Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Chrudim
Plný úvazek

Prodavač / prodavačka – Hrušová u Vysokého Mýta

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Nopek, a.s. dlouholetý výrobce pekařských a cukrářských výrobků, zároveň je i provozovatelem několika…

Zadáno 15.06.2018
Chrudim
Plný úvazek

ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ 135, 141 NA HPP – NĚMECKO

CHCETE SI ZASVÁŘET V NĚMECKU? Rádi do svého týmu přijmeme šikovné zámečníky a svářeče. Veškeré zázemí zajistíme a pomůžeme vám s aklimatizací na nové prostředí. Co je k tomu potřeba: • vyučení v…

Zadáno 18.05.2018
Chrudim
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 24.04.2018
Chrudim

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Chrudim

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY, I S UBYTOVÁNÍM

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 52.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 29.03.2018
Chrudim

Obsluha tryskcího boxu - tryskač

Nabízímeme : Předúprava materiálu tryskáním, obsluha tryskacího boxu, obsluha metalizačního zařízení, jeřábník-vazač MZDA: 18 000-21 000 Kč ÚVAZEK: Plný Požadujeme: Bezúhonnost, spolehlivost,…

Zadáno 27.03.2018
Chrudim
Plný úvazek

Lakýrník

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacích boxů MZDA: 20 000-27 000 Kč ÚVAZEK: Plný Zvýhodněné stravování, po dohodě možnost ubytování. Požadujeme: Bezúhonnost,časová…

Zadáno 27.03.2018
Chrudim
Plný úvazek

Lakýrník

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacích boxů MZDA: 20 000-27 000 Kč ÚVAZEK: Plný Zvýhodněné stravování, po dohodě možnost ubytování. Požadujeme: Bezúhonnost,časová…

Zadáno 27.03.2018
Chrudim
Plný úvazek

Lakýrník

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacích boxů MZDA: 20 000-27 000 Kč ÚVAZEK: Plný Zvýhodněné stravování, po dohodě možnost ubytování. Požadujeme: Bezúhonnost,časová…

Zadáno 27.03.2018
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim