Úřad práce Zlín

Adresa
Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon: 950 175 111, 577 577 111
Fax: 577 432 318
E-mail: posta@zl.mpsv.cz
Podatelna: posta@zl.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 950 175 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 950 175 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 950 175 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 950 175 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 950 175 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 950 175 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 950 175 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Iveta Žárská 950 175 504 Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 950 175 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Marie Mikulcová 950 175 171 Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 950 175 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 950 175 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 950 175 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 950 175 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Jaroslav Mátl 950 175 322 Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radim Kopp 950 175 334 Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 950 175 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 950 175 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 950 175 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710


Nabídka práce Zlín

Uklízeč / uklízečka - Městská sportovní hala Otrokovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní městská obchodní společnost TEHOS s.r.o. s mnohaletou historií, spravující m.j. městský majetek. Požadujeme: •…

Zadáno 12.12.2018
Zlín
Plný úvazek

Práce pro MUŽE I ŽENY – Olomouc, Prostějov, Litovel

- dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý provoz - přispíváme na stravování - možno čerpat příspěvek na ubytování - hradíme lékařské prohlídky - smlouva na HPP - máte nárok na DOVOLENOU, NESCHOPENKU …

Zadáno 07.12.2018
Zlín
Plný úvazek

Školící a servisní technik v IT firmě

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci,…

Zadáno 03.12.2018
Zlín
Plný úvazek

Elektrotechnik - revizní technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o. - elektromontážní firma - projekty, montáže a revize elektroinstalací. Náplň práce:…

Zadáno 29.11.2018
Zlín
Plný úvazek

Obchodní / projektový manažer - Brno - Královo Pole

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost IRIDIUM, spol. s r. o. - založena již v roce 1992 jako jedna z prvních firem v Brně, které se zaměřovaly na vybavování…

Zadáno 27.11.2018
Zlín
Plný úvazek

Pracovník do stavební výroby - Uherský Brod nebo Brno - Modřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na…

Zadáno 27.11.2018
Zlín
Částečný úvazek

Asistentka jednatele - Lukov u Zlína

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 23.11.2018
Zlín
Plný úvazek

Technický nákupčí - Lukov u Zlína

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 23.11.2018
Zlín
Plný úvazek

Kontrolor kvality - technik - Lukov u Zlína

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Parabel s.r.o., zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s dvacetiletou působností v oblasti mezinárodního…

Zadáno 23.11.2018
Zlín
Plný úvazek

OBJEKTOVÁ VEDOUCÍ - ZLÍN

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště ve Zlíně spolehlivou a šikovnou OBJEKTOVOU VEDOUCÍ – MISTROVOU ÚKLIDU. Pracoviště: Zlín, ul. Mostní 5139. Náplň práce: • Řízení kolektivu cca 30…

Zadáno 22.11.2018
Zlín
Plný úvazek
Nabídka práce Zlín