Úřad práce Semily

Adresa
Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
E-mail: posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna: posta@sm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 950 160 300 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 950 160 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 950 160 310 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 950 160 413 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 950 160 316 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 950 160 321 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 950 160 324 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 950 160 328 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 950 160 315 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 950 160 305 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 950 160 331 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 950 160 505 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 950 160 313 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710


Nabídka práce Semily

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Semily
Plný úvazek

Operátor výroby - Denso Liberec

Pro našeho významného klienta DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu. Pracovní náplň: - montážní práce -…

Zadáno 09.10.2017
Semily
Plný úvazek

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.02.2018
Semily
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Semily
Práce na plný úvazek

Autoklempíř – Jablonec nad Nisou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda. Náplň práce: - licování karosérií, oprava a výměna…

Zadáno 08.02.2018
Semily
Plný úvazek

Automechanik – Jablonec nad Nisou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda. Náplň práce: - provádění kvalitních oprav a řešení…

Zadáno 08.02.2018
Semily
Plný úvazek

Prodejce nových vozů - akvizista

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autosalon ASTRA a. s., autorizovaný prodejce vozů škoda. Náplň práce: - prodej vozů a získávání nových klientů …

Zadáno 05.02.2018
Semily
Plný úvazek

NORSKO, PRÁCE NA ROPNÝCH PLOŠINÁCH V SEVERNÍM MOŘI, cca. 160 000 Kč /měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 28.01.2018
Semily

Projektant pozemních staveb - vhodné i pro absolventy - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 23.01.2018
Semily
Plný úvazek

Hlavní inženýr projektu - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 23.01.2018
Semily
Plný úvazek
Nabídka práce Semily