Úřad práce Brno - město

Adresa
Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
E-mail: brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna: podatelna.up@bm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Pátek 07:30- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 950 104 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 950 104 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 950 104 316 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 950 104 320 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 950 104 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 950 104 330 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 950 104 324 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 950 104 327 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 950 104 315 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 950 104 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 950 104 312 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 950 104 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 950 104 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 950 104 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 950 104 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 950 104 600 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710


Nabídka práce Brno - město

Projekt manager - koordinátor projektů - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Brno - město
Plný úvazek

Technolog CNC obráběcích strojů - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Brno - město
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Brno - město
Plný úvazek

Konstruktér strojních zařízení - Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Brno - město
Plný úvazek

Recepční do Brna na HPP

Stabilní firma, s dlouhodobou působností na českém trhu a která je součástí významné nadnárodní společnosti, hledá do svých řad vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Recepční do Brna. Jedná se o…

Zadáno 19.07.2018
Brno - město
Plný úvazek

Obchodní technik - produktový manažer - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Požadujeme: • VŠ…

Zadáno 19.07.2018
Brno - město
Plný úvazek

Pracovník do stavební výroby - Uherský Brod nebo Brno - Modřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 22.06.2018
Brno - město
Plný úvazek

Svářečský technolog IWT/EWT

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BAST s.r.o. - lehké strojírenství, výroba z plechů a profilů, nádoby, rozvaděče, rámy, svařované díly kolejových…

Zadáno 20.06.2018
Brno - město
Plný úvazek

Mistrová úklidu - objektová vedoucí (FNUSA Brno)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště FNUSA Brno, Pekařská šikovnou a spolehlivou OBJEKTOVOU VEDOUCÍ – MISTROVOU ÚKLIDU. Pracoviště: Brno – Pekařská 53. Požadujeme: • Zkušenosti s vedením…

Zadáno 26.04.2018
Brno - město
Plný úvazek

Servisní technik - elektrikář - elektrotechnik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma BOTTLING PRINTING s.r.o. Náplň práce: Budete mít na starosti servis a instalaci průmyslových…

Zadáno 19.06.2018
Brno - město
Plný úvazek
Nabídka práce Brno - město