Úřad práce Tábor

Adresa
Husovo nám. 2938
390 02 Tábor

IČ:  00512451
DIČ:  CZ00512451

Telefon: 950 165 111
Fax: 950 165 302
E-mail: tabor@ta.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ta.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze podávání žádostí


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Kaczor, Ph.D. 950 165 300 Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Marcollová 950 165 301 Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Lenka Tkáčová 950 165 202 Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Podpora a evidence Věra Růžičková 950 165 231 Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. Lenka Podráská 950 165 154 Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Poradenství Ing. Zdeňka Horová 950 165 151 Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz
Volná pracovní místa Alena Křemenová 950 165 173 Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
ESF Ing. Iveta Kolářová 950 165 152 Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslava Humhalová 950 165 170 Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vladimír Hort 950 165 203 Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ekonomie JUDr. Zdeněk Jára 950 165 201 Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Petra Psotová 950 165 156 Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika Jaroslav Alexa 950 165 205 Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Dagmar Kulvaitová 950 165 171 Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Zdeňka Doležalová 950 165 520 Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jiřina Berná 950 165 523 Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-7322301 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-7322301 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-7322301 / 0710
Příjmový účet 19-7322301 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-7322301 / 0710


Nabídka práce Tábor

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Tábor

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Tábor
Plný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Tábor
Plný úvazek

Ortopedický protetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Jižní Čechy, Západní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Au-Mex s.r.o. přední importér dřevařských materiálů a nátěrových hmot OSMO na českém trhu s již 20 letou…

Zadáno 22.08.2017
Tábor
Plný úvazek

Garantované výdělky stavbařů v NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 11.08.2017
Tábor
Plný úvazek

ITÁLIE, SKLIZEŇ JABLEK

Výdělky cca. 1.800,- € = cca. 50.000,- Kč/ měs. netto. (orientačně, statistický průměr, úkolová mzda, nebo příplatky za výkon).* Ubytování a stravu zajišťují farmáři (přímo na farmě, nebo v…

Zadáno 07.08.2017
Tábor
Práce na částečný úvazek

Operátory výroby

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Tábor
Plný úvazek

Skladníky s VZV

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Tábor
Plný úvazek

Obráběč kovů

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Tábor
Plný úvazek
Nabídka práce Tábor