Úřad práce Semily

Adresa
Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
E-mail: posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna: posta@sm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 950 160 300 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 950 160 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 950 160 310 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 950 160 413 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 950 160 316 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 950 160 321 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 950 160 324 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 950 160 328 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 950 160 315 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 950 160 305 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 950 160 331 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 950 160 505 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 950 160 313 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710


Nabídka práce Semily

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Semily

Vývojový pracovník / pracovnice - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné…

Zadáno 15.05.2019
Semily
Plný úvazek

Technolog ve výrobě - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné…

Zadáno 15.05.2019
Semily
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Chcete udělat změnu ve společnosti a přidat se k velké propojené mezinárodní komunitě? Jako IQOS partner se budete věnovat dospělým kuřákům ve svém okolí a zjišťovat, jak jim a lidem kolem bude…

Zadáno 10.05.2019
Semily
Práce na ŽL

Hlavní inženýr projektu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 02.05.2019
Semily
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce:…

Zadáno 02.05.2019
Semily
Plný úvazek

Obchodní manažer / manažerka - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní české společnost Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec - zabývající se výrobou produktů pro…

Zadáno 30.04.2019
Semily
Plný úvazek

Vývojář, PHP programátor, správce webových aplikací

[Co Vás čeká?] Práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, přátelský kolektiv a zcela individuální pracovní doba odkudkoliv na světě. ... [Co budete dělat?]…

Zadáno 27.04.2019
Semily

Švadlena

Hledáme švadlenu pro výrobu dětského a dámského oblečení pro rodinnou firmu, práce z domu. Dlouhodobá spolupráce a dobré platové podmínky zajištěny

Zadáno 20.04.2019
Semily

Online marketing!!! uspesny uz 12 let!!

Dobrý den, nabízím práci ověřenou americkou firmou. Je to na Vás, kde chcete pracovat. Důležité je, jestli máte přístup k internetu. Tato firma prodává kosmetiku a suplementy (doplňky stravy) ,….…

Zadáno 05.04.2019
Semily
Nabídka práce Semily