Úřad práce Liberec

Adresa
Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon: 950 132 111
Fax: 950 132 302
E-mail: posta@lb.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lb.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 468 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710


Nabídka práce Liberec

Brigáda - Liberec - práce ve výrobě 130 Kč/hod.

Brigáda - Liberec - práce ve výrobě 130 Kč/hod. Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu. Nástup: červen Náplň…

Zadáno 23.05.2019
Liberec

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Liberec

Seřizovač elektrické kontroly

Co Vás u nás čeká? - Obsluha a správné nastavení testovacích zařízení - Provádění elektrických kontrol svazenek - Výroba a údržba testovacích adaptérů a kontrola jejich stavu - Opravy neshodných…

Zadáno 04.04.2019
Liberec
Plný úvazek

Seřizovač krimpovacích strojů

Co Vás u nás čeká? - Seřízení všech druhů a typů krimpovacích strojů - Vedení řádné evidence strojů, nástrojů a náhradních dílů - Vychystávání materiálu pro krimpování - Práce s technickou…

Zadáno 10.05.2019
Liberec
Plný úvazek

Vývojový pracovník / pracovnice - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné…

Zadáno 15.05.2019
Liberec
Plný úvazek

Technolog ve výrobě - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné…

Zadáno 15.05.2019
Liberec
Plný úvazek

Referet/ka prodeje

Co Vás u nás čeká? - Práce interního zástupce zákazníka: řízení informací, dohled nad dodacími termíny a jejich řešení v našem ERP softwaru (proALPHA) - Budete pracovat v přátelském týmu 6-8…

Zadáno 10.05.2019
Liberec
Plný úvazek

Obsluha vstřikovacích lisů

Co Vás u nás čeká? - Obsluha vstřikovacích lisů - Seřizování, údržba a opravy forem - Vedení veškeré dokumentace přiřazené ke strojům - Zpracování kabelů a konektorů pro přenos dat Co od Vás…

Zadáno 10.05.2019
Liberec

Obchodní zástupce - obchodní manager

Jste komunikativní a máte obchodní talent? Chcete se podílet na perspektivních a zajímavých projektech? Přidejte se k nám! Vyhledávání nových klientů u konkrétního projektu (cílová skupina…

Zadáno 05.05.2019
Liberec
Práce na ŽL

Hlavní inženýr projektu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 02.05.2019
Liberec
Plný úvazek
Nabídka práce Liberec