Úřad práce Litoměřice

Adresa
Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon: 416 713 111
Fax: 416 735 724, 416 713 151
E-mail: podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lt.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Formánková 950 133 301 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 950 133 319 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 950 133 317 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Irena Levková, DiS. 950 133 322 Irena.Levkova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Dagmar Káňová 950 133 321 Dagmar.Kanova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 950 133 324 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 950 133 327 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Vladimíra Žákovská 950 133 315 Vladimira.Zakovska@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 950 133 312 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 950 133 444 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 950 133 331 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 950 133 509 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710


Nabídka práce Litoměřice

Technik - vedoucí údržbář - mzdové ohodnocení od 40 000,-

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se zpracováním měkkých materiálů pro spotřebitelský průmysl. Náplň práce: • vývoj nových a…

Zadáno 05.06.2020
Litoměřice
Plný úvazek

Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 29.05.2020
Litoměřice
Plný úvazek

Telemarketingový specialista prodeje - HPP, brigáda nebo zkrácený úvazek

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost A-GIGA s.r.o.. Zavedená telemarketingová společnost se sídlem v Praze. Náplň práce: Komunikace s klienty…

Zadáno 29.05.2020
Litoměřice

Mistr výroby - dvousměnný provoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se zpracováním měkkých materiálů pro spotřebitelský průmysl. Náplň práce: • řízení směny cca…

Zadáno 25.05.2020
Litoměřice
Plný úvazek

Nabízíme IHNED práci řidičům (rozvozy či nákladní doprava – dle zkušeností)!

Rozvážíme nejrůznější zboží od malých zásilek v dodávkách po velké náklady přepravované kamiony. Náš vozový park čítá cca 20 vozidel, kterými svým zákazníků zajišťujeme rozvozy a jednotlivé…

Zadáno 29.04.2020
Litoměřice
Plný úvazek

Nabízíme IHNED práci řidičům (rozvozy či nákladní doprava – dle zkušeností)!

Rozvážíme nejrůznější zboží od malých zásilek v dodávkách po velké náklady přepravované kamiony. Náš vozový park čítá cca 20 vozidel, kterými svým zákazníků zajišťujeme rozvozy a jednotlivé…

Zadáno 29.04.2020
Litoměřice
Plný úvazek

NÁMĚSTEK / NÁMĚSTKYNĚ PRO LÉČEBNĚ PREVENTIVNÍ PÉČI

ředitel Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice vypisuje výběrové řízení na pozici: NÁMĚSTEK / NÁMĚSTKYNĚ PRO LÉČEBNĚ PREVENTIVNÍ PÉČI Požadujeme: - VŠ v oboru všeobecné lékařství se získanou…

Zadáno 13.02.2020
Litoměřice
Plný úvazek

Zdravotní sestra Nizozemsko Holandsko

Nurse in a Dutch health facility (Nursing Homes) High salary- up to 2300 - 3500 Euro per month Requirements: - nurse school diploma - communicative English skills We provide a free Dutch…

Zadáno 11.02.2020
Litoměřice
Práce na částečný úvazek

Obchodní zástupce pro zabezpečovací a kamerové systémy

Přijmeme zaměstnance pracující formou home office v místě bydliště. Naši pracovníci spolupracující formou OSVČ jsou maximálně motivováni, a proto si vydělají více peněz. Vybraného uchazeče kompletně…

Zadáno 04.02.2020
Litoměřice
Práce na ŽL

KREATIVNÍ GRAFIK

Náplň práce: Návrhy a konstrukční řešení POP a POS materiálů Grafické návrhy na připravované kampaně až po předtiskovou přípravu Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů, sazba Obalový design …

Zadáno 20.01.2020
Litoměřice
Nabídka práce Litoměřice