Úřad práce Litoměřice

Adresa
Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon: 416 713 111
Fax: 416 735 724, 416 713 151
E-mail: podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lt.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Formánková 950 133 301 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 950 133 319 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 950 133 317 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Irena Levková, DiS. 950 133 322 Irena.Levkova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Dagmar Káňová 950 133 321 Dagmar.Kanova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 950 133 324 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 950 133 327 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Vladimíra Žákovská 950 133 315 Vladimira.Zakovska@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 950 133 312 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 950 133 444 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 950 133 331 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 950 133 509 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710


Nabídka práce Litoměřice

KREATIVNÍ GRAFIK

Náplň práce: • Obalový design • Návrhy In-store designu (výstavní stánky, POS, POP, redesign prodejen) • Grafické návrhy log, corporate identity • Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů …

Zadáno 15.01.2018
Litoměřice

Obchodní manažer / manažerka - INTERPAP Office, s.r.o.

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je velkoobchod kancelářských a školních potřeb INTERPAP Office, s.r.o. Náplň práce: • hlavní náplní práce je servis…

Zadáno 15.01.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Specialista ekologie a energetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Požadujeme: • vzdělání minimálně SŠ se zaměřením na ekologii • praxe na…

Zadáno 11.01.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Číšník / servírka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace REPLAY TO EL PASO, Ústí nad Labem - Klíše Požadujeme: • min. SOU vzdělání s praxí • poctivost …

Zadáno 10.01.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Odborný referent – obchodník – pobočka Pardubice nebo Děčín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pojišťovna VZP, a. s. Náplň práce: • sjednávání pojistných smluv • poskytování informací a poradenská činnost…

Zadáno 09.01.2018
Litoměřice
Plný úvazek

NEZAPOMENUTELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ A FANTASTICKÉ VÝDĚLKY NA VÝLETNÍCH LODÍCH

MŮŽETE BÝT ČLENEM LODNÍ POSÁDKY VÝLETNÍ LODI… …S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.350, - € / měs.= cca. 90 000,- Kč/ měs. (statistický průměr, orientačně): VÝLETNÍ LODĚ pod vlajkami USA,…

Zadáno 09.01.2018
Litoměřice

GARANTOVANÉ VÝDĚLKY STAVBAŘŮ V NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 08.01.2018
Litoměřice

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 08.01.2018
Litoměřice

BRIGÁDY V NORSKU, I BEZ ZNALOSTI CIZÍ RÉČI A S UBYTOVÁNÍM

VÝDĚLKY cca. 26..000,- NOK/měs. = cca. 85.000,-Kč/měs netto.: Na území Norska se můžete zdržovat po dobu tří měsíců* bez nutnosti žádat o povolení k pobytu. Jestliže se nahlásite jako žadatel o…

Zadáno 08.01.2018
Litoměřice

ŘIDIČ DOPRAVY NEMOCNÝCH A RANĚNÝCH (řidič sanity)

PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE HORNÍ BEŘKOVICE hledá do svého týmu kolegu na pozici: ŘIDIČ DOPRAVY NEMOCNÝCH A RANĚNÝCH (řidič sanity) Požadujeme: - odbornou způsobilost - osvědčení o absolvování…

Zadáno 04.01.2018
Litoměřice
Plný úvazek
Nabídka práce Litoměřice