Úřad práce Jablonec nad Nisou

Adresa
Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon: 950 120 111
Fax: 950 120 480
E-mail: posta@jn.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@jn.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Bc. Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Veronika Kocourová 950 120 421 Veronika.Kocourova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710


Nabídka práce Jablonec nad Nisou

Řidič sk. C + E – Liberec / České Budějovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JAMBOR s.r.o. Náplň práce: • řidič sk. C+E pro soupravu na pravidelné linky s návratem jedné linky do…

Zadáno 21.11.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Jablonec nad Nisou

PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE DO SKISERVISU NA HORÁCH

Pro zimní sezonu 2017/2017 přijmeme do našeho teamu spolehlivého zaměstnance do ski servisu v horském středisku Jizerských hor. Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, komunikativnost. Ubytování…

Zadáno 21.11.2017
Jablonec nad Nisou

SEZONNÍ PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNB

Pro zimní sezonu 2017/2018 přijmeme spolehlivého zaměstnance do lyžařské a snowboardové půjčovny v horském středisku Jizerských hor. Pracovní náplň: půjčování a seřizování lyžařského vybavení,…

Zadáno 21.11.2017
Jablonec nad Nisou

SEZONNÍ PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNB

Pro zimní sezonu 2017/2018 přijmeme spolehlivého zaměstnance do lyžařské a snowboardové půjčovny v horském středisku Jizerských hor. Pracovní náplň: půjčování a seřizování lyžařského vybavení,…

Zadáno 10.11.2017
Jablonec nad Nisou

OBSLUHA V LYŽAŘSKÉ A SNOWBOARDOVÉ PŮJČOVNĚ NA HORÁCH

Pro zimní sezonu 2017/2018 přijmeme spolehlivého zaměstnance do lyžařské a snowboardové půjčovny v horském středisku Jizerských hor. Pracovní náplň: půjčování a seřizování lyžařského vybavení,…

Zadáno 09.11.2017
Jablonec nad Nisou

Technik přípravy a realizace zakázek TZB

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dodavatel vzduchotechniky, klimatizace a čistých prostorů. Náplň práce: • zpracování nabídek • příprava zakázky …

Zadáno 08.11.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Hlavní inženýr projektu - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 08.11.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 08.11.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Vedoucí střediska Česká Lípa

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Nabídka práce Jablonec nad Nisou