Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

Strojník - lepička

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 13.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Skladník / řidič - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 13.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Servisní mechanik - Praha nebo Jihomoravský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Technik na mechanické a CNC značící systémy MARKATOR - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně a zabývá se prodejem průmyslových snímačů, průmyslových značících…

Zadáno 06.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Administrativní pracovnice / recepční - vhodné i pro absolventy - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Hraspo spol. s r.o., zabývající se prodejem a servisem gastrozařízení. Náplň práce: • osobní,…

Zadáno 06.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Asistent - asistentka jednatele a jeho projekčnímu týmu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ryze česká, stabilní společnost IMA LOGISTIK s.r.o. s dlouholetou tradicí a stále rostoucí. Jejich mladý tým lidí je…

Zadáno 03.12.2018
Blansko
Plný úvazek

Servisní technik - obráběcí stroje

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost REXIM, spol. s r.o. - distributor strojů, průmyslových maziv, nástrojů a speciálního nářadí v průmyslu s tradicí na…

Zadáno 28.11.2018
Blansko
Plný úvazek

Obchodní / projektový manažer - Brno - Královo Pole

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost IRIDIUM, spol. s r. o. - založena již v roce 1992 jako jedna z prvních firem v Brně, které se zaměřovaly na vybavování…

Zadáno 27.11.2018
Blansko
Plný úvazek
Nabídka práce Blansko