Úřad práce Brno - město

Adresa
Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
E-mail: brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna: podatelna.up@bm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Pátek 07:30- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 950 104 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 950 104 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 950 104 316 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 950 104 320 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 950 104 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 950 104 330 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 950 104 324 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 950 104 327 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 950 104 315 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 950 104 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 950 104 312 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 950 104 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 950 104 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 950 104 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 950 104 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 950 104 600 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710


Nabídka práce Brno - město

Úklidové práce v Brně na BVV - Strojírenský veletrh (7. 10. - 14. 10. 2017)

Firma OLMAN spol. s.r.o. hledá v Brně během konání strojírenského veletrhu na BVV šikovné a spolehlivé BRIGÁDNÍKY/CE na úklidové práce na DPP. Termín: 7. 10. – 14. 10. 2017. Rozpis směn: 7. 10. …

Zadáno 25.09.2017
Brno - město

Uklízeč/ka - Brno střed (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Brno – střed šikovné a spolehlivé pracovníky, osoby se zdravotním omezením na úklidové práce na pozici Uklízeč/ka. Pracoviště: Brno – Koliště –…

Zadáno 25.09.2017
Brno - město
Částečný úvazek

Pracovnice úkliduna nárazové práce v Brně

Úklidová firma přijme pracovnice úklidu na nárazové práce v Brně. Požadujeme: spolehlivost, čistý trestní rejstřík, zkušenosti s úklidem. Odměna od 90Kč/hod. Tel.: +420775559768

Zadáno 22.09.2017
Brno - město

Úklid Brno Řečkovice

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: ENERGOCHEM Brno - Řečkovice …

Zadáno 22.09.2017
Brno - město
Částečný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Brno - město

Pracovník dokončovacích operací

Pečlivost je vám blízká a hledáte dlouhodobou spolupráci? Pak pracujte pro naši společnost SOLID Brno s.r.o., která je na trhu již 27 let na pozici: Pracovník dokončovacích operací Předpoklady…

Zadáno 21.09.2017
Brno - město
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Brno (OZZ/ČID)

Požadavky - bezúhonnost - flexibilita - spolehlivost - čistý trestní rejstřík Nabídka - hlavní pracovní poměr - pravidelný měsíční příjem - jistotu zaměstnání - možnost volby směn -…

Zadáno 20.09.2017
Brno - město

Recepční- Brno (OZZ/ČID)

Požadavky - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné vystupování - Samostatnost a zodpovědnost Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID -…

Zadáno 20.09.2017
Brno - město

Recepční- Brno pro invalidní důchodce

Požadavky - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné vystupování - Samostatnost a zodpovědnost Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID -…

Zadáno 20.09.2017
Brno - město

Úklidový pracovník - Brno (OZZ/ČID)

Požadavky - trestní bezúhonnost - pracovitost Nabídka - vhodné pro ČID, PID, OZZ - přizpůsobení směn Vašim potřebám - dlouhodobá spolupráce - hlavní pracovní poměr, DPP, případně brigádu…

Zadáno 20.09.2017
Brno - město
Nabídka práce Brno - město