Úřad práce Olomouc

Adresa
Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon: 950 141 111
Fax: 950 141 302
E-mail: olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ol.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710


Nabídka práce Olomouc

Provozní elektromontér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost Cidemat Hranice s.r.o. vyrábějící drobné betonové zboží a provádějící služby ve stavebnictví – výroba…

Zadáno 21.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

Pracovník střediska expedice - manipulant, řidič VZV a traktoru

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost Cidemat Hranice s.r.o. vyrábějící drobné betonové zboží a provádějící služby ve stavebnictví – výroba…

Zadáno 21.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

ŘIDIČ MULTIKÁRY Uničov

Náplň práce: * přeprava výrobků a materiálu v rámci areálu * údržba zeleně - nakládka a vykládka Co po vás požadujeme: * vzdělání není rozhodující * praxe výhodou * řidičský průkaz…

Zadáno 21.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU Uničov

Náborový příspěvek až 10 000 Kč Náplň práce: * výroba strojních součástí, ohýbání kulatin, profilových materiálů, plochých tyčí nebo výpalků, * rovnání materiálů, výkovků, výlisků, * ohýbaní…

Zadáno 21.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

Úklid - ČOV Šternberk

BAVÍ VÁS UKLÍZET DOMA A CHTĚLI BY JSTE PŘEDAT SVÉ ZKUŠENOSTI A DOVEDNOSTI DÁL? JSTE INVALIDNÍ DŮCHODCE A NEMŮŽETE SEHNAT PRÁCI? JSME TU PRÁVĚ PRO VÁS!!! BEZPEČNOSTNÍ A ÚKLIDOVÁ SPOLEČNOST…

Zadáno 20.02.2019
Olomouc
Částečný úvazek

Ostraha - Vojenská nemocnice Olomouc

Máte chuť vyzkoušet co obnáší práce v ostraze a chtěli byste se ještě uplatnit na trhu práce? Jsme tu pro vás: Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR, která hledá pracovníky…

Zadáno 20.02.2019
Olomouc

Cestovní konzultant / konzultantka - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Fly United, s.r.o., levné letenky online, nízkonákladové letenky. Kompletní řešení služebních cest do zahraničí. Prodej letenek,…

Zadáno 20.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

Vedoucí výroby kovárny

Náplň práce: vedení cca 50 výrobních pracovníků vedení údržby řízení porad a projektů dodržování výrobních plánů kontrola nad stavem zařízení a jeho renovace, opravy, investice zajištění…

Zadáno 19.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Olomouc
Plný úvazek

Obchodního zástupce - prodej nástrojů na obrábění kovů - Brno, Olomouc a Svitavy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TTI, s.r.o. Brno. Požadujeme: • vzdělání min.: SOU / SŠ • znalosti technologie obrábění kovů •…

Zadáno 14.02.2019
Olomouc
Plný úvazek
Nabídka práce Olomouc