Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • laminování • manipulace s materiálem • základní údržba…

Zadáno 24.11.2017
Chomutov

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Chomutov

KONSTRUKTÉR PAPÍROVÝCH OBALŮ

Náplň práce: • Vývoj a navrhování obalů, POS a POP materiálů • Zpracování grafických návrhů POS a POP • Příprava a kontrola grafických podkladů • Zpracování funkčních vzorků • Testování …

Zadáno 20.11.2017
Chomutov

Samostatný technický pracovník - mechanik střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Chomutov
Plný úvazek

Vedoucí střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro Českou republiku

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je novatic® - výrobce vysoce jakostních, inovativních a ekologických systémů laků pro oblasti Protective Coatings,…

Zadáno 03.11.2017
Chomutov
Plný úvazek

Kontrolní dělník / dělnice – výroba skleněných izolačních vláken

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s., výrobní společnost, střední podnik – akciová společnost, výroba skleněných izolačních vláken.…

Zadáno 31.10.2017
Chomutov
Plný úvazek

KOORDINÁTOR KOMPLETAČNÍCH PRACÍ

Náplň práce: Vedení a organizace brigádníků Zaučování nových brigádníků Kontrola práce a plnění termínů Spolupráce s výrobou Zpracování nezbytné administrativy Upřednostňujeme: Organizační…

Zadáno 27.10.2017
Chomutov

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Severní a Severozápadní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 27.10.2017
Chomutov
Plný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL A LZE VYDĚLAT ČTVER-NÁSOBEK BĚŽNÉHO ČESKÉHO PLATU:

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 05.10.2017
Chomutov
Nabídka práce Chomutov