Úřad práce Semily

Adresa
Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
E-mail: posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna: posta@sm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 950 160 300 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 950 160 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 950 160 310 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 950 160 413 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 950 160 316 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 950 160 321 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 950 160 324 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 950 160 328 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 950 160 315 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 950 160 305 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 950 160 331 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 950 160 505 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 950 160 313 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710


Nabídka práce Semily

Řidič sk. C + E – Liberec / České Budějovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JAMBOR s.r.o. Náplň práce: • řidič sk. C+E pro soupravu na pravidelné linky s návratem jedné linky do…

Zadáno 21.11.2017
Semily
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Semily

Technik přípravy a realizace zakázek TZB

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dodavatel vzduchotechniky, klimatizace a čistých prostorů. Náplň práce: • zpracování nabídek • příprava zakázky …

Zadáno 08.11.2017
Semily
Plný úvazek

Hlavní inženýr projektu - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 08.11.2017
Semily
Plný úvazek

Projektant pozemních staveb - Turnov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o. Náplň práce: …

Zadáno 08.11.2017
Semily
Plný úvazek

Vedoucí střediska Česká Lípa

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 07.11.2017
Semily
Plný úvazek

Brigáda na jarním táboře

Jarní dětský příměstský tábor v Praze 4 v termínech 5.-10. února a 11.-16. února 2018 hledá oddílové vedoucí, kteří dokážou pobavit děti i dospělé. Pokud vás baví práce s dětmi, a nějaká ta koruna…

Zadáno 04.11.2017
Semily

Provozní hotelu /manažer hotelu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Harmony Club Hotely, a.s. větší **** luxusní wellness hotel v centru Krkonoš, zavedený, stálá klientela,…

Zadáno 01.11.2017
Semily
Plný úvazek

Asistent / asistentka marketingového oddělení

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Federal Cars – autorizovaný prodejce vozů Volvo a Peugeot. Náplň práce: Jsi absolvent a hledáš startovací…

Zadáno 01.11.2017
Semily
Plný úvazek

Pokladní/prodavač(-ka) Tesco Rokytnice

Pokladní/prodavač (-ka) ve společnosti Tesco - Rokytnice n.J. Hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance na brigádu i hlavní pracovní poměr. Jedná se o práci na ranní a odpolední, nebo noční směny.…

Zadáno 12.10.2017
Semily
Nabídka práce Semily