Úřad práce Brno - město

Adresa
Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
E-mail: brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna: podatelna.up@bm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Pátek 07:30- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00
Úterý 07:30- 14:30
Středa 07:30- 17:00
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 950 104 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 950 104 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 950 104 316 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 950 104 320 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 950 104 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 950 104 330 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 950 104 324 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 950 104 327 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 950 104 315 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 950 104 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 950 104 312 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 950 104 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 950 104 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 950 104 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 950 104 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 950 104 600 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710


Nabídka práce Brno - město

Referent obchodního oddělení - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 16.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

Obchodní referent - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 16.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

PRŮZKUM SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

Informace: - oslovování a dotazování zákazníků obchodního řetězce - vyplňování jednoduchého dotazníku pomocí mobilní aplikace - pracovní doba: 9.00 - 19.00 h - místo výkonu práce: dle výběru…

Zadáno 16.11.2017
Brno - město
Práce na částečný úvazek

Elektromontér - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AKB CZECH, s.r.o., společnost zabývající se prováděním staveb, vodoinstalatérstvím a topenářstvím. Náplň práce: •…

Zadáno 16.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

Firemní právník / právnička

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZFP akademie, a.s., česká společnost, leader na trhu, s více než dvaceti letou tradicí, která se zabývá zvyšováním…

Zadáno 16.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

Tazatel výzkumné agentury na pobočce banky

Agentura pro výzkum trhu a veřejného mínění NMS Market Research s. r. o. rozšiřuje tým tazatelů pro projekt osobního dotazování na pobočce banky v Brně. Téma projektu Hodnocení vzhledu a…

Zadáno 15.11.2017
Brno - město
Částečný úvazek

Sekretářka ředitele

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je všeobecné gymnázium Moravské gymnázium Brno s. r. o. - přidružená škola UNESCO. Náplň práce: Vedení studijního oddělení,…

Zadáno 15.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

RECEPČNÍ V HOTELU (22 000 - 26 000 Kč/měsíc) BRNO

Informace: Péče o hotelové hosty při příjezdu, během pobytu a odjezdu, poskytování informací, provádění zúčtování, administrativní práce, práce s počítačem. Požadujeme: - min. SŠ vzdělání -…

Zadáno 15.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

Výrobní operátor/-ka – pro OZP, Brno

Hledáte jednoduchou manuální práci? Jste OZP / ZP? Rádi bychom Vám nabídli pracovní pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR/-KA pro OZP v Brně. Naše firma HIGHFIVE Help, s.r.o. zaměstnává osoby se zdravotním…

Zadáno 14.11.2017
Brno - město
Plný úvazek

Vedoucí servisu - dispečer dopravy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JAMBOR s.r.o. Náplň práce: • koordinace a zajištění provozu autoservisu a pravidelných nočních linek •…

Zadáno 13.11.2017
Brno - město
Plný úvazek
Nabídka práce Brno - město