Úřad práce Louny

Adresa
Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon: 950 134 111
Fax: 415 672 448
E-mail: louny@ln.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ln.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 950 134 300 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Jana Fürstlová 950 134 301 Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Josef Pavlátka 950 134 316 Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Kateřina Pancířová, DiS. 950 134 336 Katerina.Pancirova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 950 134 322 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 950 134 321 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Bc. Květoslava Laubeová, DiS. 950 134 330 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová, MBA 950 134 324 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 950 134 327 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 950 134 315 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 950 134 340 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 950 134 312 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 950 134 309 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 950 134 331 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 950 134 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710


Nabídka práce Louny

Pomocný kuchař / kuchařka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace Restaurace Replay to El Paso. Požadujeme: • praxi v gastronomickém provozu Nabízíme: • práci na HPP •…

Zadáno 13.12.2018
Louny
Plný úvazek

Operation manager - Žatec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. -poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice je přítomna…

Zadáno 11.12.2018
Louny
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Louny
Plný úvazek

Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů - Louny

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří…

Zadáno 03.12.2018
Louny
Plný úvazek

Skladník do obchodu s elektromateriálem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ELEGRIN s.r.o. zabývající se hlavně elektromontážemi a obchodem s elektromateriálem. Náplň práce: • výdej zboží - …

Zadáno 30.11.2018
Louny
Plný úvazek

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce: Rozpracovává daný projekt na dílčí úkoly - oblast POP a POS Koordinuje návrhy, vývoj a výrobu Komunikuje se zákazníkem, pečuje o něj Poptává dodavatele, kalkuluje zakázky, vystavuje…

Zadáno 29.11.2018
Louny

Investiční referent / referentka v oddělení nemovitého kulturního majetku - Praha nebo Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského,…

Zadáno 28.11.2018
Louny
Plný úvazek

Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje…

Zadáno 27.11.2018
Louny
Plný úvazek

Skladový operátor s VZV Podbořany

Ihned přijmeme pracovníka do výrobního skladu v Podbořanech Náplní práce- zaskladňování materiálu, nakládka/vykládka kamionů.. Nabízime -HPP - ubytování ZDARMA (resp.příspěvek na bydlení) -…

Zadáno 19.11.2018
Louny
Plný úvazek

Hledáme pracovníky ostrahy - ŽATEC

Do ostrahy průmyslového areálu hledáme detektivy/strážné. Požadujeme : Věk 18 – 60 let, čistý trestní rejstřík, certifikát vítán (není však podmínkou). Nabízíme : Práci na DPP i HPP, čisté prostředí,…

Zadáno 02.11.2018
Louny
Nabídka práce Louny