Úřad práce Litoměřice

Adresa
Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon: 416 713 111
Fax: 416 735 724, 416 713 151
E-mail: podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@lt.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Formánková 950 133 301 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 950 133 319 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 950 133 317 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Irena Levková, DiS. 950 133 322 Irena.Levkova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Dagmar Káňová 950 133 321 Dagmar.Kanova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 950 133 324 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 950 133 327 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Vladimíra Žákovská 950 133 315 Vladimira.Zakovska@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 950 133 483 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 950 133 312 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 950 133 444 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 950 133 331 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 950 133 509 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 950 133 313 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710


Nabídka práce Litoměřice

Pomocný kuchař / kuchařka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace Restaurace Replay to El Paso. Požadujeme: • praxi v gastronomickém provozu Nabízíme: • práci na HPP •…

Zadáno 13.12.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Operation manager - Žatec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. -poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice je přítomna…

Zadáno 11.12.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů - Louny

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří…

Zadáno 03.12.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Skladník do obchodu s elektromateriálem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ELEGRIN s.r.o. zabývající se hlavně elektromontážemi a obchodem s elektromateriálem. Náplň práce: • výdej zboží - …

Zadáno 30.11.2018
Litoměřice
Plný úvazek

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce: Rozpracovává daný projekt na dílčí úkoly - oblast POP a POS Koordinuje návrhy, vývoj a výrobu Komunikuje se zákazníkem, pečuje o něj Poptává dodavatele, kalkuluje zakázky, vystavuje…

Zadáno 29.11.2018
Litoměřice

Investiční referent / referentka v oddělení nemovitého kulturního majetku - Praha nebo Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského,…

Zadáno 28.11.2018
Litoměřice
Plný úvazek

Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje…

Zadáno 27.11.2018
Litoměřice
Plný úvazek

IT TECHNIK

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: IT technik Požadujeme: * SŠ vzdělání zaměření informatika a elektrotechnika / aplikovaná…

Zadáno 08.11.2018
Litoměřice

Externí Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro e-shopy Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun. Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim…

Zadáno 08.10.2018
Litoměřice
Nabídka práce Litoměřice