Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • laminování • manipulace s materiálem • základní údržba…

Zadáno 24.11.2017
Rakovník

Skladník - Sádek u Příbrami - třísměnný provoz

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Firma Agor Tech spol. s.r.o., Sádek 1, 261 01 Příbram, zabývající se výrobou plastů a gumy. Požadujeme: •…

Zadáno 24.11.2017
Rakovník
Plný úvazek

Montážní dělník výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NEUMANN, spol. s r.o., specializovaná tuzemská společnost s 25 letou tradicí se zaměřením na výrobu a prodej střešních…

Zadáno 22.11.2017
Rakovník
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Rakovník

Řidič - Praha, Středočeský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na…

Zadáno 20.11.2017
Rakovník
Plný úvazek

KONSTRUKTÉR PAPÍROVÝCH OBALŮ

Náplň práce: • Vývoj a navrhování obalů, POS a POP materiálů • Zpracování grafických návrhů POS a POP • Příprava a kontrola grafických podkladů • Zpracování funkčních vzorků • Testování …

Zadáno 20.11.2017
Rakovník

Autoelektrikář / automechanik - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Rakovník
Plný úvazek

Svářeč - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Rakovník
Plný úvazek

Obráběč kovů - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň…

Zadáno 16.11.2017
Rakovník
Plný úvazek

Automechanik a diagnostik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AUTO PRŮHONICE a. s. - autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. V současné době hledá kolegy pro 3…

Zadáno 16.11.2017
Rakovník
Plný úvazek
Nabídka práce Rakovník