Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Obchodně technický zástupce - interiérové dveře - Praha + Středočeský kraj - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ATEX Planá s.r.o. Náplň práce: • technické poradenství • zaměření zakázek interiérových dveří •…

Zadáno 24.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Řidič sk. B

Dopravní společnost přijme řidiče sk. B,C pro rozvoz zásilek po celé ČR. Pracoviště Klecany-Zdibsko. Pracovní doba po-pá. Plat po zaučení cca 28.000 - 33.000,- Kč čistého. Požadujeme čistý T.R. a…

Zadáno 23.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Referent / referentka zásobování - vhodné pro absolventy a seniory

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Endokrinologický ústav - Národní 8, Praha 1. Náplň práce: • realizace poptávkových řízení • zadávání veřejných zakázek…

Zadáno 22.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Řidič / skladník - Jesenice u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká firma Parket Atelier s.r.o. zabývající se prodejem podlahovin. Náplň práce: • rozvoz zboží po celé ČR • práce…

Zadáno 22.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Asistent / asistentka marketingu - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: • koordinace tiskových i mediálních reklamních aktivit • správa a dohled…

Zadáno 22.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Vedoucího realizace divize Střechy, Světlíky a Zámečnické práce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: • divize Střechy, Světlíky a Zámečnické práce má za úkol získat zakázku z…

Zadáno 22.05.2019
Mělník

Servisní technik - Praha 9

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TIESSE PRAHA s.r.o., společnost působí na trhu už 27 let, zastupuje zahraniční dodavatele strojních zařízení pro…

Zadáno 21.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Svářeč CO2 - Chlumec nad Cidlinou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí. Jejich hlavním…

Zadáno 21.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Pomocná síla v kuchyni

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Almed servis s.r.o. dodávající zachlazenou stravu a připravující diety od roku 2002. Náplň práce: • pomocné práce…

Zadáno 20.05.2019
Mělník
Plný úvazek

Pracovník ostrahy do Neratovic

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Strážný do Neratovic na ranní a noční směny (12 hod.) Požadujeme: • loajalitu •…

Zadáno 23.04.2019
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník