Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Tachov
Plný úvazek

Asistent / asistentka obchodního oddělení - Sušice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Úspěšná nadnárodní firma s dlouholetou tradicí se sídlem v Sušici. Vyrábíme značkové potraviny jako je kečup, tatarská…

Zadáno 28.11.2018
Tachov
Plný úvazek

Tester / programátor výdejních automatů - pozice vhodná i pro absolventy VŠ

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SIELAFF Bohemia s.r.o. - dceřiná firma německého výrobce prodejních automatů s více než stoletou tradicí výroby. V…

Zadáno 28.11.2018
Tachov
Plný úvazek

Asistent / asistentka obchodního oddělení / recepční - Plzeň

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je CHEIRÓN, a. s. - česká společnost působící na trhu od roku 1994 a poskytuje služby a odborné poradenství v oblasti…

Zadáno 26.11.2018
Tachov
Plný úvazek

Operátor výroby / skladník s VZV

BOR U TACHOVA - 120 - 130,-Kč čistého / hodina - Operátor výroby / skladník s VZV - Bor u Tachova - Bonusy až 5000,-Kč + prémie - Příspěvek na bydlení 3000,-Kč - Týdenní zálohy / Bezúročné…

Zadáno 29.10.2018
Tachov

Operátor výroby / skladník s VZV - Bor u Tachova

BOR U TACHOVA - 120 - 130,-Kč čistého / hodina - Operátor výroby / skladník s VZV - Bor u Tachova - Bonusy až 5000,-Kč + prémie - Příspěvek na bydlení 3000,-Kč - Týdenní zálohy / Bezúročné půjčky…

Zadáno 23.10.2018
Tachov

Operátor výroby / skladník s VZV - Bor u Tachova

BOR U TACHOVA - 120 - 130,-Kč čistého / hodina - Operátor výroby / skladník s VZV - Bor u Tachova - Bonusy až 5000,-Kč + prémie - Příspěvek na bydlení 3000,-Kč - Týdenní zálohy / Bezúročné půjčky…

Zadáno 18.10.2018
Tachov
Plný úvazek

Externí Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro e-shopy Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun. Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim…

Zadáno 08.10.2018
Tachov

Obchodní zástupce pro Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj

sme švédský výrobce průmyslových čerpadel. Zajistíme návrh, výrobu, dodávku, záruční a pozáruční servis. Výhradně dodáváme čerpadla Aturia, Johnson Pump, Novarotors, Arbo, CP Pumpen. Vyrábíme…

Zadáno 20.09.2018
Tachov
Plný úvazek

Manageer

JM UNION s.r.o. GoRenta Příjmeme obchodníky na pozici manager po celé ČR. Práce na ŽL. Nejedná se o MLM. Požadujeme: učit se nové věci, práce na PC, flexibilitu. Nabízíme: Vedení zkušenými…

Zadáno 19.09.2018
Tachov
Práce na ŽL
Nabídka práce Tachov