Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Mělník
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice - Mladá Boleslav - možno i na zkrácený úvazek

Profil společnosti: Zavedená obchodní společnost KUZO Partners, s.r.o., s dlouholetou působností v Mladé Boleslavi, hledá nového kolegu pro posílení týmu. Náplň práce: • osobní a telefonické…

Zadáno 19.07.2018
Mělník
Plný úvazek

Medicínský reprezentant - Praha a okolí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice. Náplň práce: • zodpovědnost za…

Zadáno 22.06.2018
Mělník
Plný úvazek

Konzultant / konzultantka - asistent / asistentka prodeje elektra - okres Nymburk

Profil společnosti: Společnost se zabývá prodejem elektroniky. Náplň práce: • poskytování zákaznického servisu a poradenství v oblasti elektro na profesionální úrovni • vizualizace a stylizace…

Zadáno 22.06.2018
Mělník
Plný úvazek

Montážní pracovník - kuchyně, interiéry - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost navrhující, prodávající a realizující vybavení kuchyní a interiérů - zastoupení německého výrobce, 25 let zkušeností v…

Zadáno 22.06.2018
Mělník
Plný úvazek

Pracovník ostrahy Neratovice na DPP- vhodné pro studenty

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Pracovník ostrahy do Neratovic na DPP – vhodné pro studenty, na ranní a noční směny …

Zadáno 22.06.2018
Mělník

Pracovník ostrahy do Kralup nad Vltavou - na DPP, vhodné pro studenty

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Pracovník ostrahy na DPP – vhodné pro studenty, do Kralup nad Vltavou na ranní a…

Zadáno 22.06.2018
Mělník
Plný úvazek

Asistent / asistentka společnosti Alax - office manager

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je interiérová společnost ALAX působící na českém trhu již 25 let - zabývá se zpracováním architektonických návrhů, zařizováním…

Zadáno 19.06.2018
Mělník
Plný úvazek

Ochodně - technický zástupce v oboru podlahových krytin

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká společnost Gradus spol. s r.o. - v oboru podlahových krytin se pohybuje více než 20 let. Výhradně spolupracuje se…

Zadáno 18.06.2018
Mělník
Plný úvazek

Key Account Manager - Praha, Středočeský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na trhu v…

Zadáno 18.06.2018
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník