Úřad práce Kroměříž

Adresa
Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon: 573 311 111
Fax: 573 311 700
E-mail: posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna: posta@km.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710


Nabídka práce Kroměříž

Servisní technik průmyslových mycích zařízení - OBJ1897

Pracovní náplň • elektroinstalace mycích strojů • zprovoznění strojů vč. testování • uvést zařízení do provozu, zaškolit s obsluhou a předat do užití zákazníkovi • komunikace se…

Zadáno 23.11.2017
Kroměříž
Práce na plný úvazek

Školící a servisní technik v IT firmě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci,…

Zadáno 23.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Kroměříž

Operátor výroby, výrobní dělník - muži i ženy

Přijmeme operátory výroby, výrobní dělníky - muže i ženy. Dále hledáme také zámečníky, svářeče, elektromechaniky. Volejte, prozvoňte, pište: 773 447 447, prace@gasl.cz, www.gasl.cz.

Zadáno 20.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Operátor/mechanik ve strojírenské výrobě (1511002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ technického směru (i absolvent) - výhodou - jste znalí práce na poloautomatech (praxe na NC strojích) - výhodou - orientujete se ve čtení technické…

Zadáno 16.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Operátor výroby bezvodých ofsetových desek (1601003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání s výučním listem (nejlépe technického směru) - jste manuální zručnost - jste spolehlivost - jste maximálně zodpovědný a precizní při…

Zadáno 16.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Výrobní zámečník (1708002)

Požadujeme: - vyučen v oboru zámečník - znalost čtení výkresové dokumentace - ZK 111 nebo ZK 135 - vazačský, jeřábnický průkaz - výhodou - dobrou pracovní morálku Nabízíme: - práci na HPP u…

Zadáno 16.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Svářeč EN 135 - Prostějov (1708001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte EN 135 - vyznáte se ve výkresové dokumentaci - výhodou - zvládnete UZ,RTG - máte vazačský, jeřábnický průkaz - výhodou - máte dobrou pracovní morálku -…

Zadáno 16.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Nástrojař (1704001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání strojírenského směru - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste ochotný učit se - jste manuálně zručný a pracovitý - jste spolehlivý …

Zadáno 16.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Obsluha strojů a zařízení – mzda 15.400 – 18.700,- Kč (1505008)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU/SŠ vzdělání (technického směru výhodou, ne podmínkou) - jste ochotni pracovat v nepřetržitém provozu (krátký týden 2 směny/dlouhý týden 5 směn) - jste…

Zadáno 16.11.2017
Kroměříž
Plný úvazek
Nabídka práce Kroměříž