Úřad práce Louny

Adresa
Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon: 950 134 111
Fax: 415 672 448
E-mail: louny@ln.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ln.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 950 134 300 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Jana Fürstlová 950 134 301 Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Josef Pavlátka 950 134 316 Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Kateřina Pancířová, DiS. 950 134 336 Katerina.Pancirova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 950 134 322 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 950 134 321 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Bc. Květoslava Laubeová, DiS. 950 134 330 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová, MBA 950 134 324 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 950 134 327 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 950 134 315 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 950 134 340 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 950 134 312 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 950 134 309 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 950 134 331 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 950 134 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710


Nabídka práce Louny

Vedoucí výroby cisternových vozidel - nástupní mzda 45 000 Kč

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s. - má na trhu technologicko-ekologických činností své místo již 27 let. Hlavní cíl vidí ve…

Zadáno 23.05.2019
Louny
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Junior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • péče o vystavení zboží v supermarketech a hypermarketech ve svěřeném…

Zadáno 13.05.2019
Louny
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Louny

Samostatný technický pracovník - mechanik - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 17.05.2019
Louny
Plný úvazek

Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří…

Zadáno 16.05.2019
Louny
Plný úvazek

Skladník - Teplice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je novatic®, výrobce vysoce jakostních, inovativních a ekologických systémů laků pro oblasti Protective Coatings,…

Zadáno 16.05.2019
Louny
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Senior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • vyhledávání nových zákazníků • prezentace zboží (cukrovinky,…

Zadáno 13.05.2019
Louny
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Chcete udělat změnu ve společnosti a přidat se k velké propojené mezinárodní komunitě? Jako IQOS partner se budete věnovat dospělým kuřákům ve svém okolí a zjišťovat, jak jim a lidem kolem bude…

Zadáno 10.05.2019
Louny
Práce na ŽL

Kontrolní dělník / dělnice - Dubí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s. - výrobce tepelných a zvukových izolací ROTAFLEX. Náplň práce: • kontrola parametrů…

Zadáno 06.05.2019
Louny
Plný úvazek

Vývojář, PHP programátor, správce webových aplikací

[Co Vás čeká?] Práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, přátelský kolektiv a zcela individuální pracovní doba odkudkoliv na světě. ... [Co budete dělat?]…

Zadáno 27.04.2019
Louny
Nabídka práce Louny