Úřad práce Semily

Adresa
Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
E-mail: posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna: posta@sm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 950 160 300 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 950 160 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 950 160 310 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 950 160 413 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 950 160 316 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 950 160 321 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 950 160 324 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 950 160 328 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 950 160 315 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 950 160 305 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 950 160 331 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 950 160 505 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 950 160 313 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710


Nabídka práce Semily

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Semily

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Semily
Plný úvazek

Obchodník s nemovitostmi

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabývá se zprostředkováním…

Zadáno 20.09.2017
Semily
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 13.09.2017
Semily
Plný úvazek

Vedoucí střediska Česká Lípa

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.09.2017
Semily
Plný úvazek

Provozní hotelu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Harmony Club Hotely, a.s. provozující **** Hotel ve Špindlerově Mlýně s kapacitou cca 200 hostů, celoročním…

Zadáno 01.09.2017
Semily
Plný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Semily
Plný úvazek

Ortopedický protetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Semily
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Severní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Au-Mex s.r.o. přední importér dřevařských materiálů a nátěrových hmot OSMO na českém trhu s již 20 letou…

Zadáno 28.08.2017
Semily
Plný úvazek

Garantované výdělky stavbařů v NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 11.08.2017
Semily
Plný úvazek
Nabídka práce Semily