Úřad práce Liberec

Adresa
Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon: 950 132 111
Fax: 950 132 302
E-mail: posta@lb.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lb.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 468 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710


Nabídka práce Liberec

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Liberec
Plný úvazek

Specializovaný prodejce - Jilemnice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SHOP TRADING s.r.o. Náplň práce: • prodej zboží elektro, IT, domácí techniky a další • správa internetových…

Zadáno 14.06.2018
Liberec
Plný úvazek

Marketingový specialista - Vrchlabí

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SHOP TRADING s.r.o. Náplň práce: • vyhodnocování online reklamních kampaní v PPC systémech a v sociálních sítích …

Zadáno 14.06.2018
Liberec
Plný úvazek

Brigáda - Liberec - práce ve výrobě

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu. Náplň práce: - montážní práce - šroubování výrobků - práce na…

Zadáno 23.05.2018
Liberec
Částečný úvazek

úverové financovanie úverovej investície

ahoj Mám na vás návrh, ktorý vás môže zaujímať. Mnohí ľudia už vo vašej krajine profitujú. Volám sa Stefan Korcon a ja som prezidentom mikrofinančnej spoločnosti v spolupráci s bankou, poskytujeme…

Zadáno 27.04.2018
Liberec
Práce na částečný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 24.04.2018
Liberec

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Liberec

Ředitel/ka pro Pytloun Grand Hotel Imperial ****

Úspěšná, expandující společnost Pytloun Hotels hledá kandidáta na pozici Ředitele/ky Grand Hotelu Imperiál****, osoba která bude zodpovědná za hladký hotelový provoz, výhodou cit pro marketing,…

Zadáno 09.04.2018
Liberec
Plný úvazek

strážný/á

Bezpečnostní agentura příjme částečně a plně invalidní občany na lehkou práci v ostraze v lokalitě Doubí - Čtveřín. Práce zejména ve vrátnici. Možnost práce na plný i zkrácený úvazek.Jedná se o 12…

Zadáno 04.04.2018
Liberec
Plný úvazek

ÚČETNÍ

Informace o pracovním místě: zpracování podkladů pro účtování, provádění účetních operací a zajišťování fakturace, shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů a kooperace s dalšími členy…

Zadáno 06.02.2018
Liberec
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Liberec