Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Technik - servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z…

Zadáno 21.02.2018
Mělník
Plný úvazek

Obchodní referent / referentka – vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Medisco Praha, s.r.o., středně velký distributor zdravotních prostředků a léčiv v ČR s více než 25letou působností na…

Zadáno 21.02.2018
Mělník
Plný úvazek

Konstruktér / konstruktérka provoz Sádek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Firma Agor Tech spol. s.r.o., Sádek 1, 261 01 Příbram, zabývající se výrobou plastů a gumy. Požadujeme: • Vzdělání…

Zadáno 21.02.2018
Mělník
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PLÁN PLUS, s.r.o. - firma působící jako projekční a inženýrská kancelář v oblasti bytových, občanských a inženýrských…

Zadáno 20.02.2018
Mělník
Plný úvazek

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.02.2018
Mělník
Plný úvazek

skladový operátor

Skladový operátor - příjem a výdej zboží, vložení a evidence zboží, styk se zákazníkem, maloobchod i velkoobchod.

Zadáno 14.02.2018
Mělník
Plný úvazek

Technik na úseku realizace a údržby zahradních a parkových ploch

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 13.02.2018
Mělník
Plný úvazek

Zahradnice - prodavačka v zahradnickém centru

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.hortis.net Náplň práce:…

Zadáno 13.02.2018
Mělník
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Mělník
Práce na plný úvazek

Odborný asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš – největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 09.02.2018
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník