Úřad práce Brno - město

Adresa
Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
E-mail: brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna: podatelna.up@bm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Pátek 07:30- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 950 104 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 950 104 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 950 104 316 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 950 104 320 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 950 104 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 950 104 330 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 950 104 324 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 950 104 327 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 950 104 315 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 950 104 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 950 104 312 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 950 104 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 950 104 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 950 104 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 950 104 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 950 104 600 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710


Nabídka práce Brno - město

Recepce - GŘC Brno-Slatina

Máte chuť vyzkoušet co obnáší práce na recepci a chtěli byste se ještě uplatnit na trhu práce? Jsme tu pro vás: Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR, která hledá pracovníky na…

Zadáno 21.02.2019
Brno - město
Částečný úvazek

Skladník - prodejce náhradních dílů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost patřící k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v ČR. Náplň práce: • vyhledávání…

Zadáno 21.02.2019
Brno - město
Plný úvazek

Auditor / auditorka - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SILMOS-Q s.r.o. • Certifikační orgán pro certifikaci systémů managementu • Certifikační orgán pro výrobky…

Zadáno 21.02.2019
Brno - město
Plný úvazek

Servírka

Restaurace SVATOBOJ v Brně Cacovická 16/12 přijme do svého kolektivu sympatickou a šikovnou servírku/číšníka. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Práce na plný úvazek. Dobré platové ohodnocení, mladý…

Zadáno 20.02.2019
Brno - město
Plný úvazek

Servírka

Restaurace SVATOBOJ v Brně Cacovická 16/12 přijme do svého kolektivu sympatickou a šikovnou servírku/číšníka. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Práce na plný úvazek. Dobré platové ohodnocení, mladý…

Zadáno 20.02.2019
Brno - město
Plný úvazek

Servírka

Restaurace SVATOBOJ v Brně Cacovická 16/12 přijme do svého kolektivu sympatickou a šikovnou servírku/číšníka. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Práce na plný úvazek. Dobré platové ohodnocení, mladý…

Zadáno 20.02.2019
Brno - město
Plný úvazek

Ostraha - MZA Brno

Přiznali vám ID nebo OZZ a už se nemůžete uplatnit na trhu práce jako dříve vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu?....pak právě vám nabízíme ostrahu pro: MZA Brno, Palachovo nám. 723/1, Brno - Starý…

Zadáno 15.02.2019
Brno - město
Částečný úvazek

Ostraha - Sako Svoz Brno

Přiznali vám ID nebo OZZ a už se nemůžete uplatnit na trhu práce jako dříve vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu?....pak právě vám nabízíme ostrahupro Jsme tu pro vás: Bezpečnostní a úklidová…

Zadáno 19.02.2019
Brno - město
Částečný úvazek

Manažer / manažerka nákupu - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ASIO spol. s.r.o. - podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek…

Zadáno 18.02.2019
Brno - město
Plný úvazek

Hlavní účetní

Co bude Vaším úkolem? • zpracování komplexní účetní agendy • evidence a kontrola tuzemských i zahraničních faktur a platebních příkazů • zpracování daní – DPH, daň z příjmů, silniční daň atd. •…

Zadáno 15.02.2019
Brno - město
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Brno - město