Úřad práce Louny

Adresa
Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon: 950 134 111
Fax: 415 672 448
E-mail: louny@ln.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ln.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 950 134 300 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Jana Fürstlová 950 134 301 Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 950 134 320 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Josef Pavlátka 950 134 316 Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Kateřina Pancířová, DiS. 950 134 336 Katerina.Pancirova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 950 134 322 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 950 134 321 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Bc. Květoslava Laubeová, DiS. 950 134 330 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová, MBA 950 134 324 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 950 134 327 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 950 134 315 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 950 134 340 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 950 134 312 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 950 134 309 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 950 134 331 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 950 134 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 950 134 313 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710


Nabídka práce Louny

Strojní konstruktér - Louny

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s., poskytovatel služeb v oblasti odpadů a čištění se zaměřením především na průmyslové odpady …

Zadáno 22.02.2018
Louny
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Louny
Plný úvazek

PRODUKČNÍ

Co u nás dělá produkční? - organizuje vlastní, popř. dodavatelskou výrobu POS materiálů - komunikuje se zákazníky v ČJ a AJ - spolupracuje s grafiky na vývoji designu a technickém zpracování…

Zadáno 16.02.2018
Louny

Obchodní zástupce pro oblast Západní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 14.02.2018
Louny
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Louny
Práce na plný úvazek

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce: • Definování produktů velkoplošného tisku a jejich variant • Nastartování a spravování e-shopu pro B2B prodej • Nastavování procesů fungování internetového prodeje • Plánování a…

Zadáno 09.02.2018
Louny

Vedoucí pobočky / teamleader call centra

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost A-GIGA s.r.o.. Zavedená telemarketingová společnost se sídlem v Praze. Více informací naleznete na www.a-giga.cz. …

Zadáno 30.01.2018
Louny
Plný úvazek

Klinický psycholog

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Požadujeme: • odbornost • schopnost pracovat samostatně • kurz…

Zadáno 29.01.2018
Louny
Plný úvazek

NORSKO, PRÁCE NA ROPNÝCH PLOŠINÁCH V SEVERNÍM MOŘI, cca. 160 000 Kč /měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 28.01.2018
Louny

INSTALACE ANIMAČNÍCH PRVKŮ - BRIGÁDA

Pro náš tým hledáme kolegyni/kolegu pro realizaci našich zakázek v terénu. Pokud jste zodpovědní, alespoň trochu manuálně zruční, vlastníte ŘP B a můžete použít i své auto, neváhejte a napište. …

Zadáno 23.01.2018
Louny
Práce na částečný úvazek
Nabídka práce Louny