Úřad práce Louny

Adresa
Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon: 950 134 111
Fax: 415 672 448
E-mail: louny@ln.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ln.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 950 134 300 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Jana Fürstlová 950 134 301 Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Josef Pavlátka 950 134 316 Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Kateřina Pancířová, DiS. 950 134 336 Katerina.Pancirova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 950 134 322 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 950 134 321 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Bc. Květoslava Laubeová, DiS. 950 134 330 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová, MBA 950 134 324 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 950 134 327 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 950 134 315 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 950 134 340 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 950 134 312 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 950 134 309 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 950 134 331 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 950 134 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710


Nabídka práce Louny

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Louny

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Louny
Plný úvazek

IMPLEMENTÁTOR ESO 9

Náplň práce: implementace nových funkcí ESO 9 správce systému pro interní potřeby Požadavky: znalost prostředí ESO 9 znalost SQL Nabízíme: práci na HPP, ŽL, možno i externě …

Zadáno 18.09.2017
Louny

Noční recepční

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je parkhotel Richmond, lázeňský hotel s dlouholetou tradicí kvality všech poskytovaných služeb. Ekonomická stabilita podniku…

Zadáno 18.09.2017
Louny
Plný úvazek

Ošetřovatel prasat

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Louny
Plný úvazek

Úsekový zootechnik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Louny
Plný úvazek

Veterinární technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Louny
Plný úvazek

Inseminační technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Louny
Plný úvazek

Ošetřovatelka selat

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 18.09.2017
Louny
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 13.09.2017
Louny
Plný úvazek
Nabídka práce Louny