Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Skladník - Sádek u Příbrami - třísměnný provoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Firma Agor Tech spol. s.r.o., Sádek 1, 261 01 Příbram, zabývající se výrobou plastů a gumy. Požadujeme: •…

Zadáno 24.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Montážní dělník výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NEUMANN, spol. s r.o., specializovaná tuzemská společnost s 25 letou tradicí se zaměřením na výrobu a prodej střešních…

Zadáno 22.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Mělník

Řidič - Praha, Středočeský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na…

Zadáno 20.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Autoelektrikář / automechanik - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Svářeč - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Obráběč kovů - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Asistentka - Praha - Zličín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B+R automatizace, spol. s r.o. - významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Je jedna z největších a…

Zadáno 15.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Skladový operátor s drogérii ROSSMANN

Sklad s drogériii Rossmann Příjměme pracovníky na pozici- PICKER(vychystávaní zboží). Vychystávaní zboží podle skeneru. 10-12hod. směny Hodinová mzda je 90Kč v čistém na hodinu. Ubytovaní ZDARMA…

Zadáno 06.11.2017
Mělník
Plný úvazek

Produktový manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BOXED, s.r.o. přední dodavatel komplexních ICT řešení pro školy. Dlouhodobě se specializuje na pomoc školám…

Zadáno 07.11.2017
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník