Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Nástrojař - Ostrava - Přívoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Erwin Quarder CZ s.r.o. - Německá společnost působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Ostravě. Náplň práce: •…

Zadáno 21.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Nový Jičín
Práce na plný úvazek

ŘIDIČ VZV - NOŠOVICE

Informace: - Převážení hotových zásilek na určené místo - řízení motorového vozíku (vysokozdvižný vozík) - nakládání a vykládání kamionu - upevnění nákladu Požadujeme: - Průkaz VZV – možnost…

Zadáno 12.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - MOŠNOV

Informace: Dle zařazení na jednotlivé úseky (sklad, střikovna, lakovna, lisovna, kontrola kvality). Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. - Ochotu pracovat ve 3-směnném…

Zadáno 12.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

Informace: Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody. MZDA: …

Zadáno 12.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Product Manager robotických systémů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EPO MACHINERY, s. r. o. Náplň práce: • Prezentace a podpora prodeje UNIVERSAL ROBOTS • Organizace a provádění…

Zadáno 05.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Stavební mistr – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMI-REMONT a.s. dopravní a inženýrské stavby. Náplň práce: Úsekové řízení stavby, vedení týmu pracovníků na…

Zadáno 05.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Školitel / školitelka v seminárním centru - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Viega, která s více než 4 000 zaměstnanci patří v současnosti k předním výrobcům instalační a sanitární…

Zadáno 05.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Operátor linky - Bohumín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ROCKWOOL Česká republika a.s., světový výrobce a prodejce produktů z minerální kamenné vlny. Náplň práce: •…

Zadáno 01.02.2018
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín