Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Automechanik - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • vyučení a praxe…

Zadáno 21.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Karosář - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • svářečský…

Zadáno 21.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Lakýrník - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • vyučení a praxe…

Zadáno 21.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš - největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 20.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Asistent / asistentka zahraniční obchod - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš - největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 20.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Účetní - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň práce…

Zadáno 20.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Módní poradce - asistent / asistentka prodeje luxusní módy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost MAXTARA s.r.o., provozující prodejny s pánskou a dámskou luxusní módou, která je na trhu už 20 let. …

Zadáno 19.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Ekonomicko-personální referentka / asistentka ředitelky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma s aktivitami v regionu střední a východní Evropy se sídlem pro Českou republiku v Praze. Náplň…

Zadáno 19.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Vedoucí realizace staveb - Chrášťany u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: Divize Realizace má za úkol získat zakázku z poptávky od zájemce a…

Zadáno 19.02.2019
Kladno
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Kladno
Plný úvazek
Nabídka práce Kladno