Úřad práce Kroměříž

Adresa
Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon: 573 311 111
Fax: 573 311 700
E-mail: posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna: posta@km.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710


Nabídka práce Kroměříž

Dělník do výroby nábytku

Profil společnosti: SYKORA, spol. s r.o. - Již 25 let působíme na trhu a nabízíme svým zákazníkům kvalitní kuchyňské linky na míru. Za naším vznikem stála myšlenka nabídnout zákazníkům výjimečné…

Zadáno 16.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Administrátor / administrátorka - specialista v oblasti veřejných zakázek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Náplň práce: Administrativní práce v oblasti veřejných zakázek. Příprava…

Zadáno 16.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Obsluha strojů a zařízení – mzda 15.400 – 18.700,- Kč (1505008)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU/SŠ vzdělání (technického směru výhodou, ne podmínkou) - jste ochotni pracovat v nepřetržitém provozu (krátký týden 2 směny/dlouhý týden 5 směn) - jste…

Zadáno 15.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Logistický operátor – obsluha logistického vláčku (1602001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi na VZV - výhodou - máte min. SOU – vyučen - jste spolehlivý Budete se věnovat: - zásobování výrobní linky materiálem - odvozem a naskladněním…

Zadáno 15.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Údržbář (1601010)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ (strojírenský obor výhodou) - máte zkušenosti s údržbou strojů a technické myšlení - jste spolehlivý, flexibilní, pracovitý, samostatný - jste…

Zadáno 15.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Obráběč kovů – Prostějov (1705002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání (v oboru výhodou, ne podmínkou) - jste spolehliví, samostatní a ochotni pracovat ve 2-směnném provozu (8-mi hodinové směny, střídání týden ranní 6…

Zadáno 15.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Strojní zámečník /zámečník (1703001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání nejlépe v oboru zámečník - máte praxi v montáži strojů - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste manuálně zručný a samostatný…

Zadáno 15.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Stavební zámečník – Uherský Brod

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 13.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Řidič cisternového vozu MAN TGA

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMA, a. s., společnost zajišťující služby technického charakteru, čistírna odpadních vod. Náplň práce: - řidič…

Zadáno 13.02.2018
Kroměříž
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Kroměříž
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Kroměříž