Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Olomouc
Plný úvazek

Dělník ve výrobě - Prostějov a okolí

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AXTONE s.r.o. - výroba válcovaných kroužků a třecích pružin. Náplň práce: • obsluha výrobních strojů a zařízení …

Zadáno 19.07.2018
Olomouc
Plný úvazek

Seřizovač vstřikovacích lisů (1602003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU - vyučen - máte praxi v oboru zpracování plastů - máte praxi na vstřikovacích lisech – podmínkou - jste ochotný pracovat ve třísměnném provozu …

Zadáno 21.06.2018
Olomouc
Plný úvazek

Operátor výroby – automotive (1601001)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - jste manuálně zručný - jste spolehlivý Budete se věnovat: - odebírání a kontrole výrobků, montáži šroubků, lepení ochranných folií apod. Proč by se Vám mohla…

Zadáno 21.06.2018
Olomouc
Plný úvazek

Mistr montáže (1805005)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ nebo SOU vzdělání (výhodou elektrotechnický směr) - máte praxi ve výrobní společnosti na pozici mistra - máte zkušenosti s vedením a motivací lidí - jste…

Zadáno 21.06.2018
Olomouc
Plný úvazek

Elektrotechnik (1703004)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte střední odborné vzdělání elektrotechnického směru - máte vyhlášku 50/1978 Sb minimálně §5 - orientujete se ve výkresové dokumentaci - jste manuálně zručný …

Zadáno 21.06.2018
Olomouc
Plný úvazek

Dělník ve výrobě - Prostějov a okolí

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AXTONE s.r.o. - výroba válcovaných kroužků a třecích pružin. Náplň práce: • obsluha výrobních strojů a zařízení …

Zadáno 20.06.2018
Olomouc
Plný úvazek

uklízečka s řidičákem Olomouc

Přijmeme mobilního pracovníka na venkovní běžné úklidy (smetí, podlahy, doplňování). Podmínkou je ŘP sk.B – praxe v řízení a znalost města nutná.  Vhodné pro ZTP – možno na zkrácený úvazek. Práce po…

Zadáno 15.06.2018
Olomouc
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Olomouc, Velká Bystřice jen pro OZP,OZZ

- Kontrola a evidence vstupujících osob - Základní administrativa - Občasné krátké pochůzky - převážně noční služby 12hodinové Požadujeme - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné…

Zadáno 14.06.2018
Olomouc

Práce ve strojírenství - Prostějovsko, Olomoucko

Přijmeme: operátory výroby výrobní dělníky montážní dělníky zámečníky svářeče elektromechaniky Přispíváme na stravování, hradíme lékařskou prohlídku. Volejte na tel. 773 447 447.

Zadáno 14.06.2018
Olomouc
Plný úvazek
Nabídka práce Olomouc