Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

Automechanik - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • vyučení a praxe…

Zadáno 21.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Karosář - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • svářečský…

Zadáno 21.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Lakýrník - Velké Přítočno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Smažík s.r.o., autorizovaný dealer vozidel Mitsubishi, Fiat, Jeep a Opel. Požadujeme: • vyučení a praxe…

Zadáno 21.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš - největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 20.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Asistent / asistentka zahraniční obchod - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš - největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny…

Zadáno 20.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Účetní - Slaný

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu. Náplň práce…

Zadáno 20.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Módní poradce - asistent / asistentka prodeje luxusní módy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost MAXTARA s.r.o., provozující prodejny s pánskou a dámskou luxusní módou, která je na trhu už 20 let. …

Zadáno 19.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Ekonomicko-personální referentka / asistentka ředitelky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma s aktivitami v regionu střední a východní Evropy se sídlem pro Českou republiku v Praze. Náplň…

Zadáno 19.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Vedoucí realizace staveb - Chrášťany u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: Divize Realizace má za úkol získat zakázku z poptávky od zájemce a…

Zadáno 19.02.2019
Rakovník
Plný úvazek

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Rakovník
Plný úvazek
Nabídka práce Rakovník