Úřad práce Litoměřice

Adresa
Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon: 416 713 111
Fax: 416 735 724, 416 713 151
E-mail: podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lt.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Formánková 950 133 301 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 950 133 319 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 950 133 317 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Irena Levková, DiS. 950 133 322 Irena.Levkova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Dagmar Káňová 950 133 321 Dagmar.Kanova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 950 133 324 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 950 133 327 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Vladimíra Žákovská 950 133 315 Vladimira.Zakovska@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 950 133 312 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 950 133 444 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 950 133 331 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 950 133 509 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710


Nabídka práce Litoměřice

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Litoměřice
Plný úvazek

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • laminování • manipulace s materiálem • základní údržba…

Zadáno 22.06.2018
Litoměřice

KOORDINÁTOR MALÉHO SKLADU

Náplň práce: • Fyzicky přijímá, vydává a řádně ukládá materiál • Správa skladu v informačním systému • Připravuje polygrafický materiál pro třísměnnou zakázkovou výrobu • Udržuje odpovídající…

Zadáno 22.06.2018
Litoměřice

Montážní pracovník - kuchyně, interiéry - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost navrhující, prodávající a realizující vybavení kuchyní a interiérů - zastoupení německého výrobce, 25 let zkušeností v…

Zadáno 22.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Projektant dopravních staveb - Chomutov

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SM-PROJEKT spol. s r.o. - projekční a inženýrská kancelář s 10ti pracovníky. Náplň práce: • projektování…

Zadáno 21.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Finanční účetní - Dubí u Teplic

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s. - výrobce tepelných a zvukových izolací ROTAFLEX. Náplň práce: • zpracování agendy DPH,…

Zadáno 20.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice - Chomutov

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CVB klimatizace a ventilátory, Chomutov - dodávka a montáž klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. E-shop v…

Zadáno 13.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Inseminační technik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Ošetřovatel prasat - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Litoměřice
Plný úvazek
Nabídka práce Litoměřice