Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Obchodně technický zástupce - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Hydac spol. s r.o., mezinárodní firma zabývající se projekcí, výrobou a prodejem fluidních zařízení. Náplň práce: …

Zadáno 23.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Technik podpory prodeje - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Hydac spol. s r.o., mezinárodní firma zabývající se projekcí, výrobou a prodejem fluidních zařízení. Náplň práce: …

Zadáno 23.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Finanční referent / referentka - Český Těšín

Profil společnosti: Oznámení o vyhlášení výběrového řízení dle zák. č. 312/2002 Sb. Město Český Těšín – Městský úřad Český Těšín, zastoupený Ing. Evou Kwiczalovou, tajemnicí MěÚ, vyhlašuje podle…

Zadáno 23.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Asistentka obchodního ředitele - Fulnek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • administrativa obchodního úseku • komunikace s obchodním týmem •…

Zadáno 23.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Asistent výroby / pracovník ve výrobě - Fulnek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • péče o strojní zařízení • koordinace při rozdělování denních…

Zadáno 23.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Nový Jičín

Hlavní účetní - Havířov, Prostřední Suchá

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zavedená akciová společnost CZECH INTERNATIONAL, a.s. zabývající se logistickou činností. Požadujeme: • min. SŠ…

Zadáno 16.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Kontrolní technik STK a SME

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ELEKTRO-LUMEN, s. r. o., provozovatel STK Hranice - stanice technické a emisní kontroly v Hranicích. Náplň práce: •…

Zadáno 15.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek

Ostraha - Nový Jičín

Máte chuť vyzkoušet co obnáší práce v ostraze a chtěli byste se ještě uplatnit na trhu práce? Jsme tu pro vás: Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR, která hledá pracovníky…

Zadáno 13.05.2019
Nový Jičín
Částečný úvazek

Ředitel / ředitelka retailového prodeje

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • vyhledávání nových klíčových zákazníků • odborná prezentace…

Zadáno 13.05.2019
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín