Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

Vedoucí týmu dopravních průzkumů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost CIMTO, s.r.o. rozšiřující svůj business o expertní dopravní služby. Buduje tým odborníků v oblasti průzkumu…

Zadáno 02.06.2020
Blansko
Plný úvazek

Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 29.05.2020
Blansko
Plný úvazek

Obchodní zástupce / zástupkyně pro region Morava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost CHIRANA T. Injecta, s.r.o. vyrábějící chirurgický šicí materiál. Náplň práce: • návštěvy nemocnic •…

Zadáno 29.05.2020
Blansko
Plný úvazek

Elektromechanik - slaboproud - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kadlec-elektronika s.r.o. Více informací o společnosti naleznete na www.kadlecelektro.cz. Náplň…

Zadáno 27.05.2020
Blansko
Plný úvazek

Nákupčí - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kadlec-elektronika s.r.o. Více informací o společnosti naleznete na www.kadlecelektro.cz. Náplň…

Zadáno 27.05.2020
Blansko
Plný úvazek

Obsluha automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři - plný nebo zkrácený úvazek - dvousměnný provoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Českomoravská společnost chovatelů, hledající pro Laboratoř pro rozbor mléka obsluhu automatické myčky pro…

Zadáno 13.05.2020
Blansko
Práce na částečný úvazek

Laborant / laborantka - dvousměnný provoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Českomoravská společnost chovatelů, hledající vhodného uchazeče pro laboratoř pro rozbor mléka. Náplň…

Zadáno 13.05.2020
Blansko
Plný úvazek

Elektroprojektant - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, společnost Kentigen s.r.o., který podniká v průmyslové automatizaci a vytváří specializované aplikace pro výrobní linky a…

Zadáno 13.05.2020
Blansko
Plný úvazek

Obchodně - technický referent / referentka - back office

Profil společnosti: Jsme česká rodinná firma POINT CZ, a proto je pro nás důležitý soulad pracovního a osobního života, vzájemná důvěra, sounáležitost mezi spolupracovníky, vzájemná komunikace a…

Zadáno 13.05.2020
Blansko
Plný úvazek

od 110 Kč/hod - OPERÁTOR/KA VÝROBY v Rohatci

Náplň práce: - výroba kartonů, krabic a obalového materiálu z papírových voštin - jednoduchá obsluha strojů a zařízení - řezačky papíru - práce v papírenském průmyslu Požadujeme: - manuální…

Zadáno 27.02.2020
Blansko
Plný úvazek
Nabídka práce Blansko