Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Školící a servisní technik v IT firmě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci,…

Zadáno 23.11.2017
Zlín
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Přivýdělek z domova,přes net. Oblast zdraví, 2-3 hod. denně. Pracujete podle svého tempa a v čase, který Vám vyhovuje. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně. …

Zadáno 21.11.2017
Zlín

PRŮZKUM SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ - BRIGÁDA

Informace: - oslovování a dotazování zákazníků obchodního řetězce - vyplňování jednoduchého dotazníku pomocí mobilní aplikace - pracovní doba: 9.00 - 19.00 h - místo výkonu práce: dle výběru…

Zadáno 20.11.2017
Zlín
Částečný úvazek

Vedoucí servisu - Huštěnovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je MOREAU AGRI, spol. s r.o. Požadujeme: - vzdělání- učební obor s maturitou nejlépe technického zaměření - praxe v…

Zadáno 08.11.2017
Zlín
Plný úvazek

Prezentace vzdělávacích publikací na MŠ a ZŠ - obchodní zástupce

Obchodní společnost, působící ve školním sektoru, přijme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou. Čas i veškeré aktivity si organizujete…

Zadáno 07.11.2017
Zlín

Pracovník oddělení vývoje

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Náplň práce: •…

Zadáno 01.11.2017
Zlín
Plný úvazek

Obsluha CNC laseru

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Náplň práce: -…

Zadáno 01.11.2017
Zlín
Plný úvazek

Přípravář / přípravářka staveb

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EP Rožnov, a.s. - projekční, inženýrská a dodavatelská společnost sídlící v Rožnově pod Radhoštěm. Společnost…

Zadáno 26.10.2017
Zlín
Plný úvazek

Servisní technik měření a regulace

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EP Rožnov, a.s. - projekční, inženýrská a dodavatelská společnost sídlící v Rožnově pod Radhoštěm. Společnost…

Zadáno 26.10.2017
Zlín
Plný úvazek

Projektant / projektantka - vzduchotechnika - vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EP Rožnov, a.s. - projekční, inženýrská a dodavatelská společnost sídlící v Rožnově pod Radhoštěm. Společnost…

Zadáno 26.10.2017
Zlín
Plný úvazek
Nabídka práce Zlín