Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Chomutov
Plný úvazek

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • laminování • manipulace s materiálem • základní údržba…

Zadáno 22.06.2018
Chomutov

KOORDINÁTOR MALÉHO SKLADU

Náplň práce: • Fyzicky přijímá, vydává a řádně ukládá materiál • Správa skladu v informačním systému • Připravuje polygrafický materiál pro třísměnnou zakázkovou výrobu • Udržuje odpovídající…

Zadáno 22.06.2018
Chomutov

Montážní pracovník - kuchyně, interiéry - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost navrhující, prodávající a realizující vybavení kuchyní a interiérů - zastoupení německého výrobce, 25 let zkušeností v…

Zadáno 22.06.2018
Chomutov
Plný úvazek

Projektant dopravních staveb - Chomutov

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SM-PROJEKT spol. s r.o. - projekční a inženýrská kancelář s 10ti pracovníky. Náplň práce: • projektování…

Zadáno 21.06.2018
Chomutov
Plný úvazek

Finanční účetní - Dubí u Teplic

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s. - výrobce tepelných a zvukových izolací ROTAFLEX. Náplň práce: • zpracování agendy DPH,…

Zadáno 20.06.2018
Chomutov
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice - Chomutov

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CVB klimatizace a ventilátory, Chomutov - dodávka a montáž klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. E-shop v…

Zadáno 13.06.2018
Chomutov
Plný úvazek

Údržbář

Popis pozice: periodická údržba zařízení spolupráce s techniky a výrobou drobné úpravy výrobního zařízení dle požadavků výroby opravy zařízení práce ve třísměnném provozu Požadujeme: …

Zadáno 13.06.2018
Chomutov
Plný úvazek

Inseminační technik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Chomutov
Plný úvazek

Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov