Úřad práce Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno

IČ:  00508021
DIČ:  CZ00508021

Telefon: 312 600 111
Fax: 312 248 993
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@kl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Lenka Staňková 312 600 100 Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Věra Lesáková 312 600 101 Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Zuzana Miklošová 312 600 158 Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Luboš Harigel 312 600 129 Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Trh práce Bc. Jiří David 312 600 167 Jiri.David@kl.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimíra Hamerská 312 600 138 Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Ekonomie Lenka Moderová 312 600 194 Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Pavel Štáfek 312 600 231 Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jana Pauzerová 312 600 128 Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Internet - správce Přemysl Milota 312 600 237 Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Daniela Pešulová 312 600 300 Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Pánková 312 600 303 Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Michal Machalický 312 600 316 Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-24421141 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-24421141 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-24421141 / 0710
Příjmový účet 19-24421141 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-24421141 / 0710


Nabídka práce Kladno

Elektrotechnik - Poděbrady

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Poneco Poděbrady s.r.o. Náplň práce: • montáž elektrozařízení, rozvaděčů Požadujeme: • min. střední…

Zadáno 04.06.2020
Kladno
Plný úvazek

Strategischen Einkäufer - Nákupčí pro strojírenský podnik

Profil společnosti: Deutsche Maschinenbaufirma, die bereits eine Tochtergesellschaft in Tschechien hat und die sich u.a. mit Feinmechanik, Automatisierung, Medizintechnik, Robotik, etc. beschäftigt…

Zadáno 01.06.2020
Kladno
Plný úvazek

Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 29.05.2020
Kladno
Plný úvazek

Telemarketingový specialista prodeje - HPP, brigáda nebo zkrácený úvazek

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost A-GIGA s.r.o.. Zavedená telemarketingová společnost se sídlem v Praze. Náplň práce: Komunikace s klienty…

Zadáno 29.05.2020
Kladno

Trenér prodejních dovedností / teamleader v call centru

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost A-GIGA s.r.o.. Zavedená telemarketingová společnost se sídlem v Praze. Náplň práce: Zaškolování nových operátorů…

Zadáno 29.05.2020
Kladno
Plný úvazek

Elektromontér - mzdové ohodnocení 40.000-50.000 Kč

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost se zaměřením na výrobu a montáž technologických zařízení. Přijme do 1 směnného provozu montéra do…

Zadáno 29.05.2020
Kladno
Plný úvazek

Interiérový zahradník / zahradnice - možnost zkráceného úvazku

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Matouš Hydroponie s.r.o. - specializuje se na ozelenění interiérů, výsadbu stromů do interiérů, instalaci…

Zadáno 28.05.2020
Kladno

Překreslování výkresů výrobků do 3D programu - brigáda pro studenty SŠ/VŠ práce z domu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí. Jejich hlavním…

Zadáno 25.05.2020
Kladno

IT administrátor - Praha 1 a Řež

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALVEL, a. s., poskytující špičkové vědecko-engineeringové služby v oblasti jaderné energetiky. Více informací o…

Zadáno 21.05.2020
Kladno
Plný úvazek

Úředník - referent / referentka Odboru stavebního úřadu MěÚ Čelákovice

Profil společnosti: MĚSTO ČELÁKOVICE se sídlem náměstí 5. května č. p. 1/11, 250 88 Čelákovice, IČ 00240117 Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Tajemník MěÚ Čelákovice vyhlašuje v souladu…

Zadáno 19.05.2020
Kladno
Plný úvazek
Nabídka práce Kladno