Úřad práce Tábor

Adresa
Husovo nám. 2938
390 02 Tábor

IČ:  00512451
DIČ:  CZ00512451

Telefon: 950 165 111
Fax: 950 165 302
E-mail: tabor@ta.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ta.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze podávání žádostí


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Kaczor, Ph.D. 950 165 300 Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Marcollová 950 165 301 Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Lenka Tkáčová 950 165 202 Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Podpora a evidence Věra Růžičková 950 165 231 Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. Lenka Podráská 950 165 154 Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Poradenství Ing. Zdeňka Horová 950 165 151 Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz
Volná pracovní místa Alena Křemenová 950 165 173 Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
ESF Ing. Iveta Kolářová 950 165 152 Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslava Humhalová 950 165 170 Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vladimír Hort 950 165 203 Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ekonomie JUDr. Zdeněk Jára 950 165 201 Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Petra Psotová 950 165 156 Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika Jaroslav Alexa 950 165 205 Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Dagmar Kulvaitová 950 165 171 Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Zdeňka Doležalová 950 165 520 Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jiřina Berná 950 165 523 Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-7322301 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-7322301 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-7322301 / 0710
Příjmový účet 19-7322301 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-7322301 / 0710


Nabídka práce Tábor

Řidič sk. C + E – Liberec / České Budějovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JAMBOR s.r.o. Náplň práce: • řidič sk. C+E pro soupravu na pravidelné linky s návratem jedné linky do…

Zadáno 21.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Tábor

Obchodní zástupce / poradce pro hygienu - Jihočeský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na…

Zadáno 13.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce - kraj Jihočeský a část kraje Západočeského

Profil společnosti: TOMIL s.r.o. – český výrobce drogerie a kosmetiky značek AIR MENLINE, DR.DEVIL, MITIA, WANSOU ad., dynamicky se rozvíjející a úspěšná firma hledá kolegu na pozici OBCHODNÍ…

Zadáno 06.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Obsluha dřevoobráběcího CNC

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Frisch Holz – Systembau s.r.o. - výrobce schodišť a dřevostaveb. Požadujeme: • znalost práce na PC •…

Zadáno 03.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Konstruktér - zpracování výrobní dokumentace pro výrobu schodišť

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Frisch Holz – Systembau s.r.o. - výrobce schodišť a dřevostaveb. Náplň práce: • zpracování výrobních…

Zadáno 03.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Programátor pro CNC

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Frisch Holz – Systembau s.r.o. - výrobce schodišť a dřevostaveb. Náplň práce: • příprava programů pro…

Zadáno 03.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Řidič sk. B - Veselí nad Lužnicí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Frisch Holz – Systembau s.r.o. - výrobce schodišť a dřevostaveb. Náhled pozice: • rozvoz výrobků pro…

Zadáno 03.11.2017
Tábor
Plný úvazek

Operátor linky na výrobu lepených vazníků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Frisch Holz – Systembau s.r.o. - výrobce schodišť a dřevostaveb. Náplň práce: • obsluha linky na lepení…

Zadáno 03.11.2017
Tábor
Plný úvazek

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL A LZE VYDĚLAT ČTVER-NÁSOBEK BĚŽNÉHO ČESKÉHO PLATU:

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 05.10.2017
Tábor
Nabídka práce Tábor