Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Vývojář robotických a CNC řídicích systémů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost B+R, významný inovativní výrobce automatizační techniky a globální lídr v průmyslové automatizaci. Loni se…

Zadáno 22.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Pracovník technické podpory

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost B+R, významný inovativní výrobce automatizační techniky a globální lídr v průmyslové automatizaci. Loni se…

Zadáno 22.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik / programátor – automatizace, robotizace

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 22.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

International Support Engineer – technická podpora inženýrů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost B+R, významný inovativní výrobce automatizační techniky a globální lídr v průmyslové automatizaci. Loni se…

Zadáno 22.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Skladník – vhodné i pro absolventy - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 22.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Kuchař / kuchařka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • příprava jídel •…

Zadáno 19.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Projektant (pozemní stavby) / architekt - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LT PROJEKT a.s., projektová společnost působící na trhu více než 25 let. Společnost se specializuje téměř výhradně na…

Zadáno 15.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Asistent / asistentka prodeje kojeneckého zboží

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Baby Direkt s.r.o., působící v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízí kompletní sortiment pro děti a pohodlí…

Zadáno 14.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

Zahradník, pracovník údržby zeleně

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 13.02.2018
Břeclav
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Břeclav
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Břeclav