Úřad práce Brno - město

Adresa
Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
E-mail: brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna: podatelna.up@bm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Pátek 07:30- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 950 104 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 950 104 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 950 104 316 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 950 104 320 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 950 104 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 950 104 330 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 950 104 324 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 950 104 327 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 950 104 315 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 950 104 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 950 104 312 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 950 104 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 950 104 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 950 104 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 950 104 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 950 104 600 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710


Nabídka práce Brno - město

Projektant stavař

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., rozšiřuje pracovní tým a vypisuje výběrové řízení na obsazení…

Zadáno 17.01.2018
Brno - město
Plný úvazek

pracovník firemní recepce

pro zajištění chodu recepce hledáme pracovníky na ranní 12 ti hodinové směny. pracoviště střed města Brna nástup ihned nebo dle domluvy odpovídají platové zařazení vhodné pro osoby zdravotně…

Zadáno 17.01.2018
Brno - město

Pracovníci úklidu - BVV Brno (únor - květen 2018)

Firma OLMAN SERVICE s. r. o. přijme na úklidové práce šikovné BRIGÁDNÍKY/CE na BVV v Brně na ranní a večerní směny. Termín brigády: od poloviny února do poloviny května 2018. Bližší informace na…

Zadáno 17.01.2018
Brno - město

Manažer kvality - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 1CSC a.s. – strojírenská firma zabývající se výrobou a zpracováním plechů a profilů. Náplň práce: •…

Zadáno 16.01.2018
Brno - město
Plný úvazek

Noční recepční - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNISTAV CONSTRUCTION a.s., která po své obchodní centrum IBC v srdci města Brna na ul. Příkop hledá nočního recepčního…

Zadáno 16.01.2018
Brno - město
Plný úvazek

Účetní - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 16.01.2018
Brno - město
Plný úvazek

Investiční poradce

Orientujete se ve finančním světě? Společnost Just Invest, s.r.o., působí na trhu od r. 2015. Jsme nezávislá firma pro oblast privátního a investičního poradenství. Našim cílem je být pro klienty…

Zadáno 16.01.2018
Brno - město
Práce na ŽL

IT programátor/vývojář – Brno – 40000 až 70000 Kč/měsíc

Informace: Zahraniční firma z oblasti vývoje informačních systém hledá do svého týmu v Brně nadějné programátory. Požadujeme: · Ukončené nebo právě probíhající VŠ studium informačních systémů ·…

Zadáno 16.01.2018
Brno - město
Plný úvazek

Údržbář - provozní elektrikář - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • zajištění správy,…

Zadáno 11.01.2018
Brno - město
Plný úvazek

Pracovník / pracovnice úklidu - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • úklid prostor pro…

Zadáno 11.01.2018
Brno - město
Plný úvazek
Nabídka práce Brno - město