Úřad práce Semily

Adresa
Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
E-mail: posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna: posta@sm.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 950 160 300 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 950 160 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 950 160 310 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 950 160 413 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 950 160 316 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 950 160 321 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 950 160 320 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 950 160 324 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 950 160 328 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 950 160 315 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 950 160 305 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 950 160 312 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 950 160 331 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 950 160 505 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 950 160 313 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710


Nabídka práce Semily

Pomocný kuchař / kuchařka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace Restaurace Replay to El Paso. Požadujeme: • praxi v gastronomickém provozu Nabízíme: • práci na HPP •…

Zadáno 13.12.2018
Semily
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Semily
Plný úvazek

Řidič dodávky / skladník - Liberec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je úspěšná a stabilní firma společnost KASRO spol. s r.o. - zajišťující prodej a servis kancelářské a výpočetní techniky od roku 199…

Zadáno 05.12.2018
Semily
Plný úvazek

Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje…

Zadáno 27.11.2018
Semily
Plný úvazek

Externí Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro e-shopy Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun. Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim…

Zadáno 08.10.2018
Semily

Manageer

JM UNION s.r.o. GoRenta Příjmeme obchodníky na pozici manager po celé ČR. Práce na ŽL. Nejedná se o MLM. Požadujeme: učit se nové věci, práce na PC, flexibilitu. Nabízíme: Vedení zkušenými…

Zadáno 19.09.2018
Semily
Práce na ŽL

Přivýdělek s bylinkami, přes net.

Příležitost pracovat z domova s využitím PC. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Očekáváme kladný vztah k alternativní medicíně a zdravému životnímu stylu. …

Zadáno 08.08.2018
Semily

Podnikání, zdravý životní styl-bylinky.

Podnikání z domova, alternativní medicína. Oblast alternativní medicíny, prevence a podpora zdraví, bylinky a kosmetika ČESKÉ FIRMY ZCELA BEZ CHEMIE, PARABENŮ A SILIKONŮ, certifikáty HACCP,…

Zadáno 08.08.2018
Semily

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 24.04.2018
Semily

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Semily
Nabídka práce Semily