Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Automechanik - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • vyučení a praxe…

Zadáno 21.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Karosář - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • svářečský…

Zadáno 21.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Lakýrník - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • vyučení a praxe…

Zadáno 21.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš - největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 20.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Asistent / asistentka zahraniční obchod - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš - největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 20.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Účetní - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň práce…

Zadáno 20.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Módní poradce - asistent / asistentka prodeje luxusní módy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost MAXTARA s.r.o., provozující prodejny s pánskou a dámskou luxusní módou, která je na trhu už 20 let. …

Zadáno 19.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Ekonomicko-personální referentka / asistentka ředitelky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma s aktivitami v regionu střední a východní Evropy se sídlem pro Českou republiku v Praze. Náplň…

Zadáno 19.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Vedoucí realizace staveb - Chrášťany u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: Divize Realizace má za úkol získat zakázku z poptávky od zájemce a…

Zadáno 19.02.2019
Mělník
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník