Úřad práce Jablonec nad Nisou

Adresa
Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon: 950 120 111
Fax: 950 120 480
E-mail: posta@jn.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@jn.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Bc. Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Veronika Kocourová 950 120 421 Veronika.Kocourova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710


Nabídka práce Jablonec nad Nisou

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Jablonec nad Nisou

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodník s nemovitostmi

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabývá se zprostředkováním…

Zadáno 20.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 13.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Vedoucí střediska Česká Lípa

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Provozní hotelu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Harmony Club Hotely, a.s. provozující **** Hotel ve Špindlerově Mlýně s kapacitou cca 200 hostů, celoročním…

Zadáno 01.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Ortopedický protetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Severní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Au-Mex s.r.o. přední importér dřevařských materiálů a nátěrových hmot OSMO na českém trhu s již 20 letou…

Zadáno 28.08.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

Garantované výdělky stavbařů v NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 11.08.2017
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Nabídka práce Jablonec nad Nisou