Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon: 950 103 111
Fax: 950 103 302
E-mail: blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bk.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710


Nabídka práce Blansko

Projektant stavař - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., působící v České a Slovenské republice s pobočkou INTERPLAN…

Zadáno 24.05.2019
Blansko
Plný úvazek

Obchodně technický manažer projektové společnosti - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., působící v České a Slovenské republice s pobočkou INTERPLAN…

Zadáno 24.05.2019
Blansko
Plný úvazek

Architekt / architektka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., působící v České a Slovenské republice s pobočkou INTERPLAN…

Zadáno 24.05.2019
Blansko
Plný úvazek

Technik - stavbyvedoucí TZB - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je THERMOTEMP spol. s r.o., dlouhodobě úspěšná firma, která se zabývá kompletními dodávkami v oblasti topení, vody, plynu…

Zadáno 24.05.2019
Blansko
Plný úvazek

Číšník / servírka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • servis jídel a…

Zadáno 22.05.2019
Blansko
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Blansko

Pracovník / pracovnice na umývání nádobí - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • umývání nádobí od…

Zadáno 15.05.2019
Blansko
Plný úvazek

Pracovník / pracovnice úklidu - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • úklid prostor pro…

Zadáno 15.05.2019
Blansko
Částečný úvazek

Databázový specialista v IT

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZFP akademie, a.s.. Informace o společnosti naleznete na www.zfpa.cz. Náplň práce: • správa databáze (velký objem dat…

Zadáno 23.04.2019
Blansko
Plný úvazek

Ředitel / ředitelka retailového prodeje

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • vyhledávání nových klíčových zákazníků • odborná prezentace…

Zadáno 13.05.2019
Blansko
Plný úvazek
Nabídka práce Blansko