Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Strojník - lepička

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 13.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Skladník / řidič - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 13.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní mechanik - Praha nebo Jihomoravský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Technik na mechanické a CNC značící systémy MARKATOR - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně a zabývá se prodejem průmyslových snímačů, průmyslových značících…

Zadáno 06.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Administrativní pracovnice / recepční - vhodné i pro absolventy - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Hraspo spol. s r.o., zabývající se prodejem a servisem gastrozařízení. Náplň práce: • osobní,…

Zadáno 06.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Asistent - asistentka jednatele a jeho projekčnímu týmu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ryze česká, stabilní společnost IMA LOGISTIK s.r.o. s dlouholetou tradicí a stále rostoucí. Jejich mladý tým lidí je…

Zadáno 03.12.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik - obráběcí stroje

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost REXIM, spol. s r.o. - distributor strojů, průmyslových maziv, nástrojů a speciálního nářadí v průmyslu s tradicí na…

Zadáno 28.11.2018
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní / projektový manažer - Brno - Královo Pole

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost IRIDIUM, spol. s r. o. - založena již v roce 1992 jako jedna z prvních firem v Brně, které se zaměřovaly na vybavování…

Zadáno 27.11.2018
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav