Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Projekt manager - koordinátor projektů - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Břeclav
Plný úvazek

Technolog CNC obráběcích strojů - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Břeclav
Plný úvazek

Konstruktér strojních zařízení - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní technik - produktový manažer - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Požadujeme: • VŠ…

Zadáno 19.07.2018
Břeclav
Plný úvazek

Pracovník do stavební výroby - Uherský Brod nebo Brno - Modřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 22.06.2018
Břeclav
Plný úvazek

Svářečský technolog IWT/EWT

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BAST s.r.o. - lehké strojírenství, výroba z plechů a profilů, nádoby, rozvaděče, rámy, svařované díly kolejových…

Zadáno 20.06.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik - elektrikář - elektrotechnik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma BOTTLING PRINTING s.r.o. Náplň práce: Budete mít na starosti servis a instalaci průmyslových…

Zadáno 19.06.2018
Břeclav
Plný úvazek

TECHNIK-CHEMIK PROVOZNÍ LABORATOŘE (MZDA: 28000 - 45000 Kč dle praxe a vzdělání)

Informace: Práce zahrnuje denní rozbory, reporty, kalibrace měřících přístrojů, úprava odpadních vod lakové vany a oplachů, údržbové práce. Nejedná se o agenturní zaměstnávání. Vyhledáváme…

Zadáno 19.06.2018
Břeclav
Plný úvazek

Dělník / dělnice v kartonážní výrobě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 18.06.2018
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav