Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Vedoucí úklidu pro firemní sektor

HPP 4h denně – flexibilní - možnost si den rozplánovat podle vlastních potřeb a synchronizovaně podle potřeb našich zákazníků Možnost rozšíření hodinového úvazku Plat: 85 Kč/h Nebízíme: •…

Zadáno 19.07.2018
Nový Jičín

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Referent / referentka nákupního oddělení - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VERTEX CZ, s.r.o., mladá dynamická společnost. Náplň práce: • zpracovávání objednávek • kontrola…

Zadáno 18.06.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Asistent / asistentka prodeje - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VERTEX CZ, s.r.o., mladá dynamická společnost. Náplň práce: • komunikace s příchozími klienty • příjem…

Zadáno 15.06.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Práce na HPP 8 h – Úklidový operátor - areál Tatra Kopřivnice, technický úsek firmy

Náplň práce: úklid technického úseku firmy – chodby, šatny, sociální zařízení, výrobní prostory, 1x týdně strojní čištění Nabízíme: - 80Kč/hod - pracovní dobu od 6 do 14 hod., možno i od 7 do 15…

Zadáno 12.06.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Technik obchodního oddělení v oblasti prodeje nákladních vozidel

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost autorizovaný dealer nákladní techniky s dlouholetou působností v regionu. Náplň práce: • kontaktování nových i…

Zadáno 11.06.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní referent / referentka - vhodné i pro absolventy - Opava

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost obchodní společnost PROKOM R & S s.r.o., působící 22 let na trhu se stavebními materiály. Zabývá se prodejem finských…

Zadáno 11.06.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Strojní údržbář - Ostrava - Přívoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je německá rodinná mezinárodní společnost Erwin Quarder CZ s.r.o. zabývající se výrobou plastových komponentů pro…

Zadáno 08.06.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN (MZDA: 21 000 Kč/měsíc)

Informace: Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody. MZDA: …

Zadáno 31.05.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ (MZDA: 22 000 Kč/měsíc)

Informace: Hledáme muže a ženy na pozice obsluha výrobních strojů na jednotlivých oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických procesů a…

Zadáno 31.05.2018
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín