Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Dělník do výroby nábytku

Profil společnosti: SYKORA, spol. s r.o. - Již 25 let působíme na trhu a nabízíme svým zákazníkům kvalitní kuchyňské linky na míru. Za naším vznikem stála myšlenka nabídnout zákazníkům výjimečné…

Zadáno 16.02.2018
Zlín
Plný úvazek

Administrátor / administrátorka - specialista v oblasti veřejných zakázek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Náplň práce: Administrativní práce v oblasti veřejných zakázek. Příprava…

Zadáno 16.02.2018
Zlín
Plný úvazek

Obchodní zástupce (60.000 - 90.000)

Hledáme začátečníky i zkušené obchodní zástupce. Provize vyplácíme týdně, již od prvního týdne! Náplň práce: - oslovování základních a mateřských škol v rámci přiděleného regionu - komunikace s…

Zadáno 13.02.2018
Zlín

Stavební zámečník – Uherský Brod

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 13.02.2018
Zlín
Plný úvazek

Řidič cisternového vozu MAN TGA

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMA, a. s., společnost zajišťující služby technického charakteru, čistírna odpadních vod. Náplň práce: - řidič…

Zadáno 13.02.2018
Zlín
Plný úvazek

Uklízeč/ka - Zlín UTB (vhodné pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici Uklízeč/ka na HPP nebo dlouhodobou brigádu na DPP. Směny: …

Zadáno 13.02.2018
Zlín

RAKOUSKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ ZNALOSTI NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky)…. ... Zní to pěkně, zřejmě…

Zadáno 13.02.2018
Zlín
Práce na plný úvazek

Technicko-administrativní pracovník technologie – poloviční úvazek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DSD-Dostál, a.s. Společnost dodává technologická zařízení pro dopravu, skladování, vzorkování, chlazení, čeření,…

Zadáno 06.02.2018
Zlín
Práce na částečný úvazek

Zámečník – svářeč CO2

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DSD-Dostál, a.s. Společnost dodává technologická zařízení pro dopravu, skladování, vzorkování, chlazení, čeření,…

Zadáno 06.02.2018
Zlín
Plný úvazek

Stavební mistr – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMI-REMONT a.s. dopravní a inženýrské stavby. Náplň práce: Úsekové řízení stavby, vedení týmu pracovníků na…

Zadáno 05.02.2018
Zlín
Plný úvazek
Nabídka práce Zlín