Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Tachov

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Tachov
Plný úvazek

Pohodová práca v sklade s elektronikou - ČR

Pre nášho klienta v Boru u Tachova (Česká republika), hľadáme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.). Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj…

Zadáno 18.09.2017
Tachov
Plný úvazek

Práca v sklade s elektronikou

Pre nášho klienta v Boru u Tachova (Česká republika), hľadáme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.). Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj…

Zadáno 14.09.2017
Tachov
Plný úvazek

Slévárenský dělník – slévač, jádrař, brusič odlitků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. se sídlem v Krásné u Aše, okres Cheb. Vyrábí a dodává odlitky z hliníkových slitin (vlastní…

Zadáno 11.09.2017
Tachov
Plný úvazek

Operátor skladu, řidič retraku až 160 Kč/hod.

Nástup: Ihned Pracoviště: Nová Hospoda (Bor u Tachova) Nabízíme: - Práce na DPČ (od 1.10. možnost přejít na HPP) - Mzda: 130 – 160 Kč/hod. + příplatky - Stravenky - Možnost týdenních záloh - …

Zadáno 20.07.2017
Tachov

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Tachov
Plný úvazek

Ortopedický protetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Tachov
Plný úvazek

Mechanik zasklívací dílny – výměna autoskel

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AG EXPERTS s.r.o., dceřiná společnost firmy AGC Automotive Czech, jednoho z nejvýznamnějších výrobců automobilových…

Zadáno 23.08.2017
Tachov
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Jižní Čechy, Západní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Au-Mex s.r.o. přední importér dřevařských materiálů a nátěrových hmot OSMO na českém trhu s již 20 letou…

Zadáno 22.08.2017
Tachov
Plný úvazek
Nabídka práce Tachov