Úřad práce Liberec

Adresa
Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon: 950 132 111
Fax: 950 132 302
E-mail: posta@lb.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lb.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 468 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710


Nabídka práce Liberec

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Liberec
Plný úvazek

Operátor výroby - Denso Liberec

Pro našeho významného klienta DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu. Pracovní náplň: - montážní práce -…

Zadáno 09.10.2017
Liberec
Plný úvazek

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.02.2018
Liberec
Plný úvazek

Obchodní zástupce (60.000 - 90.000)

Hledáme začátečníky i zkušené obchodní zástupce. Provize vyplácíme týdně, již od prvního týdne! Náplň práce: - oslovování základních a mateřských škol v rámci přiděleného regionu - komunikace s…

Zadáno 13.02.2018
Liberec

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Liberec
Práce na plný úvazek

Autoklempíř – Jablonec nad Nisou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda. Náplň práce: - licování karosérií, oprava a výměna…

Zadáno 08.02.2018
Liberec
Plný úvazek

Automechanik – Jablonec nad Nisou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda. Náplň práce: - provádění kvalitních oprav a řešení…

Zadáno 08.02.2018
Liberec
Plný úvazek

Asistentka manažerky hotelu

Kontrola ubytovací části hotelu, aktivní řešení naskytnutých problémů. Kontrola na denní bázi hotelového servisu. Spolupráce s recepcí, pokojskými se správcem hotelu. Kontrola docházek zaměstnanců…

Zadáno 06.02.2018
Liberec
Práce na plný úvazek

Junior účetní

zpracování podkladů pro účtování; provádění účetních operací a zajišťování fakturace shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů kooperace s dalšími členy účtárny a s…

Zadáno 06.02.2018
Liberec
Práce na plný úvazek

Prodejce nových vozů - akvizista

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů škoda. Náplň práce: - prodej vozů a získávání nových klientů …

Zadáno 05.02.2018
Liberec
Plný úvazek
Nabídka práce Liberec