Úřad práce Kroměříž

Adresa
Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon: 573 311 111
Fax: 573 311 700
E-mail: posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna: posta@km.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710


Nabídka práce Kroměříž

Servisní technik vysokozdvižných vozíků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost UHS JAKOS a.s. - působí na trhu manipulační techniky ji více jak 30 let. Od roku 2014 je oficiálním dealerem…

Zadáno 22.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Pomocná síla v kuchyni - Lázně Luhačovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě,…

Zadáno 22.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Mechanik - Hranice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o. Společnost je součástí švýcarského koncernu BBC Group, jehož divize BBC Bircher…

Zadáno 21.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Analytik procesů výroby a logistiky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Austin Detonator s.r.o, sídlící ve Vsetíně. Hlavním předmětem činnosti je kompletní výroba průmyslových iniciátorů …

Zadáno 21.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Masér / masérka ve zdravotnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě,…

Zadáno 21.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Obchodní a administrativní referent / referentka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost RAP GROUP s.r.o. Náplň práce: • každodenní komunikace s klienty • kompletní vedení drobných zakázek •…

Zadáno 17.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Kroměříž

Fyzioterapeut

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě,…

Zadáno 20.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Školící a servisní technik v IT firmě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci,…

Zadáno 17.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Grafik / grafička - DTP operátor / operátorka - Zlín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je přední česká fullservisová reklamní agentura COMTECH CAN. Náplň práce: • tvorba grafických prací Požadujeme: •…

Zadáno 15.05.2019
Kroměříž
Plný úvazek
Nabídka práce Kroměříž