Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

Lehká práce ve výrobě - Prostějov - UBYTOVÁNÍ

- lehká manuální práce - třísměnný provoz - hradíme lékařskou prohlídku (nástup IHNED po ní) - možnost příspěvku na ubytování - svoz do práce a zpět z Přerova a po Prostějově zdarma Mzda: 20-2…

Zadáno 15.02.2019
Tachov
Plný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Tachov

Operator produkcji 24-27.000 CZK - Zakwaterowanie nieodpłat.

Operator produkcji 24-27.000 CZK/miesięcznie Zatrudnienie od zaraz! Oferujemy: • Pracę na umowę o pracę na pełny etat. • Długotrwałą współpracę. • Miesięczną pensję około 24-27.000 CZK…

Zadáno 13.02.2019
Tachov
Plný úvazek

Balič/ Balička - Bor u Tachova

Balič/ balička Místo výkonu práce: Bor u Tachova - Nová Hospoda Nabízíme: o práci na hlavní pracovní poměr o dlouhodobou spolupráci o měsíční mzdu až 25.000 Kč/měsíc o možnost týdenních…

Zadáno 12.02.2019
Tachov
Práce na plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Tachov
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - Bor u Tachova 29.000 Kč/měs.

Operátor výroby Bor u Tachova až 29.000 Kč/měs. Nástup: IHNED Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - dlouhodobou spolupráci - měsíční mzdu až 29.000 Kč/měsíc - stravování ZDARMA …

Zadáno 04.02.2019
Tachov
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Tachov
Plný úvazek

Strojní zámečník – škrabač - Olomouc - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru (zámečník, obráběč kovů) - jste fyzicky zdatný a manuálně zručný - máte zkušenosti se škrabáním - VÝHODOU Budete se…

Zadáno 31.01.2019
Tachov
Plný úvazek

Svářeč MAG - 135 (1810003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru - máte certifikát dle EN 287-1, CO2 - umíte provádět RTG/UZ sváry - umíte drážkovat kořen uhlíkovou elektrodou - umíte číst ve výkresové…

Zadáno 31.01.2019
Tachov
Plný úvazek

Obsluha strojů – mzda 18.000 – 20.500,- Kč čistého - Prostějov - Ubytování

PŘIJMEME na HPP v Prostějově Obsluhu strojů a zařízení. Práce v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU (1x za 14 dní volné víkendy, krátký a dlouhý týden). V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte…

Zadáno 31.01.2019
Tachov
Plný úvazek
Nabídka práce Tachov