Úřad práce Rakovník

Adresa
nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
E-mail: podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ra.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 14:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 14:00
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 950 157 300 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 950 157310 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 950 157316 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 950 157320 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 950 157318 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 950 157321 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 950 157324 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 950 157327 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 950 157315 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 950 157305 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 950 157312 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 950 157470 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Eva Beštová 950 157331 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 950 157513 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 950157111 podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 950 157313 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710


Nabídka práce Rakovník

Technik - servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z…

Zadáno 21.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

Obchodní referent / referentka – vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Medisco Praha, s.r.o., středně velký distributor zdravotních prostředků a léčiv v ČR s více než 25letou působností na…

Zadáno 21.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

Konstruktér / konstruktérka provoz Sádek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Firma Agor Tech spol. s.r.o., Sádek 1, 261 01 Příbram, zabývající se výrobou plastů a gumy. Požadujeme: • Vzdělání…

Zadáno 21.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PLÁN PLUS, s.r.o. - firma působící jako projekční a inženýrská kancelář v oblasti bytových, občanských a inženýrských…

Zadáno 20.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

PRODUKČNÍ

Co u nás dělá produkční? - organizuje vlastní, popř. dodavatelskou výrobu POS materiálů - komunikuje se zákazníky v ČJ a AJ - spolupracuje s grafiky na vývoji designu a technickém zpracování…

Zadáno 16.02.2018
Rakovník

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

Technik na úseku realizace a údržby zahradních a parkových ploch

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 13.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

Zahradnice - prodavačka v zahradnickém centru

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.hortis.net Náplň práce:…

Zadáno 13.02.2018
Rakovník
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Rakovník
Práce na plný úvazek

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce: • Definování produktů velkoplošného tisku a jejich variant • Nastartování a spravování e-shopu pro B2B prodej • Nastavování procesů fungování internetového prodeje • Plánování a…

Zadáno 09.02.2018
Rakovník
Nabídka práce Rakovník