Úřad práce Jablonec nad Nisou

Adresa
Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon: 950 120 111
Fax: 950 120 480
E-mail: posta@jn.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@jn.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Bc. Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Veronika Kocourová 950 120 421 Veronika.Kocourova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710


Nabídka práce Jablonec nad Nisou

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Jablonec nad Nisou

Tiskař/ka - potisk textilu

Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni na obsluhu digitální tiskárny na textil. Náplní práce bude tisk na nejmodernějším tiskovém zařízení na trhu. Jedná se o lehkou manuální práci s…

Zadáno 08.02.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Skladník s VZV - Hodkovice nad Mohelkou

SKLADNÍK S VZV - Liberecko Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou Nástup: IHNED Informace k pracovní pozici Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový…

Zadáno 06.02.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Svářeč- Hodkovice nad Mohelkou

SVÁŘEČ CO2 30.000 Kč/měs. Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Svářeč CO2. Místo výkonu práce: Hodkovice nad…

Zadáno 06.02.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - Hodkovice nad Mohelkou

Operátor ve výrobě – Hodkovice nad Mohelkou 25.000 Kč/měs. Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě. …

Zadáno 06.02.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Strojní zámečník – škrabač - Olomouc - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru (zámečník, obráběč kovů) - jste fyzicky zdatný a manuálně zručný - máte zkušenosti se škrabáním - VÝHODOU Budete se…

Zadáno 31.01.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Svářeč MAG - 135 (1810003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru - máte certifikát dle EN 287-1, CO2 - umíte provádět RTG/UZ sváry - umíte drážkovat kořen uhlíkovou elektrodou - umíte číst ve výkresové…

Zadáno 31.01.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Nabídka práce Jablonec nad Nisou