Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Autoelektrikář / automechanik - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Svářeč - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Obráběč kovů - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Přijímací technik servisu nástaveb a nákladních vozidel

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Asistentka - Praha - Zličín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B+R automatizace, spol. s r.o. - významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Je jedna z největších a…

Zadáno 15.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Vedoucí projektu (OBJ1755)

Popis práce: - odpovědnost za zakázky v oblasti průmyslových řídicích systémů - sledování termínů, technického a cenového plnění zakázek - vedení realizačního týmu - jednání s dodavateli /…

Zadáno 12.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Programátor PLC Kladno (OBJ1635)

Pracovní náplň: - návrhy algoritmů pro průmyslové řídicí systémy - programování PLC Mitsubishi MELSEC řady Q - oživování systémů průmyslové automatizace - tvorba manuálů Požadujeme: - min. SŠ…

Zadáno 12.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Technik údržby - elektrotechnik (OBJ1066)

Pracovní náplň: - kontrola, údržba a opravy strojního vybavení podniku - záznamy o provedených úkonech - vedení záznamů o spotřebě energií - technická podpora výroby - drobná údržba objektu…

Zadáno 12.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Mistr výroby (OBJ1068)

Pracovní náplň: - řízení oddělení výroby - dodržování plánu výroby - vedení kolektivu zaměstnanců - školení zaměstnanců - administrativní úkony spojené s výrobou - dodržování pravidel systému…

Zadáno 12.11.2017
Kladno
Plný úvazek

Specialista/ka dodavatelské kvality (OBJ1789)

Pracovní náplň: - plánuje / provádí audity u dodavatelů - řeší reklamace u dodavatelů - určuje opravná a preventivní opatření směrem k dodavatelům - schvaluje PPAP/ISIR dodavatelům - podílí se…

Zadáno 12.11.2017
Kladno
Plný úvazek
Nabídka práce Kladno