Úřad práce Jablonec nad Nisou

Adresa
Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon: 950 120 111
Fax: 950 120 480
E-mail: posta@jn.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@jn.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Bc. Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Veronika Kocourová 950 120 421 Veronika.Kocourova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710


Nabídka práce Jablonec nad Nisou

Pomocný kuchař / kuchařka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace Restaurace Replay to El Paso. Požadujeme: • praxi v gastronomickém provozu Nabízíme: • práci na HPP •…

Zadáno 13.12.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Řidič dodávky / skladník - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je úspěšná a stabilní firma společnost KASRO spol. s r.o. - zajišťující prodej a servis kancelářské a výpočetní techniky od roku 199…

Zadáno 05.12.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje…

Zadáno 27.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

operátor výroby (Dobříš)

Hledáte vhodnou práci na pozici operátora výroby v okolí Dobříše? Ozvěte se právě nám a rozšiřte náš pracovní tým. Náplní práce je manuální práce na lince - montáž, skládání. Nabízíme nástupní mzdu…

Zadáno 21.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

operátor výroby (Jablonec nad Nisou)

Hledáte vhodnou práci na pozici operátora výroby v okolí Jablonce nad Nisou? Ozvěte se právě nám a rozšiřte náš pracovní tým. Náplní práce je práce na lince - kontrola dílů, drobné úpravy a opravy..…

Zadáno 21.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

svářeč (Jablonec nad Nisou)

Hledáte vhodnou práci na pozici svářeče v okolí Jablonce nad Nisou? Ozvěte se právě nám a rozšiřte náš pracovní tým. Náplní práce je sváření podvozkových dílů, motorkových rámů apod.. Nabízíme…

Zadáno 21.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

svářeč (Jablonec nad Nisou)

Hledáte vhodnou práci na pozici svářeče v okolí Jablonce nad Nisou? Ozvěte se právě nám a rozšiřte náš pracovní tým. Náplní práce je sváření podvozkových dílů, motorkových rámů apod.. Nabízíme…

Zadáno 14.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

operátor výroby (Jablonec nad Nisou)

Hledáte vhodnou práci na pozici operátora výroby v okolí Jablonce nad Nisou? Ozvěte se právě nám a rozšiřte náš pracovní tým. Náplní práce je práce na lince - kontrola dílů, drobné úpravy a opravy..…

Zadáno 14.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

svářeč (Jablonec nad Nisou)

Hledáte vhodnou práci na pozici svářeče v okolí Jablonce nad Nisou? Ozvěte se právě nám a rozšiřte náš pracovní tým. Náplní práce je sváření podvozkových dílů, motorkových rámů apod.. Nabízíme…

Zadáno 01.11.2018
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Nabídka práce Jablonec nad Nisou