Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Chomutov

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

IMPLEMENTÁTOR ESO 9

Náplň práce: implementace nových funkcí ESO 9 správce systému pro interní potřeby Požadavky: znalost prostředí ESO 9 znalost SQL Nabízíme: práci na HPP, ŽL, možno i externě …

Zadáno 18.09.2017
Chomutov

Noční recepční

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je parkhotel Richmond, lázeňský hotel s dlouholetou tradicí kvality všech poskytovaných služeb. Ekonomická stabilita podniku…

Zadáno 18.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

Ošetřovatel prasat

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

Úsekový zootechnik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

Veterinární technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

Inseminační technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

Ošetřovatelka selat

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Chomutov
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 13.09.2017
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov