Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Chrudim

Úklid - Bytový dům Chrudim

Nemůžete sehnat práci? Váš zdravotní stav Vám neumožňuje pracovat na plný úvazek?Jsme tu právě pro Vás!!! Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR. Hledáme úklidové pracovníky na: Co…

Zadáno 17.05.2019
Chrudim
Částečný úvazek

Uklízečka - Seč

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Almed servis s.r.o. dodávající zachlazenou stravu a připravující diety od roku 2002. Náplň práce: • úklid prostor…

Zadáno 14.05.2019
Chrudim
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Chcete udělat změnu ve společnosti a přidat se k velké propojené mezinárodní komunitě? Jako IQOS partner se budete věnovat dospělým kuřákům ve svém okolí a zjišťovat, jak jim a lidem kolem bude…

Zadáno 10.05.2019
Chrudim
Práce na ŽL

Vývojář, PHP programátor, správce webových aplikací

[Co Vás čeká?] Práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, přátelský kolektiv a zcela individuální pracovní doba odkudkoliv na světě. ... [Co budete dělat?]…

Zadáno 27.04.2019
Chrudim

Obchodního zástupce - prodej nástrojů na obrábění kovů - Brno, Olomouc a Svitavy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Požadujeme: • vzdělání min.: SOU/SŠ • znalosti technologie obrábění kovů •…

Zadáno 24.04.2019
Chrudim
Plný úvazek

Online marketing!!! uspesny uz 12 let!!

Dobrý den, nabízím práci ověřenou americkou firmou. Je to na Vás, kde chcete pracovat. Důležité je, jestli máte přístup k internetu. Tato firma prodává kosmetiku a suplementy (doplňky stravy) ,….…

Zadáno 05.04.2019
Chrudim

Zubní lékaři do Třemošnice

Přijmu až 2 stomatology, i absolventy, do města Třemošnice. A-dec 500, OPG, reciproc gold, elements free apod. Podpora školení, možnost bytu, služebního vozu. Nabízíme náborový příspěvek, odborné…

Zadáno 03.04.2019
Chrudim
Plný úvazek

Bonus první tři měsíce po 500 EUR

Pro všechny sympatické, komunikativní a seriózní dívky je připraven bonus na první tři měsíce po 500 EUR. Pokud si chceš zlepšit svou finanční situaci, čti dál. Práce v nočním podniku v příjemném…

Zadáno 02.03.2019
Chrudim

Nástupní bonus až 1500 EUR

Nástupní bonus první tři měsíce po 500 EUR můžeš mít i ty. Noční podnik v Žilině hledá sympatické, seriózní a komunikativní dívky. Kromě bonusu zajímavé finanční ohodnocení, výplata denně, přátelský…

Zadáno 27.02.2019
Chrudim
Nabídka práce Chrudim