Úřad práce Kroměříž

Adresa
Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon: 573 311 111
Fax: 573 311 700
E-mail: posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna: posta@km.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710


Nabídka práce Kroměříž

Hľadáme hostesky Slovensko

Hledáme sympatické a spolehlivé dívky a ženy, které mají chuť pracovat a vylepšit si finanční situaci. Požadavky: příjemný vzhled a vystupování, komunikativnost, věk od 18 let. Pracuje se v příjemném…

Zadáno 14.12.2018
Kroměříž

Uklízeč / uklízečka - Městská sportovní hala Otrokovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní městská obchodní společnost TEHOS s.r.o. s mnohaletou historií, spravující m.j. městský majetek. Požadujeme: •…

Zadáno 12.12.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Školící a servisní technik v IT firmě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci,…

Zadáno 03.12.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Elektrotechnik - revizní technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o. - elektromontážní firma - projekty, montáže a revize elektroinstalací. Náplň práce:…

Zadáno 29.11.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Obchodní / projektový manažer - Brno - Královo Pole

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost IRIDIUM, spol. s r. o. - založena již v roce 1992 jako jedna z prvních firem v Brně, které se zaměřovaly na vybavování…

Zadáno 27.11.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Pracovník do stavební výroby - Uherský Brod nebo Brno - Modřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 27.11.2018
Kroměříž
Částečný úvazek

Asistentka jednatele - Lukov u Zlína

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 23.11.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Technický nákupčí - Lukov u Zlína

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 23.11.2018
Kroměříž
Plný úvazek

Kontrolor kvality - technik - Lukov u Zlína

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 23.11.2018
Kroměříž
Plný úvazek
Nabídka práce Kroměříž