Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

Obsluha strojů a zařízení – mzda 15.400 – 18.700,- Kč (1505008)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU/SŠ vzdělání (technického směru výhodou, ne podmínkou) - jste ochotni pracovat v nepřetržitém provozu (krátký týden 2 směny/dlouhý týden 5 směn) - jste…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Logistický operátor – obsluha logistického vláčku (1602001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi na VZV - výhodou - máte min. SOU – vyučen - jste spolehlivý Budete se věnovat: - zásobování výrobní linky materiálem - odvozem a naskladněním…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Údržbář (1601010)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ (strojírenský obor výhodou) - máte zkušenosti s údržbou strojů a technické myšlení - jste spolehlivý, flexibilní, pracovitý, samostatný - jste…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Výrobní kontrola (1711007)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte ÚSO s maturitou, případně SŠ strojní – praxe v oboru výhodou - vyznáte se ve čtení technické výkresové dokumentace - máte komunikační a organizační schopnosti…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Vedoucí přípravy výroby (1711006)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte VŠ technického směru a 5 let praxe (případně SŠ a 10 let praxe) - máte praxi v řídící funkci min. 3 roky - ovládáte PC – (MS Office, Outlook, Internet) -…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Seřizovač (1707003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SOŠ strojírenského zaměření - vyznáte se ve výkresové dokumentaci - máte znalost německého jazyka – výhodou - jste manuálně zručný s technickým…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Obráběč kovů – Prostějov (1705002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání (v oboru výhodou, ne podmínkou) - jste spolehliví, samostatní a ochotni pracovat ve 2-směnném provozu (8-mi hodinové směny, střídání týden ranní 6…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Strojní zámečník /zámečník (1703001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání nejlépe v oboru zámečník - máte praxi v montáži strojů - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste manuálně zručný a samostatný…

Zadáno 15.02.2018
Olomouc
Plný úvazek

Kouč, instruktor, leader

Hledám nového kolegu/novou kolegyni - člověka s týmovým duchem, který má vztah k aktivnímu životnímu stylu a jsou mu blízké moderní komunikační technologie. Náplní práce je práce s klienty + vedení…

Zadáno 14.02.2018
Olomouc
Práce na ŽL

Kouč, instruktor, leader

Hledám nového kolegu/novou kolegyni - člověka s týmovým duchem, který má vztah k aktivnímu životnímu stylu a jsou mu blízké moderní komunikační technologie. Náplní práce je práce s klienty + vedení…

Zadáno 14.02.2018
Olomouc
Práce na ŽL
Nabídka práce Olomouc