Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

Obráběč kovů - soustružník (1803002)

Obráběč kovů - soustružník (1803002) Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ nebo SOU vzdělání (obráběč kovů - soustružník) - ovládáte znalost čtení výrobního příkazu a technické dokumentace …

Zadáno 14.12.2018
Olomouc
Plný úvazek

Operátor výroby (1707001)

Operátor výroby (1707001) Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SOŠ - jste manuálně zručný a fyzický zdatný - jste spolehlivý a samostatný Budete se věnovat: - obsluze…

Zadáno 14.12.2018
Olomouc
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Olomouc
Plný úvazek

PROFIS one Group s.r.o.

Přijmeme strážné,detektivy do obchodního centra Požadujeme : trestní bezúhonnost slušné vystupování zájem o dlouhodobou spolupráci dobrý zdravotní stav Nabízíme : práci u stabilní…

Zadáno 29.11.2018
Olomouc

Svářeč CO2 (1707004)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SOŠ strojírenského zaměření - umíte svařovat – máte EN135 - vyznáte se ve čtení technických výkresů - jste spolehlivý, zodpovědný a samostatný …

Zadáno 21.11.2018
Olomouc
Plný úvazek

Manipulant (1706006)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SOŠ (ZŠ se zkušeností ve výrobě) - jste manuálně zručný a fyzický zdatný - máte platný průkaz VZV – není podmínkou - máte praxi se čtečkou …

Zadáno 21.11.2018
Olomouc
Plný úvazek

Obráběč kovů – Prostějov (1705002)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání (v oboru výhodou, ne podmínkou) - jste spolehliví, samostatní a ochotni pracovat ve 2-směnném provozu (8-mi hodinové směny, střídání týden ranní 6…

Zadáno 21.11.2018
Olomouc
Plný úvazek

Směnový mistr (1704005)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání technického zaměření - máte praxi na odpovídající pozici se schopností motivovat zaměstnance a přirozenou autoritu - ovládáte NJ nebo AJ– není…

Zadáno 21.11.2018
Olomouc
Plný úvazek

Operátor výroby bezvodých ofsetových desek (1601003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání s výučním listem (nejlépe technického směru) - jste manuální zručnost - jste spolehlivost - jste maximálně zodpovědný a precizní při…

Zadáno 21.11.2018
Olomouc
Plný úvazek

Operátor výroby – s příspěvkem na UBYTOVÁNÍ (1601001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - jste manuálně zručný - jste spolehlivý Budete se věnovat: - odebírání a kontrole výrobků, montáži šroubků, lepení ochranných folií apod. Proč by se Vám mohla…

Zadáno 21.11.2018
Olomouc
Plný úvazek
Nabídka práce Olomouc