Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

kUCHAŘ/KA

Hledáme vyučeného kuchaře / kuchařku s praxí zaměřeného na českou poctivou kuchyni. Systém práce - krátký / dlouhý týden, odměna stálý plat 25000 + odměny z tržeb, příplatky za víkendy, svátky,…

Zadáno 22.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Masér/ka

Pro Pravé pivní lázně rodinného pivovaru Chodovar hledáme maséra / masérku na trvalý pracovní poměr, popř. brigádu, částečný pracovní poměr. Nástup možný od 1.3.2018. Požadujeme vstřícný přístup ke…

Zadáno 22.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Snadn práce pro starší ženy

******PONUKA PRÁCE****** Hledáme nové posily-ŽENY na snadnú prácu v Tachove (ČR) Náplní práce je: osazování desek plošných spojů, letování, kompletace elektronických zařízení. Práce je vhodná i pro…

Zadáno 22.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Regionální vedoucí prodeje s NJ

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímá vedoucí pozici na…

Zadáno 21.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Slévárenský dělník - slévač, jádrař, brusič odlitků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. se sídlem v Krásné u Aše, okres Cheb. Vyrábí a dodává odlitky z hliníkových slitin (vlastní…

Zadáno 19.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Aplikační technik pro řídící techniku a automatizaci

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R, významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jedna z největších a nejúspěšnějších společností v…

Zadáno 15.02.2018
Tachov
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro oblast Západní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 14.02.2018
Tachov
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Tachov
Práce na plný úvazek

Junior projektový manažer - Plzeň

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je BARTON STUDIO s. r. o. Náplň práce: • Budete volat s klienty i externími kolegy • Zkusíte si, jaké to je dohlížet…

Zadáno 30.01.2018
Tachov
Nabídka práce Tachov