Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Kladno
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice - Mladá Boleslav - možno i na zkrácený úvazek

Profil společnosti: Zavedená obchodní společnost KUZO Partners, s.r.o., s dlouholetou působností v Mladé Boleslavi, hledá nového kolegu pro posílení týmu. Náplň práce: • osobní a telefonické…

Zadáno 19.07.2018
Kladno
Plný úvazek

Medicínský reprezentant - Praha a okolí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice. Náplň práce: • zodpovědnost za…

Zadáno 22.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Konzultant / konzultantka - asistent / asistentka prodeje elektra - okres Nymburk

Profil společnosti: Společnost se zabývá prodejem elektroniky. Náplň práce: • poskytování zákaznického servisu a poradenství v oblasti elektro na profesionální úrovni • vizualizace a stylizace…

Zadáno 22.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Montážní pracovník - kuchyně, interiéry - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost navrhující, prodávající a realizující vybavení kuchyní a interiérů - zastoupení německého výrobce, 25 let zkušeností v…

Zadáno 22.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Asistent / asistentka společnosti Alax - office manager

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je interiérová společnost ALAX působící na českém trhu již 25 let - zabývá se zpracováním architektonických návrhů, zařizováním…

Zadáno 19.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Ochodně - technický zástupce v oboru podlahových krytin

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká společnost Gradus spol. s r.o. - v oboru podlahových krytin se pohybuje více než 20 let. Výhradně spolupracuje se…

Zadáno 18.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Key Account Manager - Praha, Středočeský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na trhu v…

Zadáno 18.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Obchodní zástupce / Poradce pro hygienu - Praha 6 a 7

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na trhu v…

Zadáno 18.06.2018
Kladno
Plný úvazek

Svářeč / zámečník - Praha

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je gastronomická firma PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. Náplň práce: • výroba nerezových stolů, regálů, digestoří …

Zadáno 15.06.2018
Kladno
Plný úvazek
Nabídka práce Kladno