Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Servisní technik vysokozdvižných vozíků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost UHS JAKOS a.s. - působí na trhu manipulační techniky ji více jak 30 let. Od roku 2014 je oficiálním dealerem…

Zadáno 22.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Pomocná síla v kuchyni - Lázně Luhačovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě,…

Zadáno 22.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Mechanik - Hranice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o. Společnost je součástí švýcarského koncernu BBC Group, jehož divize BBC Bircher…

Zadáno 21.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Analytik procesů výroby a logistiky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Austin Detonator s.r.o, sídlící ve Vsetíně. Hlavním předmětem činnosti je kompletní výroba průmyslových iniciátorů …

Zadáno 21.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Masér / masérka ve zdravotnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě,…

Zadáno 21.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Obchodní a administrativní referent / referentka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost RAP GROUP s.r.o. Náplň práce: • každodenní komunikace s klienty • kompletní vedení drobných zakázek •…

Zadáno 17.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Obchodní zástupce Českomoravské reklamní agentury

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Poděbrady. Svou činnost zahájila v oblasti reklamy a propagace v…

Zadáno 20.05.2019
Zlín

Fyzioterapeut

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě,…

Zadáno 20.05.2019
Zlín
Plný úvazek

Ostraha - MD Zlín

Přiznali vám ID nebo OZZ a už se nemůžete uplatnit na trhu práce jako dříve vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu?....pak právě vám nabízíme ostrahu pro: Městské divadlo Zlín, Tř. T. Bati 4091/32 …

Zadáno 17.05.2019
Zlín
Částečný úvazek

Školící a servisní technik v IT firmě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci,…

Zadáno 17.05.2019
Zlín
Plný úvazek
Nabídka práce Zlín