Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Obchodní manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ARGUS, spol. s r.o., stabilní společnost, poskytující bezpečnostní a úklidové služby v rámci celé ČR. Náplň práce: …

Zadáno 25.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme…

Zadáno 21.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Konzultantka / konzultant pro firemní zákazníky a partnery - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta společnost Nikon se sídlem v Praze (www.nikon.cz), která je dceřinou organizací světoznámého japonského výrobce klasických i digitálních fotoaparátů a…

Zadáno 21.09.2017
Kladno
Plný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Kladno

Marketingový specialista / produktový specialista

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy. Náplň práce: • Marketingové…

Zadáno 20.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Technik kvality

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední…

Zadáno 19.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Zástupce mistra ve výrobě

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední…

Zadáno 19.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Skladník, manipulant - Konárovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ARA – továrna na nábytek a.s., zakázková výroba nábytku a interiérových celků. Prodej exotického a tropického dřeva. …

Zadáno 19.09.2017
Kladno
Plný úvazek

Vedoucí prodeje nových vozů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Louwman Motor Příbram, s.r.o. Náplň práce: - obchodní činnost spojená s prodejem vozidel, vyhledávání nových…

Zadáno 19.09.2017
Kladno
Plný úvazek
Nabídka práce Kladno