Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Konstruktér hydraulických prvků

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Systémový inženýr hydraulických obvodů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Technik - servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. …

Zadáno 06.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Servisní technik - montážník

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.…

Zadáno 06.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme…

Zadáno 06.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 05.12.2018
Rakovník
Plný úvazek

Školitel / školitelka kosmetiky s AJ

Profil společnosti: PAYOT PARIS je velká francouzská kosmetická značka. Její kosmetické salóny, SPA, wellness zařízení, parfumerie a hotely s ní pracují již téměř 100 let. Její specialitou je péče o…

Zadáno 19.11.2018
Rakovník
Plný úvazek

Výzkumný a vývojový pracovník v oblasti analytických metod

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Ústav anorganické chemie AVČR se sídlem v Řeži u Prahy - Hlavní zaměření: Základní i aplikovaný výzkum v anorganické chemii a…

Zadáno 04.12.2018
Rakovník
Plný úvazek
Nabídka práce Rakovník