Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

SPECIALISTA/KA OPRAV PO NEHODÁCH

Pro našeho klienta, autorizovaného dlouholetého prodejce a poskytovatele komplexních servisních služeb vozů ŠKODA, hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA OPRAV PO NEHODÁCH. Máš obchodního…

Zadáno 04.12.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Elektrotechnik - revizní technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o. - elektromontážní firma - projekty, montáže a revize elektroinstalací. Náplň práce:…

Zadáno 29.11.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Seřizovač - technický údržbář - Frenštát pod Radhoštěm

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je výrobní společnost AK Frenštát s.r.o. se zahraniční majetkovou účastí působící v oblasti automobilového průmyslu, zabývající se…

Zadáno 26.11.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Operátor výroby - praxe není nutná - vhodné i pro absolventy a aktivní důchodce

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je úspěšná personální agentura FlexI T agency s.r.o., která přiděluje zaměstnance společnostem především z oblasti elektrotechnického…

Zadáno 23.11.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Prodejce v obchodu s nábytkem NOVÝ JIČÍN

Hledáme šikovnou, aktivní, spolehlivou a komunikativní prodavače/čku nábytku v Novém Jičíně. Náplní práce je aktivní prodej nábytku, komunikace se zákazníky, případné řešení raklamací, příprava…

Zadáno 04.11.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Externí Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro e-shopy Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun. Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim…

Zadáno 08.10.2018
Nový Jičín

Manageer

JM UNION s.r.o. GoRenta Příjmeme obchodníky na pozici manager po celé ČR. Práce na ŽL. Nejedná se o MLM. Požadujeme: učit se nové věci, práce na PC, flexibilitu. Nabízíme: Vedení zkušenými…

Zadáno 19.09.2018
Nový Jičín
Práce na ŽL

Energetický konzultant

Pro významného dodavatele innogy hledáme nové kolegy na pozici Energetického konzultanta v Moravskoslezském kraji. Náplň práce: - akvizice nových zákazníků - poradenství pro zákazníky -…

Zadáno 29.08.2018
Nový Jičín
Práce na ŽL
Nabídka práce Nový Jičín