Úřad práce Liberec

Adresa
Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon: 950 132 111
Fax: 950 132 302
E-mail: posta@lb.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lb.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 468 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710


Nabídka práce Liberec

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Liberec

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Obchodník s nemovitostmi

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabývá se zprostředkováním…

Zadáno 20.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 13.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Vedoucí střediska Česká Lípa

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Provozní hotelu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Harmony Club Hotely, a.s. provozující **** Hotel ve Špindlerově Mlýně s kapacitou cca 200 hostů, celoročním…

Zadáno 01.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Ortopedický protetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Liberec
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Severní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Au-Mex s.r.o. přední importér dřevařských materiálů a nátěrových hmot OSMO na českém trhu s již 20 letou…

Zadáno 28.08.2017
Liberec
Plný úvazek

Garantované výdělky stavbařů v NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 11.08.2017
Liberec
Plný úvazek
Nabídka práce Liberec