Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Obchodně technický zástupce - interiérové dveře - Praha + Středočeský kraj - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ATEX Planá s.r.o. Náplň práce: • technické poradenství • zaměření zakázek interiérových dveří •…

Zadáno 24.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Referent / referentka zásobování - vhodné pro absolventy a seniory

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Endokrinologický ústav - Národní 8, Praha 1. Náplň práce: • realizace poptávkových řízení • zadávání veřejných zakázek…

Zadáno 22.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Řidič / skladník - Jesenice u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká firma Parket Atelier s.r.o. zabývající se prodejem podlahovin. Náplň práce: • rozvoz zboží po celé ČR • práce…

Zadáno 22.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Asistent / asistentka marketingu - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: • koordinace tiskových i mediálních reklamních aktivit • správa a dohled…

Zadáno 22.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Vedoucího realizace divize Střechy, Světlíky a Zámečnické práce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: • divize Střechy, Světlíky a Zámečnické práce má za úkol získat zakázku z…

Zadáno 22.05.2019
Kladno

Servisní technik - Praha 9

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TIESSE PRAHA s.r.o., společnost působí na trhu už 27 let, zastupuje zahraniční dodavatele strojních zařízení pro…

Zadáno 21.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Svářeč CO2 - Chlumec nad Cidlinou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí. Jejich hlavním…

Zadáno 21.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Pomocná síla v kuchyni

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Almed servis s.r.o. dodávající zachlazenou stravu a připravující diety od roku 2002. Náplň práce: • pomocné práce…

Zadáno 20.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Laborant / laborantka - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy. Náplň práce: • práce v…

Zadáno 20.05.2019
Kladno
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Kladno
Nabídka práce Kladno