Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

MANAŽER ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Náplň práce: • řízení zakázek v oblasti tištěné reklamy • komunikace se zákazníky a dodavateli • plánování a dodržování termínů • úzká spolupráce s grafickým a výrobním oddělením • poptávání…

Zadáno 15.02.2019
Chomutov

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

Samostatný technický pracovník - mechanik střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 14.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

Samostatný technický pracovník - mechanik - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 14.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Chomutov

Instalatér / topenář pro středisko - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 11.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

Obsluha strojů na čištění koberců a pracovních oděvů (muž/žena) - Litoměřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Korál servis Litoměřice - zabývající se průmyslovým praním a čištěním pracovních oděvů, pracovních rukavic…

Zadáno 01.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

Švadlena - krejčovské opravy pracovních oděvů - vhodné i pro maminky na mateřské nebo ženy v důchodu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Korál servis Litoměřice - zabývající se průmyslovým praním a čištěním pracovních oděvů, pracovních rukavic…

Zadáno 01.02.2019
Chomutov
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov