Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme…

Zadáno 21.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Konzultantka / konzultant pro firemní zákazníky a partnery - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta společnost Nikon se sídlem v Praze (www.nikon.cz), která je dceřinou organizací světoznámého japonského výrobce klasických i digitálních fotoaparátů a…

Zadáno 21.09.2017
Mělník
Plný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Mělník

Administrativní pracovník / pracovnice s AJ

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Látky Mráz, s. r. o., prodejce látek. Náplň práce: • naskladňování zboží a práce se skladovým systémem…

Zadáno 21.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Inženýr kvality s NJ (OBJ798)

Pracovní náplň - plánování jakosti ve spolupráci s manažerem kvality - kontrola stavu QMS a reporting ukazatelů vedení firmy a manažerovi kvality - spolupráce při vytváření a údržbě systémové…

Zadáno 20.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Marketingový specialista / produktový specialista

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy. Náplň práce: • Marketingové…

Zadáno 20.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Technik kvality

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední…

Zadáno 19.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Zástupce mistra ve výrobě

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední…

Zadáno 19.09.2017
Mělník
Plný úvazek

Skladník, manipulant - Konárovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ARA – továrna na nábytek a.s., zakázková výroba nábytku a interiérových celků. Prodej exotického a tropického dřeva. …

Zadáno 19.09.2017
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník