

Obchodní zástupce - Jihlava a přilehlé kraje

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Moravia Lacto a.s. Náplň práce: Jste komunikativní a jste rád/a v kontaktu s lidmi? Obchod a život na kolech je…

Zadáno 21.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Blansko

Skladník elektro

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Blansko

Nákupčí pro zahraničí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Recepční - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Odborný administrativní pracovník / pracovnice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Skladní manipulant / skladní manipulantka - příjem a nakládka zboží

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EURO NÁŘADÍ s.r.o. Náplň práce: • příjem a nakládka zboží Požadujeme: • pracovitost, flexibilita, loajalita …

Zadáno 20.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Personalista / personalistka - Rousínov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EURO NÁŘADÍ s.r.o. Náplň práce: • samostatné vedení kompletní personální agendy všech zaměstnanců (řádné vedení…

Zadáno 20.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Referent obchodního oddělení - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 16.11.2017
Blansko
Plný úvazek

Obchodní referent - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 16.11.2017
Blansko
Plný úvazek
Nabídka práce Blansko