Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Pomocný kuchař / kuchařka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace Restaurace Replay to El Paso. Požadujeme: • praxi v gastronomickém provozu Nabízíme: • práci na HPP •…

Zadáno 13.12.2018
Chomutov
Plný úvazek

Operation manager - Žatec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. -poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice je přítomna…

Zadáno 11.12.2018
Chomutov
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Chomutov
Plný úvazek

Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů - Louny

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří…

Zadáno 03.12.2018
Chomutov
Plný úvazek

Skladník do obchodu s elektromateriálem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ELEGRIN s.r.o. zabývající se hlavně elektromontážemi a obchodem s elektromateriálem. Náplň práce: • výdej zboží - …

Zadáno 30.11.2018
Chomutov
Plný úvazek

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce: Rozpracovává daný projekt na dílčí úkoly - oblast POP a POS Koordinuje návrhy, vývoj a výrobu Komunikuje se zákazníkem, pečuje o něj Poptává dodavatele, kalkuluje zakázky, vystavuje…

Zadáno 29.11.2018
Chomutov

Investiční referent / referentka v oddělení nemovitého kulturního majetku - Praha nebo Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského,…

Zadáno 28.11.2018
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje…

Zadáno 27.11.2018
Chomutov
Plný úvazek

Hledáme pracovníky ostrahy - VEJPRTY

Do ostrahy prodejen hledáme detektivy/strážné. Požadujeme : Věk 18 – 65 let, čistý trestní rejstřík, certifikát vítán (není však podmínkou). Nabízíme : Práci na DPP i HPP, čisté prostředí, benefity.…

Zadáno 02.11.2018
Chomutov

MANAŽER FIREMNÍ RESTAURACE - KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

Náplň práce: Vedení provozu jídelny a kantýny, vedení a řízení týmu lidí (kuchaři, pokladní, pomocné síly) Odpovědnost za účetní a finanční evidenci provozu Zpracování finančních a účetních výkazů…

Zadáno 29.10.2018
Chomutov
Částečný úvazek
Nabídka práce Chomutov