Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Tachov

Operátor / operátorka výroby - Horažďovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LYCKEBY AMYLEX, a. s. Náplň práce: • provádí údržbové práce výrobních zařízení • kontroluje kvalitu…

Zadáno 16.05.2019
Tachov
Plný úvazek

Zámečník - provoz výroby modifikovaných škrobů - Horažďovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LYCKEBY AMYLEX, a. s. Náplň práce: • provádí obsluhu, opravy a údržbu výrobního zařízení • odpovídá za…

Zadáno 16.05.2019
Tachov
Plný úvazek

Elektrikář - Horažďovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LYCKEBY AMYLEX, a. s. Náplň práce: • provádí elektroúdržbu výrobních zařízení a vnějších sítí v rámci…

Zadáno 16.05.2019
Tachov
Plný úvazek

Vývojář, PHP programátor, správce webových aplikací

[Co Vás čeká?] Práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, přátelský kolektiv a zcela individuální pracovní doba odkudkoliv na světě. ... [Co budete dělat?]…

Zadáno 27.04.2019
Tachov

Traktorista/ošetřovatel skotu

Ekofarma o výměře 800 ha (cca 350 ks skotu) poblíž Boru u Tachova přijme zkušeného zaměstnance, schopného obsluhovat traktor, lis a jiné zemědělské stroje a pečovat o dobytek. Nabízíme ubytování ve…

Zadáno 09.04.2019
Tachov
Plný úvazek

Online marketing!!! uspesny uz 12 let!!

Dobrý den, nabízím práci ověřenou americkou firmou. Je to na Vás, kde chcete pracovat. Důležité je, jestli máte přístup k internetu. Tato firma prodává kosmetiku a suplementy (doplňky stravy) ,….…

Zadáno 05.04.2019
Tachov

Bonus první tři měsíce po 500 EUR

Pro všechny sympatické, komunikativní a seriózní dívky je připraven bonus na první tři měsíce po 500 EUR. Pokud si chceš zlepšit svou finanční situaci, čti dál. Práce v nočním podniku v příjemném…

Zadáno 02.03.2019
Tachov

Skladník - řidič retraku 32.000 Kč/měs.

Skladník - řidič retraku 32.000 Kč/měs. Pro našeho významného klienta, hledáme pracovníka na pozici Skladník/řidič retraku. Místo výkonu práce: Bor u Tachova Nabízíme: - Práce na HPP - Mzda až 3…

Zadáno 28.02.2019
Tachov
Plný úvazek

Nástupní bonus až 1500 EUR

Nástupní bonus první tři měsíce po 500 EUR můžeš mít i ty. Noční podnik v Žilině hledá sympatické, seriózní a komunikativní dívky. Kromě bonusu zajímavé finanční ohodnocení, výplata denně, přátelský…

Zadáno 27.02.2019
Tachov
Nabídka práce Tachov