Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Vedoucí výroby cisternových vozidel - nástupní mzda 45 000 Kč

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s. - má na trhu technologicko-ekologických činností své místo již 27 let. Hlavní cíl vidí ve…

Zadáno 23.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Junior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • péče o vystavení zboží v supermarketech a hypermarketech ve svěřeném…

Zadáno 13.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Chomutov

Obchodní zástupce/kyně

Hledáme 3 uchazeče o tuto pozici. Náplní práce je komunikace se zákazníky, prezentace daného výrobku, reklama. Požadujeme komunikativnost, dochvilnost, časovou flexibilitu, chuť učit se novým věcem…

Zadáno 20.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Samostatný technický pracovník - mechanik - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 17.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří…

Zadáno 16.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Skladník - Teplice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je novatic®, výrobce vysoce jakostních, inovativních a ekologických systémů laků pro oblasti Protective Coatings,…

Zadáno 16.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Senior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • vyhledávání nových zákazníků • prezentace zboží (cukrovinky,…

Zadáno 13.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

ELEKTROMONTÉR (m/ž/d) Německo

Hledáme elektrikáře/ elektromontéry/ techniky, kteří mají praxi v elektro oboru a hledají stálou práci v Německu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci s elektronickým koncernem v Chemnitz (50 km od hranic…

Zadáno 08.05.2019
Chomutov
Plný úvazek

Kontrolní dělník / dělnice - Dubí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s. - výrobce tepelných a zvukových izolací ROTAFLEX. Náplň práce: • kontrola parametrů…

Zadáno 06.05.2019
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov