Úřad práce Kroměříž

Adresa
Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon: 573 311 111
Fax: 573 311 700
E-mail: posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna: posta@km.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710


Nabídka práce Kroměříž

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Kroměříž

Švadlena, dámská krejčová

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Minox Czech s.r.o. s dlouholetou tradicí. Vyrábí sportovní oblečení, tašky a jiné teamové doplňky pod…

Zadáno 21.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Vedoucí nákupu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 20.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Obchodní asistent / asistentka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 20.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

3D měřící technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LISS a.s., zabývající se výrobou přesných hodinářských výrobků a komponentů do automobilového průmyslu,…

Zadáno 18.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Strojní zámečník /zámečník (1703001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání nejlépe v oboru zámečník - máte praxi v montáži strojů - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste manuálně zručný a samostatný…

Zadáno 18.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Kalič (1605002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru práce se železem (výhodou) - máte vazačský a jeřábnický průkaz (výhodou) - jste ochotný pracovat ve 3-směnném provozu (8-mi hodinové směny,…

Zadáno 18.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Elektromechanik (1706002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro - máte vyhlášku 50/78 Sb., §8 výhodou - orientujete se v technické dokumentaci - vyznáte se ve fungování elektromotorů…

Zadáno 18.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek

Operátor/mechanik ve strojírenské výrobě (1511002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ technického směru (i absolvent) - výhodou - jste znalí práce na poloautomatech (praxe na NC strojích) - výhodou - orientujete se ve čtení technické…

Zadáno 18.09.2017
Kroměříž
Plný úvazek
Nabídka práce Kroměříž