Úřad práce Semily

Adresa
Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
E-mail: posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna: posta@sm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 950 160 300 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 950 160 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 950 160 310 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 950 160 413 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 950 160 316 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 950 160 321 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 950 160 324 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 950 160 328 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 950 160 315 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 950 160 305 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 950 160 331 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 950 160 505 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 950 160 313 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710


Nabídka práce Semily

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Semily
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Semily

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Semily
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Semily
Plný úvazek

Strojní zámečník – škrabač - Olomouc - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru (zámečník, obráběč kovů) - jste fyzicky zdatný a manuálně zručný - máte zkušenosti se škrabáním - VÝHODOU Budete se…

Zadáno 31.01.2019
Semily
Plný úvazek

Svářeč MAG - 135 (1810003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru - máte certifikát dle EN 287-1, CO2 - umíte provádět RTG/UZ sváry - umíte drážkovat kořen uhlíkovou elektrodou - umíte číst ve výkresové…

Zadáno 31.01.2019
Semily
Plný úvazek

Obsluha strojů – mzda 18.000 – 20.500,- Kč čistého - Prostějov - Ubytování

PŘIJMEME na HPP v Prostějově Obsluhu strojů a zařízení. Práce v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU (1x za 14 dní volné víkendy, krátký a dlouhý týden). V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte…

Zadáno 31.01.2019
Semily
Plný úvazek

Malíř / zedník v Německu - Dresden

Německo – Dresden Najděte si stabilní pracovní místo se SILVERHAND ihned! SILVERHAND je přední pracovní agentura s mezinárodním dosahem. Specializujeme se na zaměstnání odborníků tak pomocných…

Zadáno 24.01.2019
Semily
Plný úvazek

Mistr výroby - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LICON HEAT s.r.o. Náplň práce: • organizace a optimalizace výroby dle zadaných požadavků • spolupráce s dalšími…

Zadáno 22.01.2019
Semily
Plný úvazek

Reklamační technik / kontrolor kvality - správa kvality, ISO dokumentace - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LICON HEAT s.r.o. Náplň práce: • zastupování společnosti v záležitostech systému kvality - vstupní kontrola…

Zadáno 22.01.2019
Semily
Plný úvazek
Nabídka práce Semily