Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Servisní technik CNC obráběcích strojů - celá ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 19.07.2018
Zlín
Plný úvazek

Vedoucí účtárny - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Požadujeme: • VŠ…

Zadáno 19.07.2018
Zlín
Plný úvazek

Obchodní technik - produktový manažer - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Požadujeme: • VŠ…

Zadáno 19.07.2018
Zlín
Plný úvazek

Pracovník do stavební výroby - Uherský Brod nebo Brno - Modřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 22.06.2018
Zlín
Plný úvazek

Konstruktér / konstruktérka - Uherské Hradiště

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami. Náplň práce: •…

Zadáno 21.06.2018
Zlín
Plný úvazek

Manažer zakázek - stavbyvedoucí v oboru silnoproud

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost RAKIT trade s.r.o. byla založena v r. 2006. Poskytuje komplexní elektromontážní služby „na klíč“ v oblasti…

Zadáno 12.06.2018
Zlín
Plný úvazek

Nákupčí

Do týmu společnosti Suntel Net hledáme šikovnou kolegyni či kolegu na pracovní pozici "Nákupčí". Na této pozici budete zodpovědní za strategické řízení celé oblasti nákupu pro všechny společnosti ve…

Zadáno 11.06.2018
Zlín
Plný úvazek

Uklízečka Zlín

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici Uklízeč/ka na HPP nebo dlouhodobou brigádu na DPP. Možnost…

Zadáno 07.06.2018
Zlín

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ LINKY

Hledáme komunikativní, pozitivní lidi, kteří chtějí pracovat, ale zároveň chtějí mít čas i na svůj osobní život. Vítáme absolventy, důchodce, maminky/tatínky na mateřské dovolené, kandidáty s…

Zadáno 07.05.2018
Zlín

Pracovník(ce) úklidu – Zlín (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici Uklízeč/ka na HPP nebo dlouhodobou brigádu na DPP. Možnost…

Zadáno 26.04.2018
Zlín
Částečný úvazek
Nabídka práce Zlín