Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

Obchodně technický zástupce - interiérové dveře - Praha + Středočeský kraj - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ATEX Planá s.r.o. Náplň práce: • technické poradenství • zaměření zakázek interiérových dveří •…

Zadáno 24.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Referent / referentka zásobování - vhodné pro absolventy a seniory

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Endokrinologický ústav - Národní 8, Praha 1. Náplň práce: • realizace poptávkových řízení • zadávání veřejných zakázek…

Zadáno 22.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Řidič / skladník - Jesenice u Prahy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká firma Parket Atelier s.r.o. zabývající se prodejem podlahovin. Náplň práce: • rozvoz zboží po celé ČR • práce…

Zadáno 22.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Asistent / asistentka marketingu - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: • koordinace tiskových i mediálních reklamních aktivit • správa a dohled…

Zadáno 22.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Vedoucího realizace divize Střechy, Světlíky a Zámečnické práce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lightway s.r.o. Náplň práce: • divize Střechy, Světlíky a Zámečnické práce má za úkol získat zakázku z…

Zadáno 22.05.2019
Rakovník

Servisní technik - Praha 9

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TIESSE PRAHA s.r.o., společnost působí na trhu už 27 let, zastupuje zahraniční dodavatele strojních zařízení pro…

Zadáno 21.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Svářeč CO2 - Chlumec nad Cidlinou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí. Jejich hlavním…

Zadáno 21.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Pomocná síla v kuchyni

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Almed servis s.r.o. dodávající zachlazenou stravu a připravující diety od roku 2002. Náplň práce: • pomocné práce…

Zadáno 20.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Laborant / laborantka - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy. Náplň práce: • práce v…

Zadáno 20.05.2019
Rakovník
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Rakovník
Nabídka práce Rakovník