Úřad práce Jablonec nad Nisou

Adresa
Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon: 950 120 111
Fax: 950 120 480
E-mail: posta@jn.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@jn.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Bc. Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Veronika Kocourová 950 120 421 Veronika.Kocourova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710


Nabídka práce Jablonec nad Nisou

Elektro mechanik - plat 40.000Kč

Máte praxi v oblasti údržby? Baví Vás stroje a programování robotů? Chcete zaměstnání, kde si Vás budou vážit? V případě, že Vás pozice zaujme, zašlete mi svůj životopis a domluvíme si osobní…

Zadáno 23.05.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Jablonec nad Nisou

Vývojový pracovník / pracovnice - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné…

Zadáno 15.05.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Technolog ve výrobě - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné…

Zadáno 15.05.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Chcete udělat změnu ve společnosti a přidat se k velké propojené mezinárodní komunitě? Jako IQOS partner se budete věnovat dospělým kuřákům ve svém okolí a zjišťovat, jak jim a lidem kolem bude…

Zadáno 10.05.2019
Jablonec nad Nisou
Práce na ŽL

Hlavní inženýr projektu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 02.05.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce:…

Zadáno 02.05.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodní manažer / manažerka - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní české společnost Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec - zabývající se výrobou produktů pro…

Zadáno 30.04.2019
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Vývojář, PHP programátor, správce webových aplikací

[Co Vás čeká?] Práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, přátelský kolektiv a zcela individuální pracovní doba odkudkoliv na světě. ... [Co budete dělat?]…

Zadáno 27.04.2019
Jablonec nad Nisou

Švadlena

Hledáme švadlenu pro výrobu dětského a dámského oblečení pro rodinnou firmu, práce z domu. Dlouhodobá spolupráce a dobré platové podmínky zajištěny

Zadáno 20.04.2019
Jablonec nad Nisou
Nabídka práce Jablonec nad Nisou