Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Konstruktér hydraulických prvků

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Systémový inženýr hydraulických obvodů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Technik - servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. …

Zadáno 06.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Servisní technik - montážník

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme…

Zadáno 06.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 05.12.2018
Kladno
Plný úvazek

Školitel / školitelka kosmetiky s AJ

Profil společnosti: PAYOT PARIS je velká francouzská kosmetická značka. Její kosmetické salóny, SPA, wellness zařízení, parfumerie a hotely s ní pracují již téměř 100 let. Její specialitou je péče o…

Zadáno 19.11.2018
Kladno
Plný úvazek

Výzkumný a vývojový pracovník v oblasti analytických metod

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Ústav anorganické chemie AVČR se sídlem v Řeži u Prahy - Hlavní zaměření: Základní i aplikovaný výzkum v anorganické chemii a…

Zadáno 04.12.2018
Kladno
Plný úvazek
Nabídka práce Kladno