Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Skladník - prodejce náhradních dílů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost patřící k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v ČR. Náplň práce: • vyhledávání…

Zadáno 21.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Auditor / auditorka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SILMOS-Q s.r.o. • Certifikační orgán pro certifikaci systémů managementu • Certifikační orgán pro výrobky…

Zadáno 21.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Manažer / manažerka nákupu - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ASIO spol. s.r.o. - podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek…

Zadáno 18.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Motomechanik / motomechanička - možnost i zkráceného úvazku - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PEMM Brno, s r.o. Pro další rozvoj autorizovaného servisu motocyklů YAMAHA, hledá kvalitního…

Zadáno 15.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Prodejce YAMAHA - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PEMM Brno, s r.o. - pořádá opakované výběrové řízení na pozici asistentka prodeje. Společnost byla…

Zadáno 15.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Asistentka obchodního zástupce pro prodej nástrojů na obrábění kovů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Náplň práce: • tvorba poptávek, nabídek, objednávek a faktur • telefonická…

Zadáno 14.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

Obchodního zástupce - prodej nástrojů na obrábění kovů - Brno, Olomouc a Svitavy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Požadujeme: • vzdělání min.: SOU / SŠ • znalosti technologie obrábění kovů •…

Zadáno 14.02.2019
Břeclav
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Břeclav

Montér elektro / slaboproud, silnoproud / - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Synett s.r.o., Hudcova 532/78b, Brno. Náplň práce: • montážní práce elektro v průmyslových či domovních…

Zadáno 11.02.2019
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav