Úřad práce Tábor

Adresa
Husovo nám. 2938
390 02 Tábor

IČ:  00512451
DIČ:  CZ00512451

Telefon: 950 165 111
Fax: 950 165 302
E-mail: tabor@ta.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ta.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze podávání žádostí


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Kaczor, Ph.D. 950 165 300 Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Marcollová 950 165 301 Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Lenka Tkáčová 950 165 202 Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Podpora a evidence Věra Růžičková 950 165 231 Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. Lenka Podráská 950 165 154 Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Poradenství Ing. Zdeňka Horová 950 165 151 Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz
Volná pracovní místa Alena Křemenová 950 165 173 Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
ESF Ing. Iveta Kolářová 950 165 152 Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslava Humhalová 950 165 170 Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vladimír Hort 950 165 203 Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ekonomie JUDr. Zdeněk Jára 950 165 201 Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Petra Psotová 950 165 156 Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika Jaroslav Alexa 950 165 205 Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Dagmar Kulvaitová 950 165 171 Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Zdeňka Doležalová 950 165 520 Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jiřina Berná 950 165 523 Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-7322301 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-7322301 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-7322301 / 0710
Příjmový účet 19-7322301 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-7322301 / 0710


Nabídka práce Tábor

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Tábor
Plný úvazek

Asistent / asistentka obchodního oddělení / obchodní zástupce

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Agentura MN - úspěšná reklamní agentura, která se od svého založení v roce 1991 věnuje 3D reklamě a souvisejícím…

Zadáno 21.06.2018
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce firmy Metabo

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Metabo s.r.o. - společnost je od roku 1999 rodinnou firmou střední velikosti se sídlem ve vlastním objektu v Brandýse nad Labem.…

Zadáno 19.06.2018
Tábor
Plný úvazek

Dělník - svařování a montáž hydroizolačních fólií

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BIPLAST s.r.o. - zaměřuje se na plastovou výrobu z termoplastických hmot a montáž hydroizolačních folií na stavbách. …

Zadáno 12.06.2018
Tábor
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 24.04.2018
Tábor

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Tábor

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY, I S UBYTOVÁNÍM

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 52.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 29.03.2018
Tábor

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Tábor
Práce na plný úvazek

NORSKO, PRÁCE NA ROPNÝCH PLOŠINÁCH V SEVERNÍM MOŘI, cca. 160 000 Kč /měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 28.01.2018
Tábor

Obchodní zástupce pro ZŠ a MŠ

Chcete si organizovat svůj čas sami a přitom být velmi slušně odměněni za svou aktivitu? Nemáte předchozí zkušenosti nebo je naopak chcete pořádně zúročit? Hledáte smysluplnou a zajímavou profesi?…

Zadáno 10.01.2018
Tábor
Práce na ŽL
Nabídka práce Tábor