Úřad práce Liberec

Adresa
Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon: 950 132 111
Fax: 950 132 302
E-mail: posta@lb.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lb.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 468 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710


Nabídka práce Liberec

Řidič sk. C + E – Liberec / České Budějovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JAMBOR s.r.o. Náplň práce: • řidič sk. C+E pro soupravu na pravidelné linky s návratem jedné linky do…

Zadáno 21.11.2017
Liberec
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Liberec

Technik přípravy a realizace zakázek TZB

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dodavatel vzduchotechniky, klimatizace a čistých prostorů. Náplň práce: • zpracování nabídek • příprava zakázky …

Zadáno 08.11.2017
Liberec
Plný úvazek

Hlavní inženýr projektu - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 08.11.2017
Liberec
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 08.11.2017
Liberec
Plný úvazek

Prezentace vzdělávacích publikací na MŠ a ZŠ - obchodní zástupce

Obchodní společnost, působící ve školním sektoru, přijme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou. Čas i veškeré aktivity si organizujete…

Zadáno 07.11.2017
Liberec

Vedoucí střediska Česká Lípa

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Liberec
Plný úvazek

Brigáda na jarním táboře

Jarní dětský příměstský tábor v Praze 4 v termínech 5.-10. února a 11.-16. února 2018 hledá oddílové vedoucí, kteří dokážou pobavit děti i dospělé. Pokud vás baví práce s dětmi, a nějaká ta koruna…

Zadáno 04.11.2017
Liberec

Provozní hotelu /manažer hotelu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Harmony Club Hotely, a.s. větší **** luxusní wellness hotel v centru Krkonoš, zavedený, stálá klientela,…

Zadáno 01.11.2017
Liberec
Plný úvazek

Asistent / asistentka marketingového oddělení

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Federal Cars – autorizovaný prodejce vozů Volvo a Peugeot. Náplň práce: Jsi absolvent a hledáš startovací…

Zadáno 01.11.2017
Liberec
Plný úvazek
Nabídka práce Liberec