Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Rakovník
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice - Mladá Boleslav - možno i na zkrácený úvazek

Profil společnosti: Zavedená obchodní společnost KUZO Partners, s.r.o., s dlouholetou působností v Mladé Boleslavi, hledá nového kolegu pro posílení týmu. Náplň práce: • osobní a telefonické…

Zadáno 19.07.2018
Rakovník
Plný úvazek

Medicínský reprezentant - Praha a okolí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice. Náplň práce: • zodpovědnost za…

Zadáno 22.06.2018
Rakovník
Plný úvazek

Konzultant / konzultantka - asistent / asistentka prodeje elektra - okres Nymburk

Profil společnosti: Společnost se zabývá prodejem elektroniky. Náplň práce: • poskytování zákaznického servisu a poradenství v oblasti elektro na profesionální úrovni • vizualizace a stylizace…

Zadáno 22.06.2018
Rakovník
Plný úvazek

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • laminování • manipulace s materiálem • základní údržba…

Zadáno 22.06.2018
Rakovník

KOORDINÁTOR MALÉHO SKLADU

Náplň práce: • Fyzicky přijímá, vydává a řádně ukládá materiál • Správa skladu v informačním systému • Připravuje polygrafický materiál pro třísměnnou zakázkovou výrobu • Udržuje odpovídající…

Zadáno 22.06.2018
Rakovník

Montážní pracovník - kuchyně, interiéry - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost navrhující, prodávající a realizující vybavení kuchyní a interiérů - zastoupení německého výrobce, 25 let zkušeností v…

Zadáno 22.06.2018
Rakovník
Plný úvazek

Asistent / asistentka společnosti Alax - office manager

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je interiérová společnost ALAX působící na českém trhu již 25 let - zabývá se zpracováním architektonických návrhů, zařizováním…

Zadáno 19.06.2018
Rakovník
Plný úvazek

Ochodně - technický zástupce v oboru podlahových krytin

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká společnost Gradus spol. s r.o. - v oboru podlahových krytin se pohybuje více než 20 let. Výhradně spolupracuje se…

Zadáno 18.06.2018
Rakovník
Plný úvazek

Key Account Manager - Praha, Středočeský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na trhu v…

Zadáno 18.06.2018
Rakovník
Plný úvazek
Nabídka práce Rakovník