Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Servisní technik RTG techniky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Dent Unit - patří od roku 1992 k nejvýznamnějším českým firmám působících na trhu stomatologické techniky.…

Zadáno 20.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

Obchodního zástupce - prodej nástrojů na obrábění kovů - Brno, Olomouc a Svitavy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Požadujeme: • vzdělání min.: SOU / SŠ • znalosti technologie obrábění kovů •…

Zadáno 14.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Chrudim

Obsluha stavebních strojů - Opatovice nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost EOP & HOKA s.r.o. významný dopravce sypkých materiálů v ČR s historií od roku 1993 a člen holdingu EPH. …

Zadáno 13.02.2019
Chrudim
Částečný úvazek

Obsluha VZV - manipulační dělník - Opatovice nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost EOP & HOKA s.r.o. významný dopravce sypkých materiálů v ČR s historií od roku 1993 a člen holdingu EPH. …

Zadáno 13.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

Medicínský reprezentant pro Královéhradecký, Pardubický kraj a část Středočeského kraje

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je malá farmaceutická firma se sídlem v Praze. Náplň práce: • zodpovědnost za prezentaci a prodej produktů…

Zadáno 05.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

Obchodník - Pardubický kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Amido-letecké snímky, s.r.o. se specializací na letecké snímkování. Náplň práce: • přímý kontakt se…

Zadáno 01.02.2019
Chrudim
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim