Úřad práce Tábor

Adresa
Husovo nám. 2938
390 02 Tábor

IČ:  00512451
DIČ:  CZ00512451

Telefon: 950 165 111
Fax: 950 165 302
E-mail: tabor@ta.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ta.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze podávání žádostí


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Kaczor, Ph.D. 950 165 300 Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Marcollová 950 165 301 Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Lenka Tkáčová 950 165 202 Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Podpora a evidence Věra Růžičková 950 165 231 Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. Lenka Podráská 950 165 154 Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Poradenství Ing. Zdeňka Horová 950 165 151 Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz
Volná pracovní místa Alena Křemenová 950 165 173 Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
ESF Ing. Iveta Kolářová 950 165 152 Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslava Humhalová 950 165 170 Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vladimír Hort 950 165 203 Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ekonomie JUDr. Zdeněk Jára 950 165 201 Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Petra Psotová 950 165 156 Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika Jaroslav Alexa 950 165 205 Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Dagmar Kulvaitová 950 165 171 Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Zdeňka Doležalová 950 165 520 Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jiřina Berná 950 165 523 Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-7322301 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-7322301 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-7322301 / 0710
Příjmový účet 19-7322301 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-7322301 / 0710


Nabídka práce Tábor

Warehouse manager - Planá nad Lužnicí

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. -poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice je přítomna…

Zadáno 11.12.2018
Tábor
Plný úvazek

Logistik - Planá nad Lužnicí

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. -poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice je přítomna…

Zadáno 11.12.2018
Tábor
Plný úvazek

Autoelektrikář - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 07.12.2018
Tábor
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Tábor
Plný úvazek

Regionální obchodní zástupce / prodejce - beton

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ČR Beton Bohemia spol. s r.o. - významný dodavatel betonových směsí v oblasti jižních Čech. Více informací na www…

Zadáno 06.12.2018
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 05.12.2018
Tábor
Plný úvazek

Operátor lisovacích automatů - Kaplice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GMA Stanztechnik Kaplice spol. s r.o. - zaměřuje se na výrobu lisovaných a přesně stříhaných dílců pro automobilový…

Zadáno 29.11.2018
Tábor
Plný úvazek

Operátor CNC brusky - Kaplice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GMA Stanztechnik Kaplice spol. s r.o. - zaměřuje se na výrobu lisovaných a přesně stříhaných dílců pro automobilový…

Zadáno 29.11.2018
Tábor
Plný úvazek

Projektový manažer / manažerka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma Agor Tech spol. s r.o., Sádek 1, 261 01 Příbram, zabývající se výrobou plastů a gumy. Náplň práce: • vedení…

Zadáno 26.11.2018
Tábor
Plný úvazek

Prodavač / skladník - Písek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je J.E.N. Components s.r.o., rodinná firma zabývající se zpracováním a prodejem komponentů pro výrobu nábytku pro oblast…

Zadáno 22.11.2018
Tábor
Plný úvazek
Nabídka práce Tábor