Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

OPERÁTOR VÝROBY - manipulant - Lehká manuální práce pro ženy i muže

Informace o pracovním místě Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobily, hledáme vhodné zaměstnance. Požadujeme - zodpovědný přístup k práci -…

Zadáno 22.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Olomouc

Laborant / laborantka - Olomouc

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je OLMA, a.s., akciová společnost, 450 zaměstnanců, zpracování mléka, výroba a prodej mléčných výrobků. Náplň práce: …

Zadáno 20.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

PRŮZKUM SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ - BRIGÁDA

Informace: - oslovování a dotazování zákazníků obchodního řetězce - vyplňování jednoduchého dotazníku pomocí mobilní aplikace - pracovní doba: 9.00 - 19.00 h - místo výkonu práce: dle výběru…

Zadáno 20.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Operátor výroby, výrobní dělník - muži i ženy

Přijmeme operátory výroby, výrobní dělníky - muže i ženy. Dále hledáme také zámečníky, svářeče, elektromechaniky. Volejte, prozvoňte, pište: 773 447 447, prace@gasl.cz, www.gasl.cz.

Zadáno 20.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Operátor/mechanik ve strojírenské výrobě (1511002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ technického směru (i absolvent) - výhodou - jste znalí práce na poloautomatech (praxe na NC strojích) - výhodou - orientujete se ve čtení technické…

Zadáno 16.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Operátor výroby bezvodých ofsetových desek (1601003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání s výučním listem (nejlépe technického směru) - jste manuální zručnost - jste spolehlivost - jste maximálně zodpovědný a precizní při…

Zadáno 16.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Výrobní zámečník (1708002)

Požadujeme: - vyučen v oboru zámečník - znalost čtení výkresové dokumentace - ZK 111 nebo ZK 135 - vazačský, jeřábnický průkaz - výhodou - dobrou pracovní morálku Nabízíme: - práci na HPP u…

Zadáno 16.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Svářeč EN 135 - Prostějov (1708001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte EN 135 - vyznáte se ve výkresové dokumentaci - výhodou - zvládnete UZ,RTG - máte vazačský, jeřábnický průkaz - výhodou - máte dobrou pracovní morálku -…

Zadáno 16.11.2017
Olomouc
Plný úvazek

Nástrojař (1704001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání strojírenského směru - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste ochotný učit se - jste manuálně zručný a pracovitý - jste spolehlivý …

Zadáno 16.11.2017
Olomouc
Plný úvazek
Nabídka práce Olomouc