Úřad práce Litoměřice

Adresa
Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon: 416 713 111
Fax: 416 735 724, 416 713 151
E-mail: podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lt.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Formánková 950 133 301 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 950 133 319 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 950 133 317 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Irena Levková, DiS. 950 133 322 Irena.Levkova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Dagmar Káňová 950 133 321 Dagmar.Kanova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 950 133 324 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 950 133 327 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Vladimíra Žákovská 950 133 315 Vladimira.Zakovska@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 950 133 312 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 950 133 444 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 950 133 331 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 950 133 509 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710


Nabídka práce Litoměřice

Samostatný technický pracovník - mechanik střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Litoměřice
Plný úvazek

Vedoucí střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Litoměřice
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro Českou republiku

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je novatic® - výrobce vysoce jakostních, inovativních a ekologických systémů laků pro oblasti Protective Coatings,…

Zadáno 03.11.2017
Litoměřice
Plný úvazek

MALÍŘ-NATĚRAČ / ÚDRŽBÁŘ

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: MALÍŘ – NATĚRAČ / ÚDRŽBÁŘ Požadujeme: - minimálně SOU – vyučení v oboru malíř – natěrač -…

Zadáno 03.11.2017
Litoměřice
Plný úvazek

Kontrolní dělník / dělnice – výroba skleněných izolačních vláken

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s., výrobní společnost, střední podnik – akciová společnost, výroba skleněných izolačních vláken.…

Zadáno 31.10.2017
Litoměřice
Plný úvazek

KOORDINÁTOR KOMPLETAČNÍCH PRACÍ

Náplň práce: Vedení a organizace brigádníků Zaučování nových brigádníků Kontrola práce a plnění termínů Spolupráce s výrobou Zpracování nezbytné administrativy Upřednostňujeme: Organizační…

Zadáno 27.10.2017
Litoměřice

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Severní a Severozápadní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 27.10.2017
Litoměřice
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 24.10.2017
Litoměřice
Plný úvazek

Obchodní zástupce – Roudnice nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká obchodní společnost MEVA-TEC, s.r.o. dodávající produkty pro města a obce, průmysl, zdravotnictví a zemědělství…

Zadáno 19.10.2017
Litoměřice
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 17.10.2017
Litoměřice
Plný úvazek
Nabídka práce Litoměřice