Úřad práce Litoměřice

Adresa
Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon: 416 713 111
Fax: 416 735 724, 416 713 151
E-mail: podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lt.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Formánková 950 133 301 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 950 133 319 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 950 133 317 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Irena Levková, DiS. 950 133 322 Irena.Levkova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Dagmar Káňová 950 133 321 Dagmar.Kanova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 950 133 324 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 950 133 327 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Vladimíra Žákovská 950 133 315 Vladimira.Zakovska@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 950 133 312 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 950 133 444 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 950 133 331 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 950 133 509 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710


Nabídka práce Litoměřice

Vedoucí výroby cisternových vozidel - nástupní mzda 45 000 Kč

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s. - má na trhu technologicko-ekologických činností své místo již 27 let. Hlavní cíl vidí ve…

Zadáno 23.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek

Úklid - ÚP Litoměřice

Nemůžete sehnat práci? Váš zdravotní stav Vám neumožňuje pracovat na plný úvazek?Jsme tu právě pro Vás!!! Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR. Hledáme úklidové pracovníky na:…

Zadáno 23.05.2019
Litoměřice
Částečný úvazek

Obchodní zástupce - Junior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • péče o vystavení zboží v supermarketech a hypermarketech ve svěřeném…

Zadáno 13.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Litoměřice

Samostatný technický pracovník - mechanik - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 17.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek

Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří…

Zadáno 16.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek

Skladník - Teplice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je novatic®, výrobce vysoce jakostních, inovativních a ekologických systémů laků pro oblasti Protective Coatings,…

Zadáno 16.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Senior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • vyhledávání nových zákazníků • prezentace zboží (cukrovinky,…

Zadáno 13.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Chcete udělat změnu ve společnosti a přidat se k velké propojené mezinárodní komunitě? Jako IQOS partner se budete věnovat dospělým kuřákům ve svém okolí a zjišťovat, jak jim a lidem kolem bude…

Zadáno 10.05.2019
Litoměřice
Práce na ŽL

Kontrolní dělník / dělnice - Dubí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s. - výrobce tepelných a zvukových izolací ROTAFLEX. Náplň práce: • kontrola parametrů…

Zadáno 06.05.2019
Litoměřice
Plný úvazek
Nabídka práce Litoměřice