Úřad práce Kroměříž

Adresa
Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon: 573 311 111
Fax: 573 311 700
E-mail: posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna: posta@km.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710


Nabídka práce Kroměříž

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Kroměříž
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Kroměříž

Obchodně technický zástupce - Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně. Společnost se zabývá prodejem průmyslových snímačů, průmyslových…

Zadáno 07.02.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Svářeč / zámečník - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALTECH, spol. s r. o. Náplň práce: • svařování drah šikmých schodišťových plošin a sedaček Požadujeme: • SOU –…

Zadáno 05.02.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Strojní zámečník – škrabač - Olomouc - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru (zámečník, obráběč kovů) - jste fyzicky zdatný a manuálně zručný - máte zkušenosti se škrabáním - VÝHODOU Budete se…

Zadáno 31.01.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Svářeč MAG - 135 (1810003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru - máte certifikát dle EN 287-1, CO2 - umíte provádět RTG/UZ sváry - umíte drážkovat kořen uhlíkovou elektrodou - umíte číst ve výkresové…

Zadáno 31.01.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Obsluha strojů – mzda 18.000 – 20.500,- Kč čistého - Prostějov - Ubytování

PŘIJMEME na HPP v Prostějově Obsluhu strojů a zařízení. Práce v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU (1x za 14 dní volné víkendy, krátký a dlouhý týden). V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte…

Zadáno 31.01.2019
Kroměříž
Plný úvazek

Malíř / zedník v Německu - Dresden

Německo – Dresden Najděte si stabilní pracovní místo se SILVERHAND ihned! SILVERHAND je přední pracovní agentura s mezinárodním dosahem. Specializujeme se na zaměstnání odborníků tak pomocných…

Zadáno 24.01.2019
Kroměříž
Plný úvazek
Nabídka práce Kroměříž