Úřad práce Liberec

Adresa
Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon: 950 132 111
Fax: 950 132 302
E-mail: posta@lb.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lb.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 468 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710


Nabídka práce Liberec

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Liberec
Plný úvazek

Skladník

Co Vás u nás čeká? - Příjem a výdej materiálu - Vnitropodnikový převoz materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku - Skladování materiálu - Práce s vnitropodnikovým programem pro správu dat -…

Zadáno 15.02.2019
Liberec
Plný úvazek

Technolog

Co Vás u nás čeká? - Zpracování technické dokumentace včetně spuštění první série ve výrobě - Vytváření pracovních postupů a neustálá podpora výroby s tím související - Správa technické…

Zadáno 15.02.2019
Liberec
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Liberec

Referent nákupu

Co Vás u nás čeká? Zajištění materiálu (nákup a řízení objednávek). Optimalizaci objednávek (datum, množství) a zásob materiálu. Vyjednávání s dodavateli a zajištění dodacích lhůt a podmínek. …

Zadáno 07.02.2019
Liberec
Plný úvazek

Obchodní pracovník centra služeb

Co Vás u nás čeká? Neustále přátelský a uctivý zákaznický servis a poradentství po telefonu včetně telefonického prodeje. Interní zástupce zákazníka: řízení informací, dohled nad termíny a jejich…

Zadáno 06.02.2019
Liberec
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Liberec
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - Liberec

Operátor výroby – Liberec Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu. Pracovní náplň: - montážní práce - šroubování…

Zadáno 06.02.2019
Liberec
Plný úvazek

administrativní pracovník

Písemná i ústní komunikace mezi mateřskou firmou v Německu a dceřinou společností v Raspenavě. Vyplňování tabulek v Excelu, ostatní administrativní činnost dle požadavků zaměstnavatele.

Zadáno 04.02.2019
Liberec

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Liberec
Plný úvazek
Nabídka práce Liberec