Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Švadlena, dámská krejčová

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Minox Czech s.r.o. s dlouholetou tradicí. Vyrábí sportovní oblečení, tašky a jiné teamové doplňky pod…

Zadáno 21.09.2017
Zlín
Plný úvazek

Vedoucí nákupu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 20.09.2017
Zlín
Plný úvazek

Obchodní asistent / asistentka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 20.09.2017
Zlín
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Zlín pro inval.důchodce

Požadavky - bezúhonnost - flexibilita - spolehlivost - čistý trestní rejstřík Nabídka - hlavní pracovní poměr - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - pravidelný…

Zadáno 20.09.2017
Zlín

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Zlín
Plný úvazek

3D měřící technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LISS a.s., zabývající se výrobou přesných hodinářských výrobků a komponentů do automobilového průmyslu,…

Zadáno 18.09.2017
Zlín
Plný úvazek

Recepce Zlín

POZICE: RECEPČNÍ-Zlín Pracoviště: Divadlo Zlín Informace o pracovním místě: Počet míst: 2 Směnnost: jednosměnný Pracovní úvazek: zkrácený Mzda: 77-80,-/hod. Pracovní místo vyhrazené…

Zadáno 18.09.2017
Zlín
Částečný úvazek

Strážný/Vrátný- Zlín (OZZ/ČID/PID)

Požadavky - bezúhonnost - flexibilita - spolehlivost - čistý trestní rejstřík Nabídka - hlavní pracovní poměr - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - pravidelný…

Zadáno 13.09.2017
Zlín

Strážný/Vrátný- Zlín (OZZ/ČID/PID)

Požadavky - bezúhonnost - flexibilita - spolehlivost - čistý trestní rejstřík Nabídka - hlavní pracovní poměr - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - pravidelný…

Zadáno 07.09.2017
Zlín

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Zlín
Plný úvazek
Nabídka práce Zlín