Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

Asistent/ka Olomouc - 4hod./denně

Administrativní asistentka, asistent Co vás čeká: - evidence skladového hospodářství Požadujeme: - pečlivost, zodpovědnost, loajálnost - znalost PC, EXEL, WORD - komunikativnost,…

Zadáno 24.05.2019
Olomouc
Částečný úvazek

Administrativní pracovnice Olomouc

Administrativní asistentka, asistent Co vás čeká: -administrativa, skenování, správa smluv, korespondence, telefonování Požadujeme: - pečlivost, zodpovědnost, loajálnost - znalost PC, EXEL, WORD…

Zadáno 03.04.2019
Olomouc
Částečný úvazek

Mechanik - Hranice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o. Společnost je součástí švýcarského koncernu BBC Group, jehož divize BBC Bircher…

Zadáno 21.05.2019
Olomouc
Plný úvazek

Junior IT konzultant dravec, praxe není nezbytná!

Hledáme člověka, který se nebojí nových výzev! Vzdělání, praxe, gender? To pro nás není to nejdůležitější! Musíš být zkrátka obchodník tělem i duší a věřit produktu, který nabízíš! Nabízíme Ti…

Zadáno 21.05.2019
Olomouc

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Olomouc

Kontrolní technik STK a SME

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ELEKTRO-LUMEN, s. r. o., provozovatel STK Hranice - stanice technické a emisní kontroly v Hranicích. Náplň práce: •…

Zadáno 15.05.2019
Olomouc
Plný úvazek

Ostraha - Pivovar Litovel

Máte chuť vyzkoušet co obnáší práce v ostraze a chtěli byste se ještě uplatnit na trhu práce? Jsme tu pro vás: Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR, která hledá pracovníky OSTRAHY.…

Zadáno 24.04.2019
Olomouc
Částečný úvazek

Pivovarský dělník na stáčírně sudů - sezónní práce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pivovar HOLBA, a.s. patří mezi 10 největších pivovarů v ČR, který má 145 letou tradici výroby piva. Náplň práce: •…

Zadáno 14.05.2019
Olomouc
Plný úvazek

Pivovarský dělník ve sklepě - sezónní práce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pivovar HOLBA, a.s. patří mezi 10 největších pivovarů v ČR, který má 145 letou tradici výroby piva. Náplň práce: •…

Zadáno 14.05.2019
Olomouc
Plný úvazek

Operátor zemědělské techniky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Agrovýzkum Rapotín s.r.o. Náplň práce: • obsluha a řízení traktorů, zemědělské techniky a dohled na jejich údržbu …

Zadáno 07.05.2019
Olomouc
Plný úvazek
Nabídka práce Olomouc