Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Úklid - ÚP Mikulov

NEMŮŽETE SEHNAT PRÁCI? VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV VÁM NEUMOŽŇUJE PRACOVAT NA PLNÝ ÚVAZEK? JSME TU PRÁVĚ PRO VÁS!!! BEZPEČNOSTNÍ A ÚKLIDOVÁ SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ PO CELE ČR. HLEDÁME ÚKLIDOVÉ PRACOVNÍKY…

Zadáno 21.02.2019
Zlín
Částečný úvazek

500 Eur nástupní bonus

Chceš se stát finančně nezávislou? 500 Eur nástupní bonus pro tebe + zajímavé finanční ohodnocení. Noční podnik v Žilině hledá sympatické dívky, které kromě práce hledají i zábavu. Ubytování zdarma,…

Zadáno 13.02.2019
Zlín

Pracovník(ce) úklidu – Zlín (UTB, OD Centro, ASKO) - vhodné pro OZP, OZZ

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště ve Zlíně šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici Uklízeč/ka na HPP a brigádníky na dlouhodobou brigádu na DPP. Možnost…

Zadáno 08.02.2019
Zlín

Obchodně technický zástupce - Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně. Společnost se zabývá prodejem průmyslových snímačů, průmyslových…

Zadáno 07.02.2019
Zlín
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web,…

Zadáno 07.02.2019
Zlín
Plný úvazek

Svářeč / zámečník - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALTECH, spol. s r. o. Náplň práce: • svařování drah šikmých schodišťových plošin a sedaček Požadujeme: • SOU –…

Zadáno 05.02.2019
Zlín
Plný úvazek

Pracovník se scannerem ve výrobě - Prostějov - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte dokončené SOU nebo SŠ - máte předchozí zkušenost s prací se scannerem (pozice skladník, pokladní apod.) - máte poctivý přístup k práci - váš zdravotní stav…

Zadáno 31.01.2019
Zlín
Plný úvazek

Strojní zámečník – škrabač - Olomouc - ubytování

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru (zámečník, obráběč kovů) - jste fyzicky zdatný a manuálně zručný - máte zkušenosti se škrabáním - VÝHODOU Budete se…

Zadáno 31.01.2019
Zlín
Plný úvazek

Svářeč MAG - 135 (1810003)

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi v oboru - máte certifikát dle EN 287-1, CO2 - umíte provádět RTG/UZ sváry - umíte drážkovat kořen uhlíkovou elektrodou - umíte číst ve výkresové…

Zadáno 31.01.2019
Zlín
Plný úvazek

Obsluha strojů – mzda 18.000 – 20.500,- Kč čistého - Prostějov - Ubytování

PŘIJMEME na HPP v Prostějově Obsluhu strojů a zařízení. Práce v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU (1x za 14 dní volné víkendy, krátký a dlouhý týden). V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte…

Zadáno 31.01.2019
Zlín
Plný úvazek
Nabídka práce Zlín