Úřad práce Louny

Adresa
Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon: 950 134 111
Fax: 415 672 448
E-mail: louny@ln.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ln.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 950 134 300 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Jana Fürstlová 950 134 301 Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Josef Pavlátka 950 134 316 Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Kateřina Pancířová, DiS. 950 134 336 Katerina.Pancirova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 950 134 322 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 950 134 321 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Bc. Květoslava Laubeová, DiS. 950 134 330 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová, MBA 950 134 324 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 950 134 327 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 950 134 315 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 950 134 340 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 950 134 312 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 950 134 309 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 950 134 331 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 950 134 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710


Nabídka práce Louny

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Louny
Plný úvazek

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • laminování • manipulace s materiálem • základní údržba…

Zadáno 22.06.2018
Louny

KOORDINÁTOR MALÉHO SKLADU

Náplň práce: • Fyzicky přijímá, vydává a řádně ukládá materiál • Správa skladu v informačním systému • Připravuje polygrafický materiál pro třísměnnou zakázkovou výrobu • Udržuje odpovídající…

Zadáno 22.06.2018
Louny

Montážní pracovník - kuchyně, interiéry - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost navrhující, prodávající a realizující vybavení kuchyní a interiérů - zastoupení německého výrobce, 25 let zkušeností v…

Zadáno 22.06.2018
Louny
Plný úvazek

Projektant dopravních staveb - Chomutov

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SM-PROJEKT spol. s r.o. - projekční a inženýrská kancelář s 10ti pracovníky. Náplň práce: • projektování…

Zadáno 21.06.2018
Louny
Plný úvazek

Finanční účetní - Dubí u Teplic

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNION LESNÍ BRÁNA, a.s. - výrobce tepelných a zvukových izolací ROTAFLEX. Náplň práce: • zpracování agendy DPH,…

Zadáno 20.06.2018
Louny
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice - Chomutov

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CVB klimatizace a ventilátory, Chomutov - dodávka a montáž klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. E-shop v…

Zadáno 13.06.2018
Louny
Plný úvazek

Inseminační technik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Louny
Plný úvazek

Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Louny
Plný úvazek

Ošetřovatel prasat - Háj u Duchcova

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí. Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech…

Zadáno 08.06.2018
Louny
Plný úvazek
Nabídka práce Louny