Úřad práce Mělník

Adresa
Nová 2571
276 01 Mělník

IČ:  00510416
DIČ:  CZ00510416

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 302
E-mail: melnik@me.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@me.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:00
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 11:00
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Úterý 08:00- 11:00
Středa 08:00- 17:00 (polední přestávka 11:00 - 11:30 hod.)
Čtvrtek 08:00- 11:00
Pátek 08:00- 13:00 není úřední den, pouze lze podat k zaregistrování žádost o zprostředkování zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Studený 950 135 300 Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Linková 950 135 301 Marcela.Linkova@me.mpsv.cz
Zprostředkování Markéta Balcarová 950 135 316 Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Alena Vajnerová 950 135 322 Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ivana Kuchařová 950 135 321 Ivana.Kucharova@me.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Petr Blecha 950 135 324 Petr.Blecha@me.mpsv.cz
Kontrolní a právní Věra Pokorná, Mgr 950 135 328 Vera.Pokorna@me.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Edita Švecová 950 135 315 Edita.Svecova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Novotný 950 135 312 Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Internet - správce Aleš Nehyba 950 135 350 Ales.Nehyba@me.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Naděžda Horevajová 950 135 331 Nadezda.Horevajova@me.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Červený 950 135 313 Jan.Cerveny@me.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18322171 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18322171 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18322171 / 0710
Příjmový účet 19-18322171 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18322171 / 0710


Nabídka práce Mělník

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Konstruktér hydraulických prvků

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Systémový inženýr hydraulických obvodů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Technik - servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. …

Zadáno 06.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Servisní technik - montážník

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme…

Zadáno 06.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 05.12.2018
Mělník
Plný úvazek

Školitel / školitelka kosmetiky s AJ

Profil společnosti: PAYOT PARIS je velká francouzská kosmetická značka. Její kosmetické salóny, SPA, wellness zařízení, parfumerie a hotely s ní pracují již téměř 100 let. Její specialitou je péče o…

Zadáno 19.11.2018
Mělník
Plný úvazek

Výzkumný a vývojový pracovník v oblasti analytických metod

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Ústav anorganické chemie AVČR se sídlem v Řeži u Prahy - Hlavní zaměření: Základní i aplikovaný výzkum v anorganické chemii a…

Zadáno 04.12.2018
Mělník
Plný úvazek
Nabídka práce Mělník