Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Chrudim

Obchodní ředitel / ředitelka, manažer / manažerka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Mika, a.s., Česká Třebová je na trhu od roku 1993, je to výhradně česká firma, která se zabývá výrobou kosmetických,…

Zadáno 14.11.2017
Chrudim
Plný úvazek

Brigáda na jarním táboře

Jarní dětský příměstský tábor v Praze 4 v termínech 5.-10. února a 11.-16. února 2018 hledá oddílové vedoucí, kteří dokážou pobavit děti i dospělé. Pokud vás baví práce s dětmi, a nějaká ta koruna…

Zadáno 04.11.2017
Chrudim

Provozní hotelu /manažer hotelu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Harmony Club Hotely, a.s. větší **** luxusní wellness hotel v centru Krkonoš, zavedený, stálá klientela,…

Zadáno 01.11.2017
Chrudim
Plný úvazek

Asistent / asistentka oddělení plánování výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Chicony Electronics CEZ s.r.o., nadnárodní společnost zabývající se výrobou klávesnic, která provozuje výrobní pobočku…

Zadáno 25.10.2017
Chrudim
Plný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL A LZE VYDĚLAT ČTVER-NÁSOBEK BĚŽNÉHO ČESKÉHO PLATU:

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 05.10.2017
Chrudim

Úklid Alukov Orel Slatiňany

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: ALUKOV Orel Informace o pracovním…

Zadáno 13.09.2017
Chrudim
Částečný úvazek

Pasivní zákaznická linka VODAFONE

ŠANCE VE VODAFONE I BEZ PRAXE! Přidejte se do týmu největšího provozovatele call center v ČR - Comdata Czech a.s. Hledáme kolegy všech generací. Nabízíme jistotu pravidelného výdělku a naprosto…

Zadáno 07.09.2017
Chrudim
Práce na plný úvazek

Úklid Alukov Orel

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: ALUKOV Orel Informace o pracovním…

Zadáno 01.09.2017
Chrudim
Částečný úvazek

Garantované výdělky stavbařů v NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 11.08.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim