Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Tachov
Plný úvazek

Slévárenský dělník - slévač, jádrař, brusič odlitků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. se sídlem v Krásné u Aše, okres Cheb. Vyrábí a dodává odlitky z hliníkových slitin (vlastní…

Zadáno 19.06.2018
Tachov
Plný úvazek

Asistent / asistentka jednatele - Luženice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je menší rodinná firma ATD Elektronik s.r.o., která je na trhu již 24let. Náplň práce: • administrativní podpora…

Zadáno 15.06.2018
Tachov
Plný úvazek

Elektromontér pro výrobu rozvaděčů nízkého napětí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost INTERSOFT-Automation, s.r.o. již 25 let se úspěšně zabývá projekcí a výrobou elektrických rozvaděčů a…

Zadáno 08.06.2018
Tachov
Plný úvazek

Projektový manažer - výroba rozvaděčů - vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost INTERSOFT-Automation, s.r.o. již 25 let se úspěšně zabývá projekcí a výrobou elektrických rozvaděčů a…

Zadáno 08.06.2018
Tachov
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 24.04.2018
Tachov

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Tachov

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY, I S UBYTOVÁNÍM

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 52.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 29.03.2018
Tachov

Balič/ balička

Místo výkonu práce: Bor u Tachova, Nová Hospoda, CT Park Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - dlouhodobou spolupráci - měsíční mzdu až 25.000 Kč/měsíc - možnost týdenních záloh -…

Zadáno 05.03.2018
Tachov
Plný úvazek

kUCHAŘ/KA

Hledáme vyučeného kuchaře / kuchařku s praxí zaměřeného na českou poctivou kuchyni. Systém práce - krátký / dlouhý týden, odměna stálý plat 25000 + odměny z tržeb, příplatky za víkendy, svátky,…

Zadáno 22.02.2018
Tachov
Plný úvazek
Nabídka práce Tachov