Úřad práce Jablonec nad Nisou

Adresa
Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon: 950 120 111
Fax: 950 120 480
E-mail: posta@jn.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@jn.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Bc. Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Veronika Kocourová 950 120 421 Veronika.Kocourova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710


Nabídka práce Jablonec nad Nisou

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Operátor výroby - Denso Liberec

Pro našeho významného klienta DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu. Pracovní náplň: - montážní práce -…

Zadáno 09.10.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.02.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodní zástupce (60.000 - 90.000)

Hledáme začátečníky i zkušené obchodní zástupce. Provize vyplácíme týdně, již od prvního týdne! Náplň práce: - oslovování základních a mateřských škol v rámci přiděleného regionu - komunikace s…

Zadáno 13.02.2018
Jablonec nad Nisou

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Jablonec nad Nisou
Práce na plný úvazek

Autoklempíř – Jablonec nad Nisou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda. Náplň práce: - licování karosérií, oprava a výměna…

Zadáno 08.02.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Automechanik – Jablonec nad Nisou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda. Náplň práce: - provádění kvalitních oprav a řešení…

Zadáno 08.02.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Prodejce nových vozů - akvizista

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů škoda. Náplň práce: - prodej vozů a získávání nových klientů …

Zadáno 05.02.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

NORSKO, PRÁCE NA ROPNÝCH PLOŠINÁCH V SEVERNÍM MOŘI, cca. 160 000 Kč /měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 28.01.2018
Jablonec nad Nisou

Projektant pozemních staveb - vhodné i pro absolventy - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 23.01.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Nabídka práce Jablonec nad Nisou