Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Chrudim
Plný úvazek

Přípravář / přípravářka zakázek a subdodávek

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s. - provádí veškeré stavební práce, tj. novostavby i rekonstrukce po celé ČR. Více informací…

Zadáno 21.11.2018
Chrudim
Plný úvazek

Výživový specialista

Popis pracovní pozice: Zaměřujeme se na poradenství ohledně zdravého životního stylu, stravování(výživa a detoxikace těla), úpravy jídelníčků(pro běžnou populaci i sportovce), cvičení( Tabata, jóga…

Zadáno 17.10.2018
Chrudim

Výživový specialista

Popis pracovní pozice: Zaměřujeme se na poradenství ohledně zdravého životního stylu, stravování(výživa a detoxikace těla), úpravy jídelníčků(pro běžnou populaci i sportovce), cvičení( Tabata, jóga…

Zadáno 17.10.2018
Chrudim

Výživový specialista

Popis pracovní pozice: Zaměřujeme se na poradenství ohledně zdravého životního stylu, stravování(výživa a detoxikace těla), úpravy jídelníčků(pro běžnou populaci i sportovce), cvičení( Tabata, jóga…

Zadáno 17.10.2018
Chrudim

Externí Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro e-shopy Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun. Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim…

Zadáno 08.10.2018
Chrudim

Manageer

JM UNION s.r.o. GoRenta Příjmeme obchodníky na pozici manager po celé ČR. Práce na ŽL. Nejedná se o MLM. Požadujeme: učit se nové věci, práce na PC, flexibilitu. Nabízíme: Vedení zkušenými…

Zadáno 19.09.2018
Chrudim
Práce na ŽL

Přivýdělek s bylinkami, přes net.

Příležitost pracovat z domova s využitím PC. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Očekáváme kladný vztah k alternativní medicíně a zdravému životnímu stylu. …

Zadáno 08.08.2018
Chrudim

Podnikání, zdravý životní styl-bylinky.

Podnikání z domova, alternativní medicína. Oblast alternativní medicíny, prevence a podpora zdraví, bylinky a kosmetika ČESKÉ FIRMY ZCELA BEZ CHEMIE, PARABENŮ A SILIKONŮ, certifikáty HACCP,…

Zadáno 08.08.2018
Chrudim

ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ 135, 141 NA HPP – NĚMECKO

CHCETE SI ZASVÁŘET V NĚMECKU? Rádi do svého týmu přijmeme šikovné zámečníky a svářeče. Veškeré zázemí zajistíme a pomůžeme vám s aklimatizací na nové prostředí. Co je k tomu potřeba: • vyučení v…

Zadáno 18.05.2018
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim