Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme…

Zadáno 21.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Konzultantka / konzultant pro firemní zákazníky a partnery - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta společnost Nikon se sídlem v Praze (www.nikon.cz), která je dceřinou organizací světoznámého japonského výrobce klasických i digitálních fotoaparátů a…

Zadáno 21.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Rakovník

Marketingový specialista / produktový specialista

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy. Náplň práce: • Marketingové…

Zadáno 20.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Technik kvality

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední…

Zadáno 19.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Zástupce mistra ve výrobě

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední…

Zadáno 19.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Skladník, manipulant - Konárovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ARA – továrna na nábytek a.s., zakázková výroba nábytku a interiérových celků. Prodej exotického a tropického dřeva. …

Zadáno 19.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Vedoucí prodeje nových vozů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Louwman Motor Příbram, s.r.o. Náplň práce: - obchodní činnost spojená s prodejem vozidel, vyhledávání nových…

Zadáno 19.09.2017
Rakovník
Plný úvazek

Montážní pracovník elektro

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ASYS IJD, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 Hlavní oblasti specializace: prodej a instalace…

Zadáno 18.09.2017
Rakovník
Plný úvazek
Nabídka práce Rakovník