Úřad práce Tachov

Adresa
tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon: 950 166 301
Fax: 950 166 302
E-mail: posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@tc.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00
Úterý 07:00- 15:30
Středa 07:00- 17:00
Čtvrtek 07:00- 15:30
Pátek 07:00- 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 950 166 300 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 950 166 332 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Věra Burešová 950 166 341 Vera.Buresova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 950 166 316 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 950 166 320 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 950 166 321 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 950 166 324 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 950 166 327 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 950 166 315 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 950 166 322 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 950 166 312 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. František Zabadal 950 166 331 Frantisek.Zabadal@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Trefilíková 950 166 507 Vera.Trefilikova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická
eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 950 166 313 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710


Nabídka práce Tachov

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Tachov

Recepční hotelu

Pro rodinný hotel U Sládka v Chodové Plané hledáme zaměstnance na pozici denní recepční. Náplň práce: příjem a evidence rezervací, příjem hostů, vedení hotelových účtů, inkaso hosta, příjem…

Zadáno 21.11.2017
Tachov
Plný úvazek

Skladový operátor s elektrem

Pro našeho klienta v Boru u Tachova (ČR) hledáme pracovníky Na pozici skladník v sklade s elektrotechnikou. (pc,tiskárne,tablety…) Náplni práci je třídení, balení, skladovaní a expedice produktov. -…

Zadáno 06.11.2017
Tachov
Plný úvazek

Slévárenský dělník – slévač, jádrař, brusič odlitků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. se sídlem v Krásné u Aše, okres Cheb. Vyrábí a dodává odlitky z hliníkových slitin (vlastní…

Zadáno 13.11.2017
Tachov
Plný úvazek

Produktový manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BOXED, s.r.o. přední dodavatel komplexních ICT řešení pro školy. Dlouhodobě se specializuje na pomoc školám…

Zadáno 07.11.2017
Tachov
Plný úvazek

Truhlář - technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dlouholetý výrobce dřevěných stavebních prvků. Zaměřuje se zejména na euro, historická a špaletová okna a dveře. …

Zadáno 01.11.2017
Tachov
Plný úvazek

Technik tepelného hospodářství

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Domažlická správa nemovitostí s.r.o., společnost zabývající se správou nemovitostí, výrobou tepla, vedení účetnictví. …

Zadáno 01.11.2017
Tachov
Plný úvazek

Konzultant informačního systému Helios Orange

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DataExpert s.r.o. působící na trhu od roku 2006. V současné době je jedním z významných partnerů (Silver Partner)…

Zadáno 25.10.2017
Tachov
Plný úvazek

WRAP eu, s.r.o.

Pre nášho klienta v Boru u Tachova (Česká republika), hľadáme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.). Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj…

Zadáno 19.10.2017
Tachov
Plný úvazek

Práca v sklade s elektronikou

Prijmeme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.). Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj páry, pre všetkých, ktorí radi pracujú v kolektíve …

Zadáno 13.10.2017
Tachov
Nabídka práce Tachov