Úřad práce Louny

Adresa
Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon: 950 134 111
Fax: 415 672 448
E-mail: louny@ln.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ln.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 950 134 300 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Jana Fürstlová 950 134 301 Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Josef Pavlátka 950 134 316 Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Kateřina Pancířová, DiS. 950 134 336 Katerina.Pancirova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 950 134 322 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 950 134 321 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Bc. Květoslava Laubeová, DiS. 950 134 330 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová, MBA 950 134 324 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 950 134 327 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 950 134 315 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 950 134 340 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 950 134 312 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 950 134 309 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 950 134 331 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 950 134 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710


Nabídka práce Louny

MANAŽER ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Náplň práce: • řízení zakázek v oblasti tištěné reklamy • komunikace se zákazníky a dodavateli • plánování a dodržování termínů • úzká spolupráce s grafickým a výrobním oddělením • poptávání…

Zadáno 15.02.2019
Louny

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Louny
Plný úvazek

Samostatný technický pracovník - mechanik střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 14.02.2019
Louny
Plný úvazek

Samostatný technický pracovník - mechanik - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 14.02.2019
Louny
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Louny

ZEDNÍK

PROJEKT-CONSTUCT s.r.o. Stavební společnost, přijme zručné pracovníky do hlavního pracovního poměru na pozici: ZEDNÍK Nabízíme práci v české společnosti, dobré platové podmínky. Požadujeme…

Zadáno 12.02.2019
Louny

Instalatér / topenář pro středisko - Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ULIMEX, spol. s r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, tepelné zdroje, měření a řídící systémy,…

Zadáno 11.02.2019
Louny
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Louny
Plný úvazek

Obsluha strojů na čištění koberců a pracovních oděvů (muž/žena) - Litoměřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Korál servis Litoměřice - zabývající se průmyslovým praním a čištěním pracovních oděvů, pracovních rukavic…

Zadáno 01.02.2019
Louny
Plný úvazek

Švadlena - krejčovské opravy pracovních oděvů - vhodné i pro maminky na mateřské nebo ženy v důchodu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Korál servis Litoměřice - zabývající se průmyslovým praním a čištěním pracovních oděvů, pracovních rukavic…

Zadáno 01.02.2019
Louny
Plný úvazek
Nabídka práce Louny