Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Strojní konstruktér - Louny

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s., poskytovatel služeb v oblasti odpadů a čištění se zaměřením především na průmyslové odpady …

Zadáno 22.02.2018
Chomutov
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Chomutov
Plný úvazek

PRODUKČNÍ

Co u nás dělá produkční? - organizuje vlastní, popř. dodavatelskou výrobu POS materiálů - komunikuje se zákazníky v ČJ a AJ - spolupracuje s grafiky na vývoji designu a technickém zpracování…

Zadáno 16.02.2018
Chomutov

Obchodní zástupce pro oblast Západní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 14.02.2018
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce (60.000 - 90.000)

Hledáme začátečníky i zkušené obchodní zástupce. Provize vyplácíme týdně, již od prvního týdne! Náplň práce: - oslovování základních a mateřských škol v rámci přiděleného regionu - komunikace s…

Zadáno 13.02.2018
Chomutov

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Chomutov
Práce na plný úvazek

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce: • Definování produktů velkoplošného tisku a jejich variant • Nastartování a spravování e-shopu pro B2B prodej • Nastavování procesů fungování internetového prodeje • Plánování a…

Zadáno 09.02.2018
Chomutov

Vedoucí pobočky / teamleader call centra

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost A-GIGA s.r.o.. Zavedená telemarketingová společnost se sídlem v Praze. Více informací naleznete na www.a-giga.cz. …

Zadáno 30.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

Klinický psycholog

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Požadujeme: • odbornost • schopnost pracovat samostatně • kurz…

Zadáno 29.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

NORSKO, PRÁCE NA ROPNÝCH PLOŠINÁCH V SEVERNÍM MOŘI, cca. 160 000 Kč /měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 28.01.2018
Chomutov
Nabídka práce Chomutov