Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Technik - servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z…

Zadáno 16.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Manažer / manažerka prodeje - Benešov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BAEST Machines & Structures, a. s. Náplň práce: • Rozvoj stávajících zákazníků a získání nových…

Zadáno 16.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Manažer / manažerka kalkulace zakázek - Benešov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BAEST Machines & Structures, a. s. Náplň práce: • Zajišťování vypracování kalkulace zakázek •…

Zadáno 16.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Personalista / personalistka - Benešov - 30.000 - 35.000,-Kč

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BAEST Machines & Structures, a. s. Náplň práce: • Nábor nových zaměstnanců • Příprava pracovních smluv…

Zadáno 16.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Obchodní referent / referentka – Říčany u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Dekos R, s.r.o., česká společnost se sídlem v Říčanech. Silná a stabilní firma s pevným postavením na trhu obalových…

Zadáno 15.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Asistent / asistentka nákupního oddělení - Zvěřínek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TEMAC, a.s. Náplň práce: • Administrativa spojená s nákupem materiálu, surovin a zboží Požadujeme: • SŠ…

Zadáno 15.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Obchodní manažer / manažerka - INTERPAP Office, s.r.o.

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je velkoobchod kancelářských a školních potřeb INTERPAP Office, s.r.o. Náplň práce: • hlavní náplní práce je servis…

Zadáno 15.01.2018
Kladno
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá hospodáře, zdravotníka, pomocného kuchaře, programové vedoucí, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i…

Zadáno 10.01.2018
Kladno

Kvalitář / kvalitářka - výroba potravin

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BENKOR s.r.o. - specializující se na výrobu koření. Náplň práce: • kontrola kvality koření (fyzikálně…

Zadáno 11.01.2018
Kladno
Nabídka práce Kladno