Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Olomouc

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

Dělník/operátor výroby - Olomouc

Práce ve výrobě - dvousměnný, třísměnný anebo nepřetržitý provoz. Mzda od 95 Kč/hod + příplatky. Zajišťujeme prohlídku pracoviště a vstupní lékařské prohlídky. Nástup možný IHNED. Volejte: 773 447…

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

Strojní zámečník /zámečník (1703001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání nejlépe v oboru zámečník - máte praxi v montáži strojů - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste manuálně zručný a samostatný…

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

Kalič (1605002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru práce se železem (výhodou) - máte vazačský a jeřábnický průkaz (výhodou) - jste ochotný pracovat ve 3-směnném provozu (8-mi hodinové směny,…

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

OPERÁTOR/OPERÁTORKA MONTÁŽE

PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ A STRAVNÉ! pracoviště Hlubočky (10 km od Olomouce) Náplň práce: montáž elektrospotřebičů, pásová výroba. Dvousměnný provoz: ranní 6-14, odpolední 14-22 hod Nabízíme: …

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

Elektromechanik (1706002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro - máte vyhlášku 50/78 Sb., §8 výhodou - orientujete se v technické dokumentaci - vyznáte se ve fungování elektromotorů…

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

OPERÁTOR BAREVNY – textilní průmysl (1601002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte min. střední odborné vzdělání s výučním listem - jste manuálně zručný - jste spolehlivý a zodpovědný - máte operativní přístup k práci - jste samostatný -…

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

Operátor/mechanik ve strojírenské výrobě (1511002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ technického směru (i absolvent) - výhodou - jste znalí práce na poloautomatech (praxe na NC strojích) - výhodou - orientujete se ve čtení technické…

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek

Kovář/operátor kovací linky (1507003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - jste fyzicky zdatný - jste ochotný učit se novým věcem - jste spolehlivý, samostatný, pracovitý - máte zkušenosti v oboru kovárenství a tepelného zpracování kovů …

Zadáno 18.09.2017
Olomouc
Plný úvazek
Nabídka práce Olomouc