Úřad práce Tábor

Adresa
Husovo nám. 2938
390 02 Tábor

IČ:  00512451
DIČ:  CZ00512451

Telefon: 950 165 111
Fax: 950 165 302
E-mail: tabor@ta.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@ta.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 pouze podávání žádostí


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Kaczor, Ph.D. 950 165 300 Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Marcollová 950 165 301 Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Lenka Tkáčová 950 165 202 Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Podpora a evidence Věra Růžičková 950 165 231 Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. Lenka Podráská 950 165 154 Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Poradenství Ing. Zdeňka Horová 950 165 151 Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz
Volná pracovní místa Alena Křemenová 950 165 173 Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
ESF Ing. Iveta Kolářová 950 165 152 Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslava Humhalová 950 165 170 Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vladimír Hort 950 165 203 Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ekonomie JUDr. Zdeněk Jára 950 165 201 Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Petra Psotová 950 165 156 Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika Jaroslav Alexa 950 165 205 Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Dagmar Kulvaitová 950 165 171 Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Zdeňka Doležalová 950 165 520 Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jiřina Berná 950 165 523 Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-7322301 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-7322301 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-7322301 / 0710
Příjmový účet 19-7322301 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-7322301 / 0710


Nabídka práce Tábor

Administrativní pracovník / pracovnice s technickým zaměřením - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ATEX Planá s.r.o. Náplň práce: • vystavování objednávek a faktur • tvorba cenových nabídek •…

Zadáno 24.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Obchodně technický zástupce - fasádní okna - Tábor a okolí - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ATEX Planá s.r.o. Náplň práce: • technické poradenství a prodej koncovým zákazníkům • zaměření zakázek…

Zadáno 24.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Obchodně technický zástupce - Planá nad Lužnicí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Hydac spol. s r.o., mezinárodní firma zabývající se projekcí, výrobou a prodejem fluidních zařízení. Náplň práce: …

Zadáno 23.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Technik podpory prodeje - Planá nad Lužnicí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Hydac spol. s r.o., mezinárodní firma zabývající se projekcí, výrobou a prodejem fluidních zařízení. Náplň práce: …

Zadáno 23.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Junior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • péče o vystavení zboží v supermarketech a hypermarketech ve svěřeném…

Zadáno 13.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Tábor

Operátor / operátorka výroby - Horažďovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LYCKEBY AMYLEX, a. s. Náplň práce: • provádí údržbové práce výrobních zařízení • kontroluje kvalitu…

Zadáno 16.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Zámečník - provoz výroby modifikovaných škrobů - Horažďovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LYCKEBY AMYLEX, a. s. Náplň práce: • provádí obsluhu, opravy a údržbu výrobního zařízení • odpovídá za…

Zadáno 16.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Elektrikář - Horažďovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LYCKEBY AMYLEX, a. s. Náplň práce: • provádí elektroúdržbu výrobních zařízení a vnějších sítí v rámci…

Zadáno 16.05.2019
Tábor
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Senior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o. Náplň práce: • vyhledávání nových zákazníků • prezentace zboží (cukrovinky,…

Zadáno 13.05.2019
Tábor
Plný úvazek
Nabídka práce Tábor