Úřad práce Brno - město

Adresa
Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
E-mail: brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna: podatelna.up@bm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Pátek 07:30- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 950 104 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 950 104 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 950 104 316 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 950 104 320 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 950 104 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 950 104 330 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 950 104 324 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 950 104 327 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 950 104 315 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 950 104 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 950 104 312 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 950 104 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 950 104 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 950 104 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 950 104 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 950 104 600 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710


Nabídka práce Brno - město

Strojník - lepička

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 13.12.2018
Brno - město
Plný úvazek

Skladník / řidič - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOP TISK obaly s.r.o. úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou obalů z hladké a vlnité…

Zadáno 13.12.2018
Brno - město
Plný úvazek

ŘIDIČ SK B - brigáda

Hledáme řidiče sk. B na výpomoc 2-3 dny v týdnu, pouze ve všední dny s návratem denně do Brna. Odměna 1000 Kč čistého/ den, nebo 125Kč/ hod. Vhodné pro důchodce, studenty. Nástup ihned. Možnost…

Zadáno 10.12.2018
Brno - město

ŘIDIČ SK C

Hledáme řidiče sk C, práce jen ve všední dny s návratem denně do Brna. Jedná se o rozvoz a svoz zboží v Brně a nejbližším okolí, cca 8 - 15h. Požadujeme dobrou znalost Brněnska. Nástup možný ihned.…

Zadáno 10.12.2018
Brno - město

Řidič sk. B - posádka

Hledáme řidiče sk. B pro rozvoz tiskáren po Brně a Jižní Moravě. Práce pouze v pracovní dny se závozníkem ve dvojici. Mzda zahrnuje složku za manipulace se stroji a ujeté km. Průměrný výdělek řidiče…

Zadáno 10.12.2018
Brno - město

ŘIDIČ SK C - BRIGÁDA

Hledáme řidiče sk.C na brigádu - výpomoc 2-3x v týdnu, pouze ve všední dny s návratem denně do Brna. Jedná se o rozvoz a svoz zboží v Brně a nejbližším okolí. Požadujeme dobrou znalost Brněnska. …

Zadáno 10.12.2018
Brno - město

Hledá se uklízečka do hotelu v Brně!

V ČR uklízíme již 26 let. A pokud chcete uklízet s námi, pošlete pár slov o sobě na email: nabor@olman.cz nebo zavolejte na telefon číslo 603 452 880. Kdo jsme: společnost OLMAN SERVICE s. r.o.,…

Zadáno 10.12.2018
Brno - město

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Brno - město
Plný úvazek

Servisní mechanik - Praha nebo Jihomoravský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Brno - město
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Brno - město
Plný úvazek
Nabídka práce Brno - město